Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAHA

Evet beyler şimdi size anlatacaklarım bir günde olmuş şeyler değil de bir haftada olmuş şeyler. Yani özel olarak sahaya çıkmış gibi olmadı biraz . Sadece dışardaydım ve içimden gelen kızla konuştum . İlk olarak ayakkabim çamura batmıştı arkamdan yürüyen bi kiz vardı ona doğru dönüp ıslak mendil veya peçeten var mi dedim telefonla konusuyordu yok dedi geçtim bende. Baska bi gun ben iki kuzenim bide bi arkadasim bi yol uzerindeki banklardan birinde oturuyoruz yanimdada bi kopek vardi. Biz oraya gelmeden once masanin uzerine bi paket bos parliament paketi birakmislardi . Neyse seyyar satici var bi tane ne icersiniz dedi iki cay istedik bekliyoruz konusuyoruz filan. Sonra yanimizdaki banka iki tane kiz geldi
Biri 10 uzerinden 11 lik kız . Fizik olsun konuşma şekli giyiniş tip gibi bakımlı bi kızdı. Neyse sonra kopegi gordu kopek sizin mi diye sordu evet dedim zarar vermez dedim bide sonra konusmaya devam ettiler kendi aralarinda. Onlarin yan bankinda bi grup erkek toplulugu vardi kopek onlarin yanina gitti bende gittim sonra zarar vermez filan dedim sonra geri gelirken kizlara yaklastim onlerinde bi paket parliament vardi bendede masada birakilan bos paket vardi. Sonra onlara dedim ki ikinizde sigara iciyorsunuz herhalde ? evet dediler. Sonra cebimden karti cikardim ve dedim ki bu kartin uzerinde yazan iki harfi tahmin ederseniz paketimi size verecem yok eger edemezseniz sizin paketinizi alacam tama dediler. Bu arada cocugun adi Azad beyler. Ilk olarak bakimli olan kiz A dedi tamam dedim ona bildin dedim . Digeri de konusmadan once sende sessiz bi harf soyle dedi ona o da D demesin mi ??? Hemen p*ç gulusu atarak bilemediniz dedim dedi tamam al paketi aldim icinde uc tane vardi birini aldim neyse sansiniz varmis uc kisiyiz zaten diger insanlar gibi degilim digerlerine karismayacam dedim sigarayi yaktim sonra baska konular hakkinda konusmaya basladik kiz hemsireymis aq benle yasit sanmistim aramizda 4 5 yaş varmış. Neyse bi 5-10 dakkalik konusmadan sonra kiz telefonla biriyle konustu onla bulusmaya gideceklerdi kalkarlen elini uzatti sıktım elini adini sordum . Sonra da numaranida alsam dedim gulerek kafasini salladi elini sıktım biraz canimo acitiyorsun dedi gulerek tamam dedim bende biraktim gittiler.

Bi tane kadin yolda telefonla konusuyordu kulak misafiri oldum . Avukat oldugunu anldim sonra yagmur yagdi biz bi mekanin altina sigindik geldi oraya ordan konuyu actim devam ettirdim ...

Bi kizi yolda gecerken durdurdum ve bi kizla bi erkek tanisiyorlar ve sinemaya gitmeye karar veriyorlar dedim. Sonra erkek korku filmine gidelim diye tutturuyor dedim sence bu nasil olur dedim itici olur dedi. Bende dedim ki yani bu isin icinde bi is var diyorsun dedim evet dedi bana . Sonra konusmayi bitirdim devam ettim yoluma.

Iki kisi yuruyordu arkadasin burnu akmisti benden pecete istemisti yoktu bende ☺ bende bunun icin kizlari durdurdum yaninizda pecete veya islak mendil var mi dedim ikisi birden cantalarina bakti tamam yarismaniza gerek yok dedim bi tane lazim p*c gulusu atarak ikiside cikardi bi tane verdi eyvallah dedim geçtim.

Bizim siteden kizlar gitar caliyordu yanlarina gidip muzik secip calmalarini istedim bi 15 dakka filan zaman gecirdim onlarla . Hic samimi olmadigim icin buna raporda yer verdim.

Bundan sonrakileri de daha toplu bir şekilde yazarim. Herkese iyi sahalar ..

Aynen beyle haklısınız devamını getirebilirdim çok güzel bir şekilde ama getirmedim artık bundan sonrakilere bakacaz. Size yazarım tekrardan

abi diyarbakırda bunları yapmak çok iyi. tebrikler süpersin devamm

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8