Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha raporu -Maleficus

Öncelikle merhabalar ben sihirbazım. Yazacağım tam bir saha raporu olarak görmezsiniz belki.

Aslında o gün hiç oyun yapma gibi bir niyetim yoktu. Arkadaşlarla buluşup paintball sahasına gidip desarj olacaktık. Uyandıktan 5 dakika sonra en yakın arkadaşım arayıp " kardeşim kızla buluşucam seninde gelmen lazım yanında kızlarda gelicekmiş" dedi. Bende kırmak istemedim ve arkadaşımla buluşma yerine doğru gitmeye başladık.

Buluşucağımız kızlar bizden önce mekana gidip oturmuşlar. Biz mekana girince ayağa kalktılar selamlaştık felan. Herneyse kafamda hiç oyun havası yoktu fakat oturduktan sonra diğer kız sürekli telefonla oynuyor ve masayla ilişkisi kopmuş gibiydi.

Masa o kadar sıkıcıydı ki anlatamam size. Ortama biraz heycan katmak için masadakilere "sihire inanır mısınız?" dedim
Arkadaşım ve kız arkadaşı evet felan dedi. Diğeri hiç beni takmadı ve herzaman yanımda iskambil destesi taşırım. Çıkardım desteyi arkadaşlara numara felan yapıyorum gülüyoruz eğleniyoruz. Sonra kız telefonu masaya koydu ve " böyle sihirbazlık mı olur ya" diyip güldü

Bende güldüm ve cebimden bozuk parayı çıkardım ve çok iyi izle dedim. Parayı ellerimde kaybettikten sonra kızın kulağının arkasından çıkardım ve arkadaşına esprili şekilde " herzaman bozuk paraları kulağının arkasında mı saklar" dedim. Arkadaşı gülmeye başladı. Sonra iskambil numarası yapıcaktım tam kart seçiyordu telefonuna mesaj geldi. Bende direk kartı arkadaşına seçtirdim. Arkadaşına numarayı yaptıktan sonra yeniden kıza döndüm ve kart seçtiricektim yeniden mesaj geldi. Geçen sefer mesaj geldiğinde ilgimi ondan çektiğimi görünce bu sefer telefonu çantasına koydu. Ve numarayı yaptım. Bu arada kız 1.75 boyunda fiziği güzel biri. Kızın telefon numarasını almak istemedim fakat buluşmadan sonra arkadaşımdan mesaj geldi " bunlar wp grubu kuralım çok iyi ekip gibi olduk gibisinden". Bende bana uyar dedim. Wp grubu kuruldu kız ordan numaramı alıp mesaj attı.

Kız :" Bugün çok eğlendim teşekkür ederim. 3 gün sonra yine buluşucaklarmış sende gelecek misin?"

Ben:"Belli olmaz."

Kız:"tamam bekliyorum ama seni"

O günden sonra arkadaşım yine çağırdı. Sinemaya gideceklermiş. Kızlarla buluştuk sinema salonuna doğru yürüyoruz. Benim tanıdığım bi yer olduğu için yolda görenler selam veriyor bana o sırada " seni de çok tanıyan varmış." dedi bende gülerek " evet biraz öyle herhalde" dedim.

Sinema salonuna vardık bizim arkadaş utangaç olduğu için biletleri ben aldım. Onların biletini daha ayrı bir yere aldım.
Sinemaya oturduk filmi bekliyoruz ve erken bi saatte gittiğimiz için bomboş biz varız sadece. Film başladı kızın eliyle koluma dokunuyor bacağıyla koluma dokunuyor. Kızın kulağına eğilerek " böyle devam edersen öpmek zorunda kalıcağım" dedim.
Önüme dönüp filmi izlicektim ki kız yeniden dokunmaya başladı. Bu sefer yana dönüp kızı öptüm ve hiçbir itiraz bile edemedi ve öpüşmeyi bıraktığımda bile kendi öpmeye başladı.

Bu da böyle bir anımdır. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Maleficus0

Saha raporunda hata göremedim. Gerçekten iyi iş başarmışsın.

Hem konudakiler hem de sana bir sorum var: Sihir numaraları hoşuma giden şeyler ama sıradışı numaralar öğrenmek istiyorum. Önerebileceğin video, kitap vs. var mı?

? Peçeteyle , sıgarayla, bozuk parayla tabi yapabilirsin ama bunlar çok sınırlı ama özelden hepsiyle ilgili yardımcı olurum

Kendimle gurur duyar gibi gurur duydum ? yaptığın bozuk para ve kart numaralarının zorluk derecesi nedir yani ben ne kadar uğraşsam öğrenirim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8