Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şaşırtıcı ama gerçek

ilk başlangıç neydi knk
nasıl başlattın oraya biraz detay versene
Tamamen şansdı aslında rus edebiyatçısı olan Nikolay Vasilyeviç Gogol'un kitabını okuduğunu gördüm bende rusça ve rusyaya karşı ilgim var ordan yanına oturdum ve konuşma başlattım kız rus dili edebiyatı okuyormuş zaten bende birkaç bilgim vardı oradan girdim zaten kimsenin bilmediği şeylerdi kız şaşırdı ) aslında şansım da vardı diyebilirim.

Ben bugün hedefimle benzer bir risk alıp, dozunu düşürerek söylemiştim, sen doğru yapmışsın.

Bu arada feminen ile feministi karıştırmıyorsundur umarım, feminen kadınsı demektir, seninki kadınsıymış ki, şarlamamış.
aynen haklısın sen ne demek istediğimi anlamışsındır açıklama yapmayayım o yüzden ) teşekkür ederim bu arada okuyup ilgilendiğin için gerçekten bu beni hem motive ediyor hemde yaptığım hata var ise düzeltmek için bana şans veriyor... Aynen aslında kızdan kıza değişecek bir durumdu ben o kızın samimiyetine dayanarak risk aldım diğer türlü bende riski düşürürdüm dediğin gibi

Tanıdıkça anlarsın felan demek nasıl olur acaba ben ilk aşamalarda risk almak istemiyorum risksiz cümle örneği verir misin? Kendime göre değiştiricem özgün bir cümle yapacağım :D
Aslında hiç bir zaman düşünmüyorum o an başka bir kız olsaydı herhalde o anlık başka bir şey düşünüp söylerdim %100 başarılı birşey söylerdim diyemem ama birşeyler derdim o yüzden aslında o konuştuğun kıza ve o anlık duruma göre değişir o yüzden net birşey diyemiyorum herkesin stilide farklı benim yüzümden hata yapmanı istemem )) Kendin hata yap ama kendin yapmış olursun en azından

Yine ben hariç herkes sikişiyor...

İşin şakası bir tarafa yaptığını takdir ettim. Gerçekten bağlanıp muhtaç bir köle haline geliceğine Erkek adam duruşunu bozmamışsın. Tebrik ederim seni , Harikasın dostum :)

Yine ben hariç herkes sikişiyor...

İşin şakası bir tarafa yaptığını takdir ettim. Gerçekten bağlanıp muhtaç bir köle haline geliceğine Erkek adam duruşunu bozmamışsın. Tebrik ederim seni , Harikasın dostum :)
Teşekkür ediyorum... Ama bunu istikrar olarak devam ettirmem lazım ve daha yapacak çok hata öğrenecek çok şey var..)))

Bi cok seyi mantikli kurallara uyarak uygulayinca oluyo. Bende ayni seyleri bi kizla yasadim. Cidden zevkli bisey ama I indeki boslugu doldurmuyo biliyorum. Ama boyle devam.

Kadınları gözünde büyütmeyince enerji seviyeni düşürüyorsun, kalp atışların çok hızlanmıyor, rengin kırmızıya dönmüyor, panik yapmadığın için, kıza panik havan gitmiyor. Kız, sakinliğini hissediyor bu da işe yarıyor.

Kızı çok beğendiğinde ve bunu yansıttığında ise, heyecanlanıyorsun, ne kadar belli etmemeye çalışsan da, sesindeki heyecana bağlı çatallaşmayı kızın bilinçaltı fark ediyor kızın gözleri bilinçaltına, bunun eli ayağı birbirine dolanıyor mesajını kodluyor ve otomatikman değerin azalıyor.

Yani, evrende herşeyde olduğu gibi burada da yaydığın enerji devreye giriyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8