Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

saha raporu - umutlubeta ve kasrqaa

aşama 1 : tanışma faslı, ısınma turu
merhaba arkadaslar. eskisehire yolum dusmustu. onun icin hazir gelmisken saha yapariz birileriyle diye dusundum, bu vesileyle @Kasrqaa ile tanistik. ilk once avmnin onunde bulustuk biraz muhabbet ettik. daha fazla gelismek icin ne yapmamiz gerektigini falan konustuk. muhabbeti bitirdikten sonra sahaya cikalim dedik. tabi bu kadar kolay olmadi. hava cok sicakti etrafta oturan kiz grubuna rastlamadik hic. sonrasinda biraz sokakta yuruyen insanlari inceledik duygusal dokunsal ve gorsel olmak uzere. bu konu hakkinda pek bilgim yoktu. kasrqaa anlatti. insanlari siniflandirmak icin guzel bir yontem oldugunu dusunuyorum. ilk once soru sorarak isinma turlari yapmayı önerdim. karsima cikan ilk hatuna direk adres sordum. hatun telefonla konusuyordu. ardindan kasrqaa muhabbete dahil olup kiza neg atti. cok guzel tarif ettin nasil gidicez gibisinden :) ardından kasrqaa'ya geldi sıra adres sordu. cevabı aldıktan sonra yolumuza devam ettik. yavaş yavaş ısınmaya başlamıştık.

aşama 2 : harekete geç / korkularınla savaş
o kadar berbat bi güne denk geldik ki oturan hatun yok. (yolda hatunları çevirseydiniz diyeceksiniz ama o seviyeye henüz gelemedik daha):) her neyse kasrqaa'nın önerisiyle bi park gibi yere gittik. sonunda orada iki tane hatun gördük oturuyorlardı. önlerindeki bankta baya sakallı bi abi. yalan yok ben harbiden tırstım yaklaşmaya. yönümüzü farklı bir yola çevirmişken. kasrqaa "korkanın çocuğu olmaz" diyerek olaya daldı. ben diyorum abi eminmisin adam var orada ters birşey olursa sıkıntı yaratır. kasrqaa beni dinlemeden olaya daldı. banka doğru yaklaştık ben hem sıcaktan hem heyecandan su gibiydim. kasrqaa kızların yanına onay aramadan (burası çok önemli!) oturdu. orada ben heyecandan iptal. (muhabbete dahil olamadım sadece oturdum) kasrqaa ile hatunlar arasındaki geçen diyaloglar

kasrqaa-ya biz arkadaşla iddia ya girdikte siz uzun yıllardır arkadaşsınız değil mi?
hatunlar - yok ya o kadar uzun süre olmadı dedi.
kasrqaa- yaa ama iddiayı kaybetmeme sebep oldunuz arkadaşa yemek borcum var şimdi. sizinde bana yemek borcunuz var dedi. :)
hatunlar - hayır bizim yemek borcumuz yok falan dedi.
kasrqaa - isminiz ne?
hatunlar - isimleri söylediler şuan hatırlamıyorum :) birinin ismi saçmaydı. onun üzerinden sağlam neg attı.

diyalog bu şekilde ilerledi. kasrqaa kendini manipülasyon yöntemlerinde baya geliştirmiş idi. bu durumun o ana kadar işe yaradığına tanık olmamıştım (onay aramama, sürekli gülme, neg atma vb.) bu tarz hareketler kızların bize güvenmesini sağladı. hatunlar arada gülüyorlardı. herneyse bi ara garsonluk hakkında muhabbet döndü. ben utanmaktan muhabbetin dışında kalmıştım. laf arasında kızlardan numara almayı denedi. kızlar o an dikkat ettiler mi etmediler mi bilmiyorum alamadık numaraları. ben daha fazla dayanamadım abi kalkalım dedim. tanıstıgımıza memnun olduk falan el sıkıştık. uzadık direk. ben o an karşıdaki abi bize saldırıcak diye çok korkmuştum. halbuki korkumun yersiz olduğunu anladım. herneyse o ortamdan ayrıldıktan sonra tekrardan muhabbet ettik. sıra bendeydi, ben etrafı kesiyordum hiç hatun yoktu. uzaktan bi hatun gördüm. yakından bakınca çocuk olduğunu farkettim, geri döndüm. kasrqaa beni farklı bi yere götürdü şansıma orada da hatun yoktu. biraz daha muhabbet ettik. hatalarımız hakkında konuştuk. birbirimizi eleştirdik; kasrqaa ortamda muhabbete katılmadığımdan dem vurdu.o an çok efendi kaldığımı ciddileştiğimi söyledi. haklıydı. ama bunun sebebini çok fazla terlememe bağlıyorum ben çünkü çok terlediğim zaman özgüvenim yerin dibine vuruyor. kasılmama sebebiyet veriyor. bu durumun üstesinden geleceğim daha fazla üstüne gidip daha fazla acı cekeceğim. bunun dışında kasrqaa'nın eleştirilecek yönünü bulamadım ben. çok güzel oynamıştı oyunu. muhabbetimiz bittikten sonra kasrqaa eve kaçtı.

aşama 3 : düştüğün yerden kalk!

bugün kesinlikle bi kızın onay aramadan yanına gitmem, en azından bir tane neg atmam gerekliydi. yoksa eve dönmeyecektim. bi önceki oyunu oynadığımız yere gittim. bir hatun bankta tek başına oturuyordu. hemen gittim yanına onay aramadan oturdum. hatun bana ayar olmuştu o an. farkettim bunu. ama hiçbir şey diyemedi. şaşırmıştım ondan sonra öff hava çok sıcak bugün ya dedim. hatun da kısık bi sesle evet dedi. sonra yine heyecan bastırdı. konuşamadım. hatun sigara içiyordu. konuşsam konuşurdum ama yapamadım işte. :D ardından biraz daha bekledikten sonra bu kadar çok sigara içme ya yaşamayı sevmiyormusun dedim. hatun güldü evet dedi. görüşürüz dedim hatuna ayrıldım. :D daha önceki sahalarımda daha açılışta tepkinin kralını alan ben. bu sefer tepki almamıştım. çok farklı hissediyorum.

günün özeti : harekete geç, onay aramayı bırak,ciddileşmeyi bırak,sürekli gül,neg at, dibe vursanda asla ve asla vazgeçme!

Moderatör tarafında düzenlendi:
O kızlara daha şey yapsak. Alırdık noyu ben salak gibi numara dedim araya yemek sokusturum anlamadılar :D

Çok ters tipler çıkmış karşınıza :)
Yok sıcak kanlılardı. Daha doğrusu ilk baş soguktular yol tariflerinde bile neg atınca biraz sıcakkanlılaştıkar ama yolda ayaküstü kadınlarla konuşunca 1-0 geride oluyoruz. Yürümeyenlere yazsaydık + puanları kapardık. @umutlubeta da tam bir kazanova potansiyeli var, geliştikçe içlerinden geçer.

"uzaktan bi hatun gördüm. yakından bakınca çocuk olduğunu farkettim, geri döndüm" Bu kısımda yarildim :D Teşekkürler hocam yazı için . Adres sormaya başladım.2-3 haftaya böyle yazılar yazmaya basliycam bende

Dedelere geldiğimiz olayıda anlatıyım. Parkta biz oyunun kuralları kitabı açtık, bir tane yaşlı adam geldi ne okuyorsunuz dedi manipüle ederek adama hayat bir oyun shakperden girip, eklem romatizması hakkında muhabbet ettik olaya gelirsek manipüleyi denedik. Yani amaç kadınlar değil her insanla konuşun taktikleri manipüleleri deneyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8