Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu (Durumsal) :D

Herkese merhabalar, geçen gün başımdan geçen olayı anlatacağım aslında saha yapmak için çıkmamıştım fakat benim her zaman aklımın köşesinde yatar "set açma düşüncesi".

Eveet gelelim oyuna. Bir sweat almak için AVM ye girdim. Asansörü kullanacağım. Bi baktım HB7'miz asansörün gelmesini bekliyor. Tabi ben durur muyum? Hemen durumsaldan yapıştım.

+:ben
- kız

+ Bu da ne geç geliyor beklemeyi hiç sevmemm :D
- yaaaaaa (ama burda çok tatlı diyor görmeniz lazım) bende sıkılıyorum
+ Demek sıkılıyorsun dışardan bakıldığında da sıkıcı bir tipin olduğu söylenebilir :D
- ahahah tek diyen sen değilsin
+ 99 uncu ben oldum desene (ne diyom aq saçmaladım biraz ama heycanda bastı mk :D)

işte konuşma böyle gitti lakin fazla hatırlamıyom hatundan ili gördüm ama heyacanlandığım için saha numclosesiz sona erdi istesem vereceğine emindim.
Tam saha sayılmaz ama iyi bir anıydı diyelim.

Herkese merhabalar, geçen gün başımdan geçen olayı anlatacağım aslında saha yapmak için çıkmamıştım fakat benim her zaman aklımın köşesinde yatar "set açma düşüncesi".

Eveet gelelim oyuna. Bir sweat almak için AVM ye girdim. Asansörü kullanacağım. Bi baktım HB7'miz asansörün gelmesini bekliyor. Tabi ben durur muyum? Hemen durumsaldan yapıştım.

- kız

+ Demek sıkılıyorsun dışardan bakıldığında da sıkıcı bir tipin olduğu söylenebilir :D
+ 99 uncu ben oldum desene (ne diyom aq saçmaladım biraz ama heycanda bastı mk :D)

işte konuşma böyle gitti lakin fazla hatırlamıyom hatundan ili gördüm ama heyacanlandığım için saha numclosesiz sona erdi istesem vereceğine emindim.
Tepkim: yaaaa :D
Şaka bir yana buna set denmez ayak üstü konuşma denebilir. Kıza nereye gittiğini vs. sorabilirdin. edindiğin bilgiden yeni konu başlatırdın kızın acelesi yoksa ayak üstü sohbet gerçek bir sete dönüşebilirdi. Ama gene bir tecrübe edindin ve bu da hiç yoktan iyidir.

Bence forumdaki çoğu kişinin saha raporundan daha samimi bari p*ç bir gülüşle ve bakışla konuştum kızı etkiledim gibi sohbet yer almıyor adamlar konuşmasının virgülünü gene hatırlıyor.

- kız

Giriş giriştir, bu da bir örüntü, önemli olan örümcek ağının bir parçasını gerçekleştirmekti :)

Numara olayına gelince, önce biraz esnek, sonra cesaretimi topladımcılık ile peşinden koşup kem küm yapıp numarasını isterken şişirerek, hem de azcık heyecanını göstererek denenebilirdi. Kabul etmezse de daha fazla heyecanlanıp ona bir konuda çok net bir söz verebilirsin. Senin her zaman yaptığın ama sanki onun için ilk defa yapıyormuşsun gibi göstereceğin bir söz :)

Başarılar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8