Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set

Pazar günü ehliyet sınavı olmak için odaya girdim bazı kisiler sınav olacağı bilgisiyar ların basına oturmus bende nereye oturcağımı düsünürken gorevli kisi elimdeki kağıdı alıp nerde oturmam gerektiğini soyledi. Oturcağım yeri ararken gozüme hosuma giden bi kız denk geldi üstelik oturacağım masa ile yan yana..

Yanımda oturan kız gayet herkesin hosuna gidebilecek bi kızdı. Kumral saç, beyaz tsort, paçalırı katlanmış mavi kot pantolon ve beyaz ayakkabı giymis. Benden 5sm kısa. Normal de kısa sort giyen bi insanım ama bugun çantadan evrak ıcar onu cantanın içine koy, çantanın için de birsey kayboldu onu bul gibi derdim olmasın diye pantolon giydim. Spor ayakkabı sade gri bi tsort ve mavi kot pantolon ile cıktım.
Tavuğun kilosu 30Tl olunca mecburiyet den spora da ara vermek zorunda kaldım fizik olarak da - 1 puan yedim. Kol saatimi de evde bıraktım getirmek istemedim sınav olacağım yere. Taktığım maske yüzümün 3/2 sini kaplıyor LWLDKFKA kızın cpd benden fazla yani.

Neyse kız sınavı bitirdi benim de 3-5 sorum kalmıs dı onları yaptım cıktım dolaplara esyalarımızı koymusduk onları alırken karsım da kızın sınav sonuçlarına bakılacak adresin fotoğrafını çektiğini gordum burdan yürüyebilceğimi kafamda canlandırdım. Kızı gozümden kaçırmadığım içinde bi hosdum. Neyse kız gorüs alanımın içindeyken sınav sonuçlarına bakıp muhabbet açmayı düsünüyordum sınav sonuçları gozükmedi. Olsun sorun yok soru sorarak sete girerim dedim. Kızın yanına yaklastım telefonu ile birseyler bakıyordu
Tam ne dediğimi hatırlamıyorum

-hey birsey sorabilirmiyim
+sor (normalde kızlar boyle durumda sasırır afallar bu kız gayet rahat kafasını telefondan kaldırmıyor)
-ehliyet sınav sonuçları benim gozükmedi sen de gozüküyor mu
+galiba saat dolunca gozüküyor
Tarzı birsey dedi

Gittiğim yeri cıdden bilmedim için kıza

-haremler burdan mı geçiyor diye sordum
+bende bilmiyorum
-ne kadar güzel dedim

Yavasladım o sıra kız la bağımız koptu ama haylen kafamda kız.

Onumde iki erkek arkadas vardı onlarda ehliyet sınavına girmisler bana soru sordular iste sınav nasıldı vs..
O sıra otobus geldi bindik otobuse en arkaya geçtim durağa bakıyorum kız binmis mi otobuse binmemismi diye kontrol ediyom ama haylen nasıl konusacağımı bilmiyom hafifden bi kontok kurdum diye son düzlükdeki Arap atı gibi de kıza kosmak istemiyom. Açılıs çümleleri gibi değil daha spontane yaklasım yapmalıydım. Otobusden indik elimi direk telefona attım ve sınav sonuçları acıklanmıs mı diye baktım eğer acıklanmıs ise muhabbet kurmak için fırsatım olacaktı ve acıklanmıs dı. Seksen bes ile geçtim. Kıza da sonuçların acıklandığı soylemek için yanına gittim karsıdan karsıya geççem için bekliyor du.

-ehliyet sonuçları acıklanmıs 85 almısım (deyip telfonu ona cevirdim yabancı iki insan gibi değil de daha samimi bi muahhet sekli olsun diye)
+dur bende bakım (apple telefonu eline aldı girdi bilgilerini. Ekranı gorüyom ama net okuyom)
+70 almısm, hiç derslere girmeden
-tam sınırda geçmissin geçemeseydin tekr vs...

Burda arabaların durduğunu gordum geçelim dedim kıza beraber geçtik karsıya yan yana yürüyoz ama arada afallıyoz lan acaba ikimizde aynı istikametten mi gidicez tarzı neyse

Ehliyet hakkında muahhet ettik biraz ne ehliyeti alıyorsun sordum konusmaya basladık sornasın da o bana ben ona soruyom..
Kız daha bisiklet süremediği soyledi, motorların güvensiz olduğundan bahsetti, isi gereği araba ehliyeti alıyormıs yoksa almayacağım dedi.
Bu arada kız benden kafadan büyük yas olarak.

Bende bayadır set açmıyorum en son açtığım sette biraz tatsızlık yaşamısdım. Pratik yapmadığım için bu sınyalleri zamanın da okuyamadım.

Ayrılma noktasına geldik iste ben sordum kıza
-burdan evemi çarsıyamı gidiyorsun
+yo ise gidiyorum
Dedi solumda gidiyordu sağına geçim dedi kız oyle gitti bende sol tarafa dondu bi afalladım burda insan bi kolay gelsin, gorusuruz tarzı birsey der ben mal gibi birsey demeden yoluma gittim.

Aynı sürüçü kursuna gittiğimizi biliyom karsılasma ihtimalim var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8