Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şehvet Uyandırmayan Kız

HB 4-5(Minyon tatlı fakat tip olarak iyi değil) olan bir kıza karşı çekim hissetmiyorum.Buluşunca isteksizlik geliyor,zaman kaybetmiş gibi oluyorum. Ama şuan çok rahat benimle birlikte olabilecek seviyede.Kızla karşılıklı binalarda kalıyoruz,okuduğumuz bölümler farklı.Buna değer mi acaba diye kararsızım,sürekli yüzünü göreceğim.Sizce yapmalı mıyım?(20 yaşından büyük kardeşlerim cevaplarsa sevinirim.)

9ct2ip9.jpg

Sikini kaldıranı s*k geç

Şeyi de hiç anlamıyorum. Kızın yüzüne bakamamak nedir lan?
Erkek olan sen misin? O mu ?
Bu kararsızlık ne ?
Ya istersin ya istemezsin sana karıyı mı pazarlayalım?
Veya senin yerine sen bize yolla biz icabına bakarız mı diyelim.
Ne umdun bu soruyu yazarken bak cidden çok garip.

bro ne anlatıyon çekim hissetmiyorsan buluşma aq yakında tuvalete giderken bile "sizce oturarak sıçsam mı daha iyi olur yoksa klozete mi gitsem" diye başlık açacaksınız

HB 4-5(Minyon tatlı fakat tip olarak iyi değil) olan bir kıza karşı çekim hissetmiyorum.Buluşunca isteksizlik geliyor,zaman kaybetmiş gibi oluyorum. Ama şuan çok rahat benimle birlikte olabilecek seviyede.Kızla karşılıklı binalarda kalıyoruz,okuduğumuz bölümler farklı.Buna değer mi acaba diye kararsızım,sürekli yüzünü göreceğim.Sizce yapmalı mıyım?(20 yaşından büyük kardeşlerim cevaplarsa sevinirim.)

Hahahahwhsha deneyimi yaş ile ölçen üst seviye bir arkadaş ,önce kafa yapını değiştir bence .d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8