Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sahacılar..rapor bekleyenler

Numaranı verdikten sonra seni araması çok ilginç genelde hiç aramalar helal valla :D

Bu ne bir hızdır üstad? abicim çok iyi gidiyorsun hiç bir kıza değmez değer vermek en iyisi senin yaptığın. Kıskandım şuan seni :D Bizde de oluyor bir şeyler ama senin hızında değil be reis :D
mahsus hız yapıyorum. bakıyorum ne olur nasıl olacak..En kötü ne olabilir kız züktür çeker yada mekanda kavga çıkar..5 kişiye kadar sorun yok Allahın izniyle..

Numaranı verdikten sonra seni araması çok ilginç genelde hiç aramalar helal valla :D
aradı da ne yaptı bana bölüm isimleri sayıyor bende teşekkür ettim çaya davet ettim hanfendi cart curt etti bakalım bugun yada yarın çaya gelmezse bi iki gün daha kırışırsa daha da arayanı Nuri amcam kovalasın.. :)

mahsus hız yapıyorum. bakıyorum ne olur nasıl olacak..En kötü ne olabilir kız züktür çeker yada mekanda kavga çıkar..5 kişiye kadar sorun yok Allahın izniyle..
Memlekete geldiğimde yanına kesin uğricam 1 den fazla adamı zaptetmeyi öğrenmem lazım kavga son çare onda da dayak yersek ağırlığımız kalmaz

Memlekete geldiğimde yanına kesin uğricam 1 den fazla adamı zaptetmeyi öğrenmem lazım kavga son çare onda da dayak yersek ağırlığımız kalmaz
2 kişilik savunma sana yeter 3-4 görürsen vınlarsın :) onun eğitimi uzun çalışma ister

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8