Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

saha raporu deneyim 1 afganlı kız

geçen aylarda ilk saha görevime çıkmaya karar verdim. ama bu öylesine bir saha görevi olsun istemiyordum. gerçekten gözüme bir kız kestirmek ve onu tabiri caizse tavlamak istiyordum. bunun içinde en iyi ortamın okul olacağına karar verdim. her neyse, lafı fazla dolandırmayım. öğleden sonraki tenefüs aralarının birindeyiz. ben koridorun sonunda pencere tarafında dikiliyorum. maksat gözüme birini kestirmek. derken koridorun öbür ucunda bir kız gördüm. yanında arkadaşıyla merdivenlerde oturuyolardı. kız çok güzeldi, işte bunu tavlamalıyım dedim. tabi götümden ter atıyorum aq ama başka çare yok. s*ke s*ke konusucam o kızla. neyse bastım gittim kızların yanına, o zamanlar acemiyiz, basit bi selam verdim. sonra içimden bi hassiktir çektim. kızlar türk değilleri aq. üstelik beni hedeflediğim kız türkçeyi bile bilmiyordu, sadece yanındaki arkadaşı yarım yamalak biliyordu. ama yine de pek sorun etmedim. zaten ondan önceki sevgilimde iranlıydı aq. okul okul değil mülteci kampı anasını satayım. neyse, dediğim gibi kız çok güzeldi. böyle kahkülleri falan vardı, ımm en sevdiğim.. :)

neyse, bi iki saçma sapan soru sordum. nerede oturduklarını bile sordum aq heyecandan düşünebiliyor musun rezilliğimi? ama dur daha bitmedi. saçma sapan sorular sorup, basit bi tanışma faslı gerçekleştirdikten sonra yanlarından ayrılmak üzere arkamı döndüm ve büyük bir şok yaşadım. ben arkamı dönüp yanlarından ayrılırken hedeflediğim kız kahakha attı aq. düşünebiliyor musunuz lan o anki utancımı? resmen yerin dibine battım aq. tuvalete gidip "nerede yanlış yaptım lan?" diye düşünüyordum. ama tabi düşündükçe yanlışlarım gözümün önüne koca bir liste olarak diziliyordu. fakat ben pes etmedim. o kıza kafayı takmıştım. daha sonra o kızı çıkışta tek başına eve giderken gördüm. bu sefer daha çok heyecanlıydım, ya yine saçmalarsam diye. ama yapacak bir şey yok, kafaya koymuşuz bir kere... bastım gittim kızın yanına, fakat yok öyle bir heyecan. konuşamıyorum lan. kelimeyi zor çıkarıyorum ağzımdan. neyse zorlaya zorlaya konustum biraz, ama bu seferki çok daha iyiydi. daha mantıklı ve ilgi çekici konusmustum. ayrılırkende numarasını istedim kızın, ve VERMEDİ. :) moralim bozuldu ama hiç pes eder miyim? hey yavrum hey. tabi ki pes etmedim. daha sonraları kızın yanına tenefüslerde gitmeye devam ettim. (yaklaşık 2-3 defa gitmişimdir) sonraları kızla artık rutin bir şekilde buluşur olmuştuk. bunlar tenefüste beni kapının önünde beklemeye başladılar (hedeflediğim sürtük ve arkadaşı) artık iyice samimi olmaya başlamıştık. ve fırsat bu fırsat deyip buluşma ayarladım kızla. çıkışta cafeye gidecektik. tabi son anda hedeflediğim kızın arkadaşı gelip "onun çıkışta işi var buluşamazsınız" demişti. off ne sövmüştüm ona bee. ama neyseki buluşmayı başka bir güne erteleyip yer ve zaman verdi. geçte olsa buluşabilecektim. hafta sonu günü saat 3 te kızların yanına gittim. bu sefer çok daha iyi konusmustum. resmen her bulusmada daha iyi bir performans sergiliyordum. kızla da artık baya bi samimi olmustuk. gerçi kız hem türkçe bilmiyor hemde aşşşşşırı utangaçtı ama olsun. ben o samimiyeti bir şekilde anlyordum.

buraya kadar istediğimi elde etmiştim. sıra 2. aşamadaydı. kıskandırma aşaması. okulda bu kızlar beni beklerken tenefüste buluşmak için, ben yanıma sınıftan 2 tane kız alıp önlerinden geçmiştim siklemez bir tavırla :) sonra benim kız deliye dönmüş tabi. diğer tenefüste kızın arkadası "o kızlar kimdi?? &+%&%+ sana çok kızdı haberin olsun" dedi. bende aa öyle mi yaaa? falan dedim içimden p*ç sırıtışı atarak. :) böyle 1-2 gün daha devam ettikten sonra kız bana soğuk davranmaya başladı. kızın yanına gidiyodum ama kız benden uzaklaşmaya çalışıyordu resmen. aslında soğuk davranma değilde, dediğim gibi çok utangaçtı. ama bu benim sinirimi bozmaya başladı. en sonunda kıza resti çekip yanından ayrıldım. böyle saçma sapan tavırların olacaksa hiç konusmalayım gibi (bakın gibi diyorum tam olarak öyle demedim) bişey diyerek yanından ayrıldım. yaklasık yarım saat sonra benden özür diledi :) veee öğle arasına çıktığımızda ise aniden karşıma çıkıp elime bi kağıt tutuşturup yanıman ayrıldı. kağıdı açtığımda ise kağıtta "mitch ben seni çok seviyorum, ama senin yanında çok utanıyorum. &/%&/'den sevgilisi mitch'e" yazıyordu. tamam şu an "kağıt ne aq ilkokula mu lan orası" diyonuz biliyorum. bende öyle demiştim. kız çok utangaç aq rezillik diz boyuydu. ama öyle ya da böyle amacıma ulaşmıştım ya, o anki mutluluğu tarif edemem.

ilk başta yanına gittiğimde arkamdan bana gülen kız, yaklaşık 2 hafta sonra kendisi benimle sevgili olmak istemişti. şunu demeye çalışıyorum, bir kız sizi terslerse veya olumsuz bir yanıt alırsanız hemen pes etmeyin. bu anlattıklarımdan ders çıkarın. pes etmeyin :)

Sonra noldu hocam? Kız Türkçe de bilmiyor ??

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8