Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Servetimiz...

Hayattaki en büyük servetimiz sağlık...
Asla bunun kıymetini hastalanmadan bilemiyorsun, gerçekten kan ter içinde kalmak ve çaresizlik çok kötüdür.
Çok kötü hastalıklar var ve bazen grip olup yatağa düşüp iyileştiğinde anlamsız bir şekilde bir müddet mutlu oluyorsun;
kalabalığın, telaşın, hırsın ve umursamazlığın yüzünde bunu asla unutma...
Hastaneler artan nüfus ve ülkenin binlerce aldığı sığınmacıdan ötürü çok geç sıralar verebiliyor, merak ediyorum kaçınızın banka hesabında birikim var ?
Hastanelerde yatmak için bile çok fazla ücretler talep ediyor, bunun değişmesi gerektiğini hükümetlerin sağlığı ücretsiz en uygun fiyatlı hale getirmesi taraflıyım.
Sağlığımız hiç düşünülmüyor spor alanları çok az derece, şehirler çok sıkışıp bir şekilde yapılıyor koşacağımız, özgürce dolaşabileceğimiz alanlar giderek kısalıyor!
Dışarıda yemek yiyeceğiz her şey sağlıksız şeylerden oluşuyor, hastanelerin kantinlerinin %85 sağlıksız hazır yiyeceklerden oluşuyor, sağlıklı yiyeceklerin fiyatları çok pahalı!
Bu yaz discordda bir kızla tanıştım, son zamanlar meşhur bir hastalığı varmış, şuan yürüyemiyor eğer ilaçları alıp vurulmaz ise yürüme şansı tamamen bitecek ve diğer kaslarını da kullanmaz hale gelecekmiş, bunun için müracaat ettiğinde, dalga geçer gibi cevaplar aldığından bahsetmişti.

Sağlık sadece vücut sağlığından oluşmuyor, Dünya Sağlık Örgütüne göre kişinin sosyal hayatini etkileyen her durum hastalık olarak nitelendiriliyor ; sinema, tiyatro, konserler, kişisel gelişim konferansları, kitaplar... Birçoğu pahalı yada cebimizde yeterinde para bulunmuyor yada hepsine yetecek miktarda bütçe ayıramıyoruz.

Şimdi söyleyin bana dışarı çıktığınızda ne yiyorsunuz ?

Sağlıklı besleniyor musunuz ? Bundan ne kadar eminsiniz ?

Bunu Değiştirmek istiyor musunuz ?

Kız tavlama taktiği, oyun vs yok diye bazılarının ilgisini çekmeyecek olması gerçekten kötü...

Sağlığımın değerini göz enfeksiyonu kapınca anladım. 2 3 gün yatamamıştım. Gerçekten sağlık insana mutluluk veriyor. Başka hiçbir şeyin önemi yok.

Bunu farkedip 2 aydır fitness yapıp öğle yemeğimi meyvesi yiyeceği vs. evden hazırlıyorum. Yorgun ve bitkin benden enerjik ve gittikçe kaslanan bir adam kaldı. Düzenli uyku da var bunun içinde. Vicudumu geliştirdikten sonra fitnessi azaltıp koşu yapmayı planlıyorum. Spor sağlıktır gençler. Unutmayın et parçasıyız ve et parçası kanla dolup taşmayı çok seviyor. Spor yaptığım bölgeler kızarıyor biraz ordan bağlantı kurdum.

Dışardan hazır olarak aldığımız hiçbir şey sağlıklı değil marketlerden pazardan bakkaldan vs en iyisi kendi ürününü yetiştirmek yumurtamızı sebzemizi meyvemizi kendimiz yetiştiriyoruz 0 hormon 0 tarım ilacı

Haklısın, eline sağlık konu için.

Ben sedef tarzı hastalık gecırdım yaklasık 1 sene hayatımda tek odaklandıgım sey hastalıgım ve umıtsızlıgımdı karı kız alfa beta olayları cidden hikaye saglıgında bir problem olunca gözün hiç birşey görmüyor dostlar :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8