Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Seks dışında her şeyi yaptık

Evlenmeden önce ilişkiye girmek istemiyor olabilir, gayet doğal. Günümüzde böyle düşünen kız sayısı oldukça fazla, o yüzden fazla ısrar etmek hem seni hem onu zor durumda bırakır.

Haklısınız hocam normalde onay isteyecek birisi değilim ama böyle bir konuda gerekiyor malum. En büyük sorun korku ve yaşının küçük olduğunu düşünmesi. Ben 19 o 18 yaşında sanırım bu yüzden olabilir.
normalde onay isteyecek birisi değilim ama böyle bir konuda gerekiyor malum.

Hayır gerekmiyor. Bir erkek hiç bir konuda onay istememeli. Kafana yatıyorsa yaparsın yatmıyorsa yapmazsın.

En büyük sorun korku ve yaşının küçük olduğunu düşünmesi. Ben 19 o 18 yaşında

Biraderim bir kadın sürekli düşünür ve endişeleri vardır. Sana antalya / alanya'da 2016 yazında tatil yaparken tanıştığım Margarita ile olayımızı anlatayım;
Ben otelin restorantında arkadaşım ile yemek yiyordum. Margarita ise genç ve alımlı çok güzel 19 yaşında bir italyan kızıydı. Yemek yerken sürekli bana baktığını fark ettim. Bunun üzerine ilgisi olduğunu anladım. Hafifçe gülümsedim ona ve oradan ayrıldım.
Diğer gün havuz başında aktivite vardı soytarılar animetörler insanları eğlendiriyordu. Bende barda viski içiyordum ve kendimi lord gibi zannediyordum :D
Sonra margaritayı fark ettim. Direk düşünmeden yanına gittim. Kısa bir tanışmadan sonra birlikte bir yerlere gidelim dedim, Hayır dedi. Odama gidelim dedim. Hayır dedi. En son baktım bu ne emmeye geliyor ne gömmeye numarasını istedim 'Maybe' belki dedi. Bende o zaman gidiyorum ben sana iyi eglenceler dedim, Dur dedi. Numaramı almadan mı gidiyosun :) Hatta birlikte bir şeyler içelim mi dedi? Ben istemiyorum kalsın dedim. bu bozuldu ablası da vardı yanında kahkaha atıyor :D

Yani reddetmeleri onların doğası.

Kardesim ilk arkadan gir kıza birde konuşma yap arkadan yapalım bisey olmaz ön taraf gibi değil kimse anlamaz vs falan 1 ay falan arkadan yapın sonra öne geçersin merak etme

Ya dostum güzel bir ortam hazırla romantik, iltifat et falan filan yani duygu boşluğu içerisindeyse kız yani kendini basit bir kız gibi görmemesi için senin onu sevdiğini bilmesi gerekiyor doğal olarak ya hani, belli et onu sevdiğini, aşık olduğunu falan... Daha sonra o dediğin şekle geldiğinizde bütün maharetinle oral yap, boyundan başla göğüslere oradan da aşağıya, çok zor bir şey değil öğrenmesi çözersin. Daha sonra muhtemelen o kendisi ister ama sana da bağlı bu durum. Ha istemezse de canını sıkma elinde olmayan etkenler de var, bu kadarı sana yetiyorsa takılmaya devam et yetmiyorsa kendini suçlu yapmadan ayrıl, suçlu sen olma ayrılırken ama.

aynı şey benim de başıma geldi aga. kızla her şeyi yapıyorduk ön sevişmeye dair her boku yiyorduk ama kız içine girmemi istemiyordu. bakireydi.
ama sorunun nerede olduğunu biliyorum. bu tiplerin sorunu gelecekle ilgili. bazılarının kafasında yattıktan sonra terk edilecek hissi var. mesela ben benim kıza evlenmeyle ilgili veya ne bileyim gelecekteki birlikteliğimizle ilgli şeyler vaat etseydim şuan çoktan yapmıştım. güven hissi de aynı şekilde. bu kafadaki kızları psikolojik olarak rahatlatman lazım. o da dediğim gibi gelecekle ilgili bir şeyler vaat ederek oluyor. bir de aşkı ortaya koyman gerek. aşkı kullanman gerek. kızın aklını aşkla meşgul etmen gerek.

ama sana bir tavsiye vereyim bu kızla yatma. çünkü bu tipler aşırı yapışkan başına kalır benden demesi. ben farkına vardıktan sonra kızı saldım ona rağmen peşimi bırakmadı. kızın içine girseydim başıma neler neler gelecekti kim bilir. başka biriyle yap o işi.

