Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sapyoseksüel Kız

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi wp den bir kızla konuşuyorum şu anlık tatildeyim, kendisi sapyoseksüel ve tipten çok entel bilgiler hoşuna gidiyor. Kültür ve zeka onun için en ön planda. Sevgilisinden birkaç gün önce ayrıldı ve uzun bir süre sevgili yapmak istemiyor sanırım. Baya bi konuşmamız oldu klasik laf arası friendzone dolapları yedim dostum bilmem ne. Böyle bir karar almasak senle eğlenirdik falan dedim arkadaşken de eğlenebiliriz falan dedi. Şimdi bakın arkadaşlar bu tür kızları bildiğim kadarıyla elde etmek çok zor. İnanın bana nargile dumanı çekip hikayeye atan iyi görünümlü kızlar bile daha kolay. Ancak hoşlantı olmamasına rağmen bu kız tipini de elde etmek ve öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Kankacim sapyoseksüel ise ayrıntılar çok önemli.
Sherlock falan izle mesela sonra da ayrıntılara dikkat et, aptalca espri yapma kız senden hoşlanacaktır.
Bir de ustası olduğun bir konu varsa hafif hafif o taraflardan konuşursan yine hoşuna gidecektir sanırım

Kankacim sapyoseksüel ise ayrıntılar çok önemli.
Sherlock falan izle mesela sonra da ayrıntılara dikkat et, aptalca espri yapma kız senden hoşlanacaktır.
Bir de ustası olduğun bir konu varsa hafif hafif o taraflardan konuşursan yine hoşuna gidecektir sanırım
Yani friendzone yemişken devam mı etmeliyim? Kendimi geri çekme gibi bir hareket yapmamalı mıyım?

aga bu saçmalıklara kanma
biz ne sapyoseksueller gördük
ne veganlar gördük
ne feministler gördük
ne lgbtçiler gördük
alayının amacı marjinal gözükmek
bakma sen sapyoseksuel mapyoseksuel dediklerine palavra bunlar evrimde yeri yok bunların
yani demek istiyor ki hem ağzı laf yapsın erkeğin hem yakısıklı olsun az cok hem de az kültürü olsun diyor direkt zekaya bakmıyor yani
ve en kolay kız grubudur bu yukarıda saydıklarım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8