Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgili Günlük

Heheh neyse başlığı siktir edin bugün iş yerinde yaşadığım ve neden girişken olmamız gerektiğine dair ufak bi yazı olacak.
Ben bi market de çalışıyorum neyse efenim sabah pazara broşür dağıtmaya gittik bir kız bir de ben(bu arada ben hayatta böyle şeyler dağıtamam)neyse kız başladı vermeye(töbe töbe)bana da diyor ki "hadi la dağıt vs."ben mal gibi gidiyorum arkasından 3-5tane anca verdim.
Neyse efenim kız bi ara kısık sesle "sizi de adam diye yanımıza aldık"gibi bi serzenişte bulundu.Ben bunu duyunca sinirlendim ve sikerler alsana ufak bi saha görevi diyip pazarda tuttuğum X marketin broşürünü alır mısınız?Diyerek daldım ve 5dk için de bitti :) kızınkilere hala duruyordu.Sonra dönüp beni bir daha kızdırma ulen :) diyip markete girdim
Velhasıl kelam girişken olun agalar,bugün eşek gibi çalıştım ama çok mutluyum :)Yazım hataları için kusura bakmayın denk geldikçe düzeltme yaparım.

Bir kız bana la dese ağzını sikerim orda neyse la tebrikler xd umarım daha girişken olursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8