Dostum selam ! Bir kızla hemen her şeyi yapıyorsan , çırılçıplak olmanıza rağmen bir şeyler olmuyorsa bil ki senle yapmıyordur ! İllaki duymuşsunuzdur : Sperm ucuz , yumurta pahalıdır . Erkeklerin sperm üretmesi çok kolaydır , çok kolay dağıtılabilir fakat yumurta pahalıdır ufak bir hata 9 ay gibi bir şeye mâl olur ve bunun psikolojik sorunlarını , fiziki sorunlarını dişi çeker ama erkek birinden birine atlayabilir. Demek istediğim kıza prezervatifi göstererek fiziki güven vermiş olabilirsin ama her sn kızı terkedecek hareketlerin , davranışların varsa biraz empatiyle sen de yapmak istemezsin.Ama her şey tamamsa ( kişisel temizlik, güven , rahat ortam ) ona rağmen yapmıyorsa bil ki seninle yapmıyordur.Samimi olmadığım bir tanıdığım vardı onun eski sevgilisiyle beraber olmuştuk.Yorgunluk sonrası muhabbet vardırya o konuşmaya başladı ben de yemek yiyordum salondan konuşuyordu benimle. Eski erkek arkadaşıyla sadece el ele tutuşmuş , sarılma falan bile yokmuş , çocuk onu saf biliyormuş ( ki çocuğu da tanıyorum gerçekten saf ve iyi bir çocuğa benziyor yani ah almaz kimseden o tip bir çocuk ) ama gel gör ki kızın içindeki canavarı uygun ortam , güven , temizlik ile çıkarabilirsin ve emin ol yapmam diyeceği bir şey olmaz o esnada. Tabiki senin o kızda bıraktığın izlenimler , davranışlar , kızın gözündeki merteben vs. de farklı derinlikteki detaylar.Bazense çok fazla detaylara takıldığın için olmayabilir.Sadece olayları akışına bırakman belki de sonuca götürecektir.Tabi ki bilinçli bir akışkanlık.

Şimdi ben senin yerinde olsaydım napardım : Eğer kız sonradan kafa ağırıtıcak biriyse biraz ortalıktan kaybolurdum.Mesafeyi biraz daha arttırdım ama çok bariz bi şekilde değil. Buluşmayı onun ayarlamasını beklerim ve eğer ayarlanırsa buluşunur ve sonra biraz daha rahat bir ortama geçilir.Orada gerçekten güzel bir onsevişme gercekleştirilir ve uygun hava yaratırdım.Onu biraz daha havaya sokunca evlere geçilmesini teklif eder ama bu sefer sonuçsuz kalınmayacağını ortamın havasına göre söylerdim. İki sonuç var :

1-tamam derse gidilir beraber olunur ya da belki yine aynı şeyi yaparsa tatlı bir şekilde yol verirdim ,mesafeyi biraz daha arttırarak diğer kızlara bir tık daha önem vermeye başlar tatlı bir şekilde onlarla beraber olabilecegimi ve onlarla birlikte cinselliğimi yaşayabilecegimi ima eden görseller sosyal medyada veya gerçek hayatta bir şekilde alttan mesaji verirdim.Böylece kendisinin hint kumaşı olmadığını ve alternatiflerimin oldugunu gösterir ve de kaybetme korkusu yaşatırdım.Tabi ki bunu bariz göze sokarak değil gerçekten karaktere işleyince göze sokmadan bilinçli ve şiddetli şekilde yapılabilir.Eger bunlara rağmen yapmiyorsa binlerce dansöz var dostum :) Yol verme zamanıdır .

2- Hayır böyle bir şey olmayacak denirse burada " Tamam. O zaman bu son sevişmemizmiş gibi sevişelim " diyip alttan imalı bir mesaj verilir ve de ondan sonra bu kızı 2.3.4. plana atardım.

Sebeplerini yazmamın amacı asıl amacın ne olduğu gorulmesi içindi . Tekrar şunu söyleyerek bitiricem : Eğer bir kız onu yapmam, şunu yapmam , hayatta olmaz derse bil ki seninle olmaz demek istiyordur . Umarım yardımcı olabilmişimdir dostum :)

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimle yalnız kalınca baya sevişiyoruz, çırılçıplak kalıyoruz ama seks yapmamıza izin vermiyor kesinlikle. Bunun konusunu da açtım. Kondom aldım onu da gösterdim ama yok yani hayır diyor. Nasıl ikna edebilirim sizce ? Acil yardımlarınızı bekliyorum
Sevgilinin bakire olup olmadığını anlamak zor olmasa gerek? Sevgilin bakire mi değil mi? Neden yarım yamalak anlatıyorsunuz kardeşim. Kız bakire değilse sana yok demektir, bakireyse evlenmeye yatırım yapıyordur.

@tiryaki 'nin dediği gibi ters yapmak aklına gelmedi mi? Geldiyse kızın bu duruma yanıtı ne?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8