Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

saha raporu

Yanlış neg ile ağlattığım kızlar var ve negler de aşırılık içermiyordu kızlar yanında rahat olacağı adamı severler mal gibi kızları neg yağmuruna tutarsan sana çekici gözle bakıp yanına bile yaklaşmazlar betaları yanlarına alıp kıskanacak mısın kıskanmayacak mısın deneyip dururlar.Ben sana olacakları söyleyeyim de.
kızları ağlatacak kadar mal davranıp abartmışsan, bu dediğime kız ne der diye düşünmüyorsan normaldir. Daha önce yaşadım olacakları da biliyorum. metinde yazdığım gibi negleri çok kullandım hiçbirinden de olumsuz tepki almadım ve aram hep iyi oldu. kişilik ve nasıl söylediğinle alakalı bir mesele.

Normalde utangaç değilim gayet sosyalim. ( Bu cümle en büyük ilgi sebebi)

Son olarak sen bu cümleleri normal sosyal ortamda kullansan dışlanırsın ama mesele şu sen kendin demişsin SÖYLEYİŞ TARZI

Olum bu negler efsane ama başka kısa bir kız olsa küfür bile edebilir hatta uza burdan felan der rencide eder gizli taktik olan taciz ediyorrru da kullanabilir(%0.01 olasılık). ne bileyim abi kızlar takıntılı boy konusunda. Sen direk kızı incitiyim incitmiyim olayını düşünmeden demişsin ve bence şansına böyle bir kız var birşey yapmamış.

Aga alfa felan değilim 1 sene lazım bide sen benden daha iyisin kat kat iyisin bide abimsin kafam karıştı yazdım linç etme yazında kızmışsın negime laf etmeyin diye ama kızdıysanda affet abi hatamız olduysa büyüksün :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8