Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sedat Peker ve iddaları

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Gündeme ateş gibi düşen benimde bugün yeni gördüğüm videolarıyla şaşırıp tabiri caiz ise apışıp kaldım adam ülkeyi tek tek ifşa ediyor dostlarım ve dizi tadında sarıyorda izlemesi bilenler varsa ne oluyor kardeşim :)

Olan şeylerin hepsinin sebebi: değişimin yaklaşmasından ötürü oluşan kutuplar, taraflar ve yeni planlar. Herkes kazanç peşinde; soyulan yine halk olacak, kazanan halkın kendisi olmadıktan sonra...

onu izlemeyi gözüm kesmiyor 40-50 dakika ama merakta ettim sen dedikten sonra... Örnek verir misin mesela ne ifşa etti?

onu izlemeyi gözüm kesmiyor 40-50 dakika ama merakta ettim sen dedikten sonra... Örnek verir misin mesela ne ifşa etti?
Dostum ben iddialarla uğraşmıyorum süslü düşünen demesi acayip hoş adamın konuşmasına bir hayranlık beslemeye başladım kültürlüde savaş sanatında alıntılar yapıyor kitaplar falan acayip iddialarsa pek gündemle ilgilenmediğim için geçmiş olayları n üzerini açıyor yolsuzlukları falan izlemelisin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8