Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu-Azıcık Özgüven

Selamlar,Nasılsınız
Beyler bugün sabah kalktım Karne Olayı var
Direk duşumu aldım Cektim Bir Siyah kot+Beyaz t shirt,Taktım Kolyemi bilekliğimi
Karne bahanesi ile set açmaya çıktım evden
İste karneler felan arkadaslarla Takıldık Etrafta set açıcak Kız arıyorum Hic kimse Yok amk (Prensip geregi yolda yürüyen kızlara set açmıyorum zor oluyor ?)
Neyse umudumu kestim Bindim dolmuşa Eve gidicem yol yaklaşık 20 dakika felan sürdü Neyse dolmustam indim Bir Park var bizim evin yakınlarında Oradan geciyorum eve giderken
Uzaktan şöyle bir Kestim 6/10 luk bir Kız yaninda arkadaşı ile Bankta oturuyorlar
Ben yaklaşınca Kız beni kesmeye başladı
Tabi ili aldım ya hemen bir özgüven kapladı içimi ama Hiç set açasim yok tum hevesim kaçmıştı tam böyle yanlarından geçerken kızın yönünü değiştirip bir daha baktığını hissettim.Dedim tamam Amk Yaparım ben bu işi
Cebimde her zaman taşıdığım uğurlu bir liramı çıkardım Kızların oraya geri döndüm Yaklaşıp yere eğildim Parayı yerden alıyormuş gibi yaptım
"Merhaba Siz mi düşürdünüz bu parayı" dedim
Birbirlerine bakıp
Hedefim "Yok biz düşürmedik"Dedi
Bende hemen kızın yanına Oturdum
"Biliyorum Sadece Konusmak icin Bir Bahane Arıyordum Ben Burak" diye muhabbete girdim
Kız Şaşırdı Yanında ki arkadaşı Kikirdiyordu
Sonra kız Elini uzattı Gülerek "Selin bende" dedi
Tabi daha önce hiç görmediğim birisi olduğu için 2-3 sn Lan acaba ne konuşucam diye bi' kriz geçirdim
O Sırada dikkatimi çekti kız saçında ki tokayla oynuyordu Biraz çocuksu birsey
"Kız kardeşinden felan mı Aldın o Tokayı Çok çocuksu duruyor *Yarı *** yarı Anlamsız Gülüş*"
Kız gülerek "Yok ya O kadar da çocuksu durmuyor" dedi bende arkadaşına döndüm "doğruyu söyle çocuksu değil mi" dedim
O Sırada benim hedefte döndü kıza baktı
Kız "Yani biraz çocuksu" dedi
O sırada ben gülüyorum kızda omzuma hafifce dokunarak "Ya gülme" dedi sonra Bi süre onlar muhabbet başlattı Işte hangi lisedesin,Yaş kaç Felan
Yaklasık 15 dakika felan sıcak sohbet döndü
Sohbeti bitirip telefonlari almak için atıldım
"Benim şimdi gitmem gerekiyor" diyip kalktım iki adım atip geri döndüm
İsterseniz bir ara kahve içelim dedim
Olur dedi ikiside
Hedefimden tel istedim vermedi diğer kız verdi
Sonra hedeften insta istedim Instasını verdi sonra ben birsey demeden yürümeye başladım hedefim arkadan
"Görüşürüz" dedi
"Görüşeceğiz zaten Haftaya Çarşamba" diyip *** sırıtışı attım arkama bakmadan Kaçtım ordan Jdhxjaia

Evet beyler hatalarım neler
Yorumlar mısınız

Benim kendimde gördüğüm en büyük hata amacimı çok belli etmedim bu yüzden hedefim olmayan kızı da kahve icmeye davet ettim
Artık buluştuğumuz zaman belli etmem lazım yoksa friendzone atmaya çalışabilir bana

(Bu arada Sohbet başlatma Tekniğini sanırım Ben buldum yani daha önce hiç bir yerde yazısını görmedim Eğer birisiyle sohbet başlatma konusunda sıkıntınız varsa kesinlikle deneyin yüzsüz olmak çok önemli
Ama Oturduktan sonra Neg atmaniz lazim)
Bir hafta çok uzun bir süre olmuş ama arkanı dönerek gitmen ve aniden tekrar dönüp numara alman çok iyi olmuş başarılı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8