Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set Açmak Zevkli Bir Hal Aldı

Başlıktan da anlayacağınız gibi set açma korkumu yendim ve kadınlarla tanışmayı bir zevk meselesi haline getirdim. Reddedilmekten korkmuyorum. Aksine üst üste deniyorum. Denemeye de devam edeceğim.
A: 1. Kız, B:2. Kız, C: Ben
C: Merhaba. Bir konuda fikrinizi almam lazım. Anket ödevimi tamamlamam için 10 kişi gerek. Erkek arkadaşınızın evinde eski kız arkadaşının fotoğrafını bulsanız ne yapardınız?
A: Ayrılırdım, bir tane de vururdum.
B: Nerde olduğuna bağlı.
C: Şöyle düşün, yatağının başına asmış.
A: Öyleyse çok kötü yapardım.
B: O zaman kesin ayrılırdım ama yerine göre değişir.
C: (bu sırada cüzdanımı çıkartıyorum) Dur, dediklerinizi kaydedeyim telefona. Sonra unutuyorum. Bak, tam buraya koyduğunu farz et(cüzdanımın yanını gösteriyorum).
A: Öyleyse kesin ayrılırdım, çok pis yapardım onu.
B: Yani unutmuş olabilir ama ayrılmaktan beter ederdim.
C: Kadınlar genelde bu konularda daha ters tepki vermeye meyilli.
A: Yok be, erkekler bırak fotoğrafı eski sevgilisinin ismini duysa bile sinir krizi geçiriyor.
C: Herkes aynı değil. Ben rahatsız olduğumu belirtirdim sadece. İçimdeki ses senin hukuk okuduğunu söylüyor. (öbürünü işaret ederek) Sen de lise son sınıfsın.
A: Hayır. Senden büyüğümdür bile. Sen kaç yaşındasın?
B: Hayır.
C: 18 yaşındayım ben. Bu arada isimleriniz ne?
A: Senden 6 yaş büyüğüm ben. Senin yaşında kardeşim var.
B: Benim Seda(değiştirdim) onun da Gülseren(aynı şekilde). Ben de 8 yaş büyüğüm senden. Ablan sayılırım. Sen ne okuyorsun?
C: (A’ya) Çok büyük durmuyorsun. (B’ye) Ablam sayılmazsın. Pek fark yok. Şuan lise son sınıfım ve gastronomi okumayı düşünüyorum. Neyse benim kaçmam lazım. Otobüs geldi ama senin enerjini beğendim ve numaranı verirsen bir ara kahve içebiliriz. Sohbetimizi sonra devam ettirmek isterdim.
B: Hayır ama instagramımı verebilirim.
C: Ben instagram kullanmıyorum ama dediğim gibi numaranı verirsen bir ara kahve içebiliriz(bu sırada otobüsüm kaçtı). Al işte, şimdi bana borçlusun.
A: Kimseye borçlu değilim, tek borcum Allah’a :D.
B: Maalesef.
C: İyi o zaman, görüşürüz.
knka bu tarz şeylere gerek yok ki yani sen bunları kafandan planlayıp sonra o plana sadık kalmaya çalışıyosun HAYIR ABİ HAYIIR YA.Olay bu değil amaç bu degil, kalıplaşmış cümlelerin az ve öz olmali.Ben set açarken hiç bunları düşünmüyorum bile(tabi izmirde oturmanın avantajından da biraz kaynaklı) amaç eğlenmek.Ben kızı saniyeler icinde analiz ediyorum beden dilini vs.bana bakmasını oturuşunu sonra ona dogru yürüdüğümde kız anlıyor zaten ve avuc içlerimi gösterimi ,gülümsüyorum sonra da merhaba diyorum(asla pardonla girmeyin) oda merhaba diyor ve seni görünce laflamak istedim ,içimden bir ses sana merhaba dememi söyledi gibi bir şey diyorum sonra hemen onun konuşmasına izin vermeden .Ee sende kesin gezmeye falan çıktın diyorum ve 2 dk muhhabet edip buarada haluk ben diyorum elimi uzatıyorum.Niye ilk başta ellimi uzatmadım çünkü bu amk salakları utangac veya yanliş anliyorlar ;d yok sagol diyor hemen gelir gelmez ellimi uzatıp adımı söyledigimde.En iyisi sizde 2 dk muhhabet ettikden sonra adını söyledip kendinizi tanıtın.Yani doğaçlama olun yoksa her cümle her kızda TUTMUYOR ;)

knka bu tarz şeylere gerek yok ki yani sen bunları kafandan planlayıp sonra o plana sadık kalmaya çalışıyosun HAYIR ABİ HAYIIR YA.Olay bu değil amaç bu degil, kalıplaşmış cümlelerin az ve öz olmali.Ben set açarken hiç bunları düşünmüyorum bile(tabi izmirde oturmanın avantajından da biraz kaynaklı) amaç eğlenmek.Ben kızı saniyeler icinde analiz ediyorum beden dilini vs.bana bakmasını oturuşunu sonra ona dogru yürüdüğümde kız anlıyor zaten ve avuc içlerimi gösterimi ,gülümsüyorum sonra da merhaba diyorum(asla pardonla girmeyin) oda merhaba diyor ve seni görünce laflamak istedim ,içimden bir ses sana merhaba dememi söyledi gibi bir şey diyorum sonra hemen onun konuşmasına izin vermeden .Ee sende kesin gezmeye falan çıktın diyorum ve 2 dk muhhabet edip buarada haluk ben diyorum elimi uzatıyorum.Niye ilk başta ellimi uzatmadım çünkü bu amk salakları utangac veya yanliş anliyorlar ;d yok sagol diyor hemen gelir gelmez ellimi uzatıp adımı söyledigimde.En iyisi sizde 2 dk muhhabet ettikden sonra adını söyledip kendinizi tanıtın.Yani doğaçlama olun yoksa her cümle her kızda TUTMUYOR ;)
Öyle olmadığını söyleyen yok zaten kankam. Benim açılışımda yanlış bir şey yok. Bu indirekt açılış, bilmiyorsun galiba. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8