Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

''Seni seviyorum.''

Mrx

Gennnççççllleeerrr bugün Shakespeare'in sözlerini okuyorken bir sözü bana güzel bir farkındalık kazandırdı. Bu konuyu kesilikle unutma. Söz şu;

''Erkeklere sevgilerini sık söyleyen kadınlar en az seven kadınlardır.''

Kırmızı hapı yutmuş kardeşlerimiz bunu fark etmiş, daha önce okumuş olabilirler. Aslında benim bu sözü okumadan bunu bilinçli olarak fark etmem gerekirdi. Tıpkı benim gibi bunu fark etmemiş olanlar da var aramızda. Şimdi bu sözü biraz deşifre edelim.

Artık hepimiz biliyoruz ki kızlar yanlarında meriçleri tutmak isterler, ceplerini meriçlerle doldururlar. Aynı zamanda eğlenceli, çekici vs. erkeklerle gerçekleri yaşarlar ve bu erkeklerin peşlerinde olurlar. Şimdi bir bakalım. Kızlar meriçlere neler söylerler veya nasıl davranırlar?

-Ben seni arkadaş olarak görüyorum/seviyorum
-Sen gerçekten çok iyi bir çocuksun
-Her kızın evlenmek isteyeceği erkek sensin (seks yapacağı veya eğlenceli vakit geçireceği birisi değil sünepesin) vs. vs.

Eğer ''Seni seviyorum'' diyen bir kız varsa orada çok dikkatli olmak zorundasın. Heleki tavırları ve ne zaman söylediği hayati önem taşır. O kızdan hemen uzaklaşman dahi gerekebilir çünkü tekmeyi yemene az kalmıştır.

Seni seviyorumun Türkçe meali ''Şuan meriçlerin içindeki sıralamada 1 numarasın ama gerçek bir erkek bulunca götüne tekmeyi basacağım.'' ve ''Hani seni sevmiyorum, aslında ilgini üstümde tutmak istiyorum.'' demek.

Ben inanmasamda artık erkeğine bağlanmış bir kadın olursa nadir olarak -cidden çok nadir- gerçekten onu sevdiğini dile getirebilir. Burası da çok kritik. Genelde böyle bir şey olmaz ama hani belkiiiii olur.
Dediğim gibi ben böyle bir şey olacağına inanmıyorum, daha önce şahit olmadım. Bu demek değil ki sen şahit olmayacaksın. Bu nedenle dikkat et, meriç olarak gördüğü için değil de duygu patlaması gibi bir şey yaşadığı için seni sevdiğini falan söylerse ''Vay amınakoyayım! Bu kızın gözünde ben meriç miyim?'' diye düşünme. Güzelce olayın kritiğini yap.

Pekala bir kızın bizim tabirimizle alfa erkeğe sevgisini dile getirip getirmediğini incelersek nasıl bir sonuca varırız?
Burası basittir.

Kızlar, alfa erkeklerimize karşı sevgi dile getirmez, gösterir.

Alfa erkeğe sevgi pıtırcıkları yağmakla asla vakit kaybedilmez çünkü alfanın yanındaki kadın onunla vakit geçirmek ister. Söylediğim gibi ''belkiiiiiii'' olur. Etrafındaki insanları biraz incele, filmlerden çıkarımlar yap. Nereden olursa olsun bir şeyler incele, bak ve bakmakla kalmayıp gör. Bu işin nasıl olduğunu daha iyi kavrayacaksın.

Farkındalık çok önemlidir. Bu konuyu aklınıza kazıyın, farkında olun ve farkında kalın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8