Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Saha raporu hızlı oyun 2-afro girl

Herkese merhaba eski bir raporla sizinleyim.
Haftada 3-4 gün sahaya çıkıyorum her çıktığımda 13-15 arası set açıyorum. Açtığım setlerin geneli 3 tanesi slav, 4 tanesi Türk, 4 tanesi orta asya ya da diğer asya ülkeleri bazıları da siyahi kızlardan oluşuyor. Sadece Türklerle oyun oynamak şehrinizi erkenden tüketmenize ve aynı kızlarla karşılaşmak gibi durumlara maruz bırakabiliyor sizi. 3-4 seti ısınmak için açıyorum. Ardından sosyal moduma girip daha iyi oyun oynayabiliyorum hatırladığım kadarıyla şimdi raporu yazacağım iyi okumalar o gün en az yine 10 set filan açmıştım. Ama hepsinde red yemiştim. Daha sonra yorulduğum için colombia cafeye kahve içmeye girdim. Tam kapının önünde kahve sırasına girdim ki bu kız gözüme çarptı ve cafeden hızlı adımlarla çıkıyordu. Kız yaklaşık 178 boylarında 25-27 yaş arasıydı kısa saçlı ve siyah tenliydi. Ben de hemen arkasından çıktım ve 30 metre ileride kızı agresif bir şekilde önene kırarak durdurdum. Kızın Türkçe bilmediğini varsayarak açılışı ingilizce yaptım. Çoğu Afrikalı kız İngilizce biliyor.
Türkiyede açılışlarda kızlarla empati kurun. Çünkü ürküyorlar niyetimi göstermeden önce genelikle korkutmadım umarım diye sorarım kızlar böyle yapıncı rahatlıyorlar. Ama bu sette sordum mu hatırlamıyorum
Ben: Seni şurda gördüm gelip tanışmak istedim
Kız: O merhaba
Ben: Biraz tehlikeli birine benziyorsun
Burada önemli olan kızın ilkel içgüdülerine hitap etmek
Kız: Ben mi?
Ben: Evet sen. Burada 2 dakika havadan sudan konuştuk vaktin varsa kahve içelim?
Kız: Başka zaman
ben: Tamam sana dans etmeyi öğreteceğim
Kız: Tamam
Biraz daha konuştuk pek hatırlamıyorum ama cinsel çekimi hissettim numarasını aldım daha sonra mesajlaşarak konuştuk. Mesajlaşma da ilgiliydi ve bende hafta sonu için buluşma ayarladım 1-2hafta sonra ama buluşma günü beni ekti. Çünkü çok fazla p*ç imajım vardı kızda. Çekicilik ve güven dengede olmalı yoksa genelde kızlar alıcı pişmanlığı yaşıyor. Başka bir zaman arkadaşımla yine set açmaya cıktım. Set sonu yine aynı cafeye lavaboya gidiyordum. Bu kız tek başına oturuyordu😂bende gittim selam verdim. Tabi beni gördüğüne sevindi bende lovaboya gidip geldim. Karşısına oturdum kahve almak istedi benim için ama ben içmek istemedim. Bir arkadaşını beklediğini söyledi. Benim zihnimde en kısa sürede kızı alevlendirip kiss close yapmak vardı. 5 dakika sonra siyahi bir erkek geldi. Adamla tanıştım. Kız bu adama git alışveriş yap gezin 10 dakika sonra gelicem dedi. Biz sohbet etmeye devam ettik kızın ülkesinde polis olabilmek için burada polis akademisinde eğitim aldığını söyledi. İkimizinde ingilizcesi o kadar iyi olmağı için derin sohbet edemiyorduk. Ben başladım buna sataşmaya hem kendi enerjimi yükseltim hem de onunkini aramızda iyi bir enerji oluştu. Sonra kalktık ve dışarı cıktık
Ben: Utangaçmısın?
Kız: Hayır
Ben: Hadi dans edelim Tuttum kızı cevirdim. Gözlerine baktım. Kapat gözlerini dedim. Kapattı ve kıss close yaptım. Kız bana arzuyla bakıyordu. Ama arkadaşı bekliyordu. Ben de metroyla eve döndüm. Kızı öpme nedenim flake olma ihtamali yüksekti. o nedenle en iyi yapabileceğim şeye odaklandım. Kızı erken öpmek olası ilişki fırsatını kaçırtabiliyor. Sonra tekrar buluşmak için sözleştik. Ama kız yine ekti. Size tavsiyem daşarı çıkın ve anılar biriktirin. Gündüz oyununda inanılmaz maceralar var.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8