Sanaldan İlişki/Sevgili Hakkında

-Why-

Üye
Katılım
12 Kasım 2018
Mesajlar
676
Yaş
20
Şehir
İstanbul
İlk olarak kıskançlığımın zirve yapıp özgüvenimin en dibe inmesi ve depresyona sokması nedeniyle bir daha asla girmem. Canımı dişimi sıkarak bütün emeklerimi sarfettim 2 yıl ama olmadı. 1 yıl sevgili kalmayı becerdik geri kalan 1 yıl köpek gibi peşinden koşturdu yalvarttı beni. Çatır çutur utanmadan bana bulduğu sevgilileri anlatıyor bide EVET sevgiliLER.

Ayıdan post sanaldan dost olmaz (dost olur tabi mesela alfaloji olarak bir dostuz bu kısmı sevgili olarak düşünün :D )

Gerçek hayattaki ilişkinizde yaşayacağınız bir üzüntü, sanalda yaşayacağınız bir mutluluktan kat kat daha iyidir.

Pc ve telefon bağımlısı olup durmadan nerdesin napıyosun yağmuruna tutulup paronayak bir kişi olmak istiyorsanız buyrun engelleyemem.

AMA ŞUNU UNUTMAYIN ARKADAŞLAR KENDİNİZE ÖNEM VERİYORSANIZ NE OLURSA OLSUN BU İLİŞKİYE KALKIŞMAYIN KALKIŞTIYSANIZDA BİTİRİN! UFACIK BİR ÖNEMİNİZ VARSA KENDİNİZE BİTİRİN!!

Ekşi sözlüğe uzak mesafe ilişkisi yazıp insanların ne hallerde acı çektiğini görün. Ha arada istisna bu ilişkiyi övenler var yanağına bir tokat patlatın kendine gelsin. Bazı şeyler yaşayınca anlaşılıyor ben de eskiden destekliyordum bu ilişki türünü.
 

reversal

Üye
Katılım
3 Ağustos 2018
Mesajlar
224
Yaş
22
Şehir
İzmir
Abi sanal ilişkiyi konuşmak bile çok saçma kafayı mı yedin 2 yıl ne demek
 

Pars

Üye
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
91
Yaş
20
Şehir
Ankara
Sanal ilişki bana pek ciddi gelmiyor açıkçası. Telefonumun şarji bitene kadar konuştuğum kişi ne kadar hayatıma müdahil olabilir ki sadece ben anlattığım kadar ve bilir beni. İstediğim kişi ve imajı çizebilirim ona karşı mesela etkilemek istesem onu olmadığım kişi gibi davranır klavyeden rastgele bastığım tuşlarla sevgi sözcükleriyle dolu mesajlardan ne kadar zevk alınırsa o zevki alır sensiz yaşamam kafasına düştün diyelim. Şarjın bitinceye kadar yaşıyorsun demek bence bu. O yüzden sanal iliskiler çok çocukça geliyor bana açıkçası. Genede sanal ilişki yaşayıp cidden haz alan ve mutlu varsa onlarada saygi duyarım.
 
Üst