Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SET AÇMALAR ARTIK BİTTİ !!!

Merhaba saha severler. Ön gördüğüm bir konu var; Set açmalar, sahaya çıkmalar uzunca bir süre yok gibi olsa bile eskisi gibi değil.

Korona mıdır nedir sikti düzeni. Artık insanlar birbirlerine bırak dokunmayı, yan yana bile gelmek istemeyecek.

Bu süreç geçse bile eskisi gibi asla olmaycak ÇÜNKÜ BİLİNÇALTLARINA YERLEŞTİ.

Dış dünyadan gelen insanlara artık daha zıt gözle bakmaya başlıyoruz.

Örnek vereyim; Araba kazası geçirdiğini düşün ama iyileştin her şey yolunda ama artık her arabaya bindiğinde ürkeceksin tırsacaksın.
(Biraz saçma bir örnek oldu ama siz ana fikri anladınız,diye umuyorum)

Bu süreçte kızlar tüm ilgiyi sosyal medyadan aldılar. Sanal egolar tavan yaptı. Sosyal medya çukuruna düşmeyin.

Ben öyle fazla bakmıyorum ayaklarına da yatmayın kullanmayın abi 1-2 saat bile çok ciddi bir zamandır.

O 2 saat 12 günde 24 saat yapar. YANİ O SOSYAL MEDYA İNSANLARINDAN TAM 1 GÜN DAHA FAZLA YAŞADIN.

Bütün bunların beynini uyuşturmasına izin verme...

ha sen şu kitap oku kendini geliştri moruqq osbir çekme moruq özgüvenli olacan moruq diyen ama hiçbir şey yapmayan tayfadansın nerde görsem tanırım senin gibileri
Forumda ilk yazına gelen yorumlara baktım. Sen halen akıllanmamışsın çok yazık . Son söz.

"Arkadaşlar dişiler artık dişi değil peygamber seviyesindeler. Set açanın, açmaya cesareti olanın anüsüne roket kaçsın"

Aslında durum tam tersi. Tüm kızlar ilgiye aç bir şekilde bekliyor. Havaların düzelmesini, kanlarının kaynamasını bekleyin. Doğru zaman geldiğinde saldırın.

Merhaba saha severler. Ön gördüğüm bir konu var; Set açmalar, sahaya çıkmalar uzunca bir süre yok gibi olsa bile eskisi gibi değil.

Korona mıdır nedir sikti düzeni. Artık insanlar birbirlerine bırak dokunmayı, yan yana bile gelmek istemeyecek.

Bu süreç geçse bile eskisi gibi asla olmaycak ÇÜNKÜ BİLİNÇALTLARINA YERLEŞTİ.

Dış dünyadan gelen insanlara artık daha zıt gözle bakmaya başlıyoruz.

Örnek vereyim; Araba kazası geçirdiğini düşün ama iyileştin her şey yolunda ama artık her arabaya bindiğinde ürkeceksin tırsacaksın.
(Biraz saçma bir örnek oldu ama siz ana fikri anladınız,diye umuyorum)

Bu süreçte kızlar tüm ilgiyi sosyal medyadan aldılar. Sanal egolar tavan yaptı. Sosyal medya çukuruna düşmeyin.

Ben öyle fazla bakmıyorum ayaklarına da yatmayın kullanmayın abi 1-2 saat bile çok ciddi bir zamandır.

O 2 saat 12 günde 24 saat yapar. YANİ O SOSYAL MEDYA İNSANLARINDAN TAM 1 GÜN DAHA FAZLA YAŞADIN.

Bütün bunların beynini uyuşturmasına izin verme...
Senin yaklaşım tarzına bağlı bende sıkıntı çıkmadı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8