Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SET AÇMA SORUNSALI

Forumda gezinirken bazı arkadaşlar hâlâ set açma kızlarla nasıl konuşurum nasıl giriş yapabilirim ondan sonra çok heyecanlanıyorum karnıma kramplar giriyor vb şeyler okudum ve size çok işinize yarayacak 1-2 tüyo veriyim dedim BU ARADA TELEFONDAN YAZIYORUM YAZIM YANLIŞIM OLURSA KB.

Öncelikle yapmanız gereken bir kaç şey var giyim kuşamınıza dikkat etmek ve elinizden geldiğince yakışıklı görünmek vb. Bunlara giremiyicem.

Herşey tamam sıra işlek bir yere çıkmak (şehirine göre) sigara kullanıyorsanız işiniz biraz daha basit yolda gördüğünüz güzel kızlardan çakmak istemekle başlayın (eğer sigara içmiyorsanız saati sorun yol tarifi isteyin ) mesela gidin gratise ordaki çalışan bayanlara ya sevgilime hediye alıcam tavsiyeniz varmı diye bir sorun lcWaikiki vb. Yani gidin ve kızlarla küçük küçük konuşun böyle böyle önce kaygınızı yenin bunu böyle 4-5 gün tekrarlayın korkmaya gerek yok sizi yemezler böylece hani şu biriyle konuşmadan önce karnınıza bir kramp giriyordu ya onu birazdaha rahatlatmış olucaksınız ve pskolojiniz biraz daha rahatlamış olucak çünkü insan psikolojisi siz düşünmeseniz bile arkada ya bir şey derse ya reddedilirsem vb bir sürü şey kurar.

Ve sıra geldi artık yavaş yavaş açılmaya artık pskolojiniz daha rahat 1 haftadır kızlarla konuşuyorsun ve büyük ihtimalle kötü bir cevapta almadın şimdi av sırası seni kendinden başka kimse motive edemez aslında burda sana nasıl bir cümle kurucağını söylemek saçmalık tek yapmak gereken doğru zamanı kollamak ve heyecanlamamak çok kısa bir şekilde .
-sen +kız

-selam kızlar
+Selam
-bu yöne doğrumu gidiyorsunuz
+Evet ..... Ya gidiyoruz
-beraber yürüyebilir miyiz

Bu çok kısa bir ÖRNEK yani yoruma gelip salak saçma şeyler yazmaya gerek yok eğer dizinde set açma probleminiz varsa bu şekilde ufak ama bı okadar etkili bir antrenmandır zamanında bana çok yaradı .

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8