Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set açarken kullandığınız giriş cümleleri

Set açarken üzerinizdeki tuhaflığı nasıl atıyorsunuz?

Son düzenleme:
Gördüğün ilk an aklına gelen şey etikse onu söyleyerek girebilirsin.

Örn: " Karanlık bir enerji veriyorsun "
Örn: " Fazla hızlısın acelen var galiba"
Örn: " Yorgun görünüyorsun işten çıktın galiba "

Giriş cümlesi cold approachta indirect olarak nasıl olabilir?

Son düzenleme:
Giriş cümlesi cold approachta indirect olarak nasıl olabilir?
İndirekt en gereksiz açılış türüdür hem insanı özgüvensiz gösterir hemde olacak işini engeller. O yüzden tavsiye etmem. Kıza yok karakter analizi anket şubu diyerek yürüyorsun birden çay içelim diyorsun kız direkt reddediyor. Çünkü kıza erkekliğini göstermeden set açıyorsun indirektle. En makulu cpdni yükselt direkt açılış yap. Enerjin hoşuma gitri tarzı ufaktan niyet belli eden tarzda yürürsen buluşmaya gider. Aslında amac değerli,maskulen gitmekte.
Açılıştan mükellefsin sen başka hiçbirisinden mükellef değilsin. Açılışını güçlü ses tonu iyi bir göz temasıyla yaptığın sürece üstünede cpdn yüksekse zaten kız senin için çabalıcak. Konusacak konuları kız bulacak buluşma için sinyaller çakacak. Arkadaşım ekti,işim yok,aslında takılabilir gibi laflar sinyaldir. Tabi kızın gerçekten arkadaiı ektiyse senle gönül eğlendirmek istiyorsa buluşmaya gitme sonuçta yedek kulubesinde bekleyen futbolcu değiliz.

Bende de şu sıkıntı var. Kızlar beni bildiğin kesiyorlar. Ama ben konuşmak yerine umursamaz takılıyorum. Yani gitsem ne diyeceğim bilmiyorum. Direkt selam diye giriş yapsam devamını getirmem gerekli çünkü onun bana baktığını ima etsem inkar edecek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8