Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAKAL

Kanka şuan sakalsız daha çok beğeniliyor, jawline kas. Tabi en çok kendini nasıl beğendiğin önemli.

Dostlarım sakalsız olmuyor cidden sanalda tanıştığınız kızlar yaşınızı ciddiye almıyor

Ciddiye alınmama olayı birazcık tuhaf geldi. O kızlar çok varoş kompleksli ve basit insanlar olmalı.

Hoş geldin. Öncelikle köselik benden sorulur. Ne bacağımda ne de yüzümde "Sakal" adı altında hiçbir tüy yok. Kimi insana babyface yakışır kimi insana sakallı. Ben kendimi böyle beğeniyorum yani senin için çok büyük bir problem olmasın bu. Ama diyosan ben o sakalı çıkarıcam, ağırlık kaldır ve özgüvenini arttır. Mastürbasyonu pat diye bırakma ama azalt yani. Sonuçları göreceksin.

Hoş geldin. Öncelikle köselik benden sorulur. Ne bacağımda ne de yüzümde "Sakal" adı altında hiçbir tüy yok. Kimi insana babyface yakışır kimi insana sakallı. Ben kendimi böyle beğeniyorum yani senin için çok büyük bir problem olmasın bu. Ama diyosan ben o sakalı çıkarıcam, ağırlık kaldır ve özgüvenini arttır. Mastürbasyonu pat diye bırakma ama azalt yani. Sonuçları göreceksin.
Dostum vallahi pat diye bıraktım kötü sonuçları olurmu

Dostum vallahi pat diye bıraktım kötü sonuçları olurmu
Mastürbasyonu bırakmanın hiçbir kötü sonucu olmaz. Başta tabii ki hareket eden her dişiye karşı normalden fazla tahrik olabilirsin. Ama vücut senin. Alttaki elemandan güçlü olduğunu sen belirleyeceksin. Artık konsantrasyonunu bozmaya başladığında veya hayatına zarar vermeye başladığında yapabilirsin ancak bu dediğimi her başın sıkıştığında yap olarak algılama. Biraz ek direnç göster.

Mastürbasyonu bırakmanın hiçbir kötü sonucu olmaz. Başta tabii ki hareket eden her dişiye karşı normalden fazla tahrik olabilirsin. Ama vücut senin. Alttaki elemandan güçlü olduğunu sen belirleyeceksin. Artık konsantrasyonunu bozmaya başladığında veya hayatına zarar vermeye başladığında yapabilirsin ancak bu dediğimi her başın sıkıştığında yap olarak algılama. Biraz ek direnç göster.
o konuda problem yok ama bunun sakalla ne ilgisi var?

o konuda problem yok ama bunun sakalla ne ilgisi var?
Maatürbasyon yaptığın zaman dopamin ve androjen reseptörlerin ciddi zarar görür
Dopamin reseptörleri sosyal ilişkilerdeki statün ve hayat kalitenle doğrudan alakalıdır cinsel enerjini hayattaki başarın için kullanabilirsin kendini rahatlatmak (!) yerine xd
Androjen reseptörleri testosteron üretimiyle alakalıdır 1 hafta boyunca mast yapmadığın zaman androjen reseptörü miktarı artar dolaylı yoldan testosteronun da artar.Mastürbasyonu tamamen hayatından çıkarmak istiyorsan seni mast yapmaya iten nedenleri sırala can sıkıntısı gelecek kaygısı strest vs. bunları çözmeye bak kendine ömür boyu yapmayacağım gibi bir hedef koyma xd istek geldiği zaman 1 saat daha dayanacağım diye düşün ve anda kal düşünceler gelir ve gider düşüncelerin farkında olmak için meditasyonda ustalaşmanda fayda var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8