Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgili Kısmına Nasıl Geçilir?

Selamlar dostlar. Bu forumdaki ilk yazım ve umarım beğenirsiniz...

Neyse biz konumuza gelelim. Benim gibi çaylaklık döneminde olan ve gelişime kendini adamış insanlardaki ortak sorun şu...
Belirli bir kıza yaklaşırsın açılış yaparsın ve yaptığın açılışın kaliyesine bağlı kızın numarasını veya instagramını alırsın,kızla konuşursun her şey iyidir tüm İLİ(İlgi işaretleri)ni alırsın ve bunun sonunda bakarsın sevdiğin kıza çıkma teklifi edersin(veya etmezsin). Ama dün o güzel tatlı kız,bu gün olmuş 90'lar film kezbanı! Lafı fazla uzatmayalım.Size bir kaç tavsiyem olucak.

Çıkma teklifi etme!

Peki ya neden? Kızın kafasında şöyle bir izlenimin oluyor:yaa bu bana muhtaç bana gelmiş yalvarıyor.(Biliyorum kadınları anlamak zor) Ne alaka diyecek dostlarım için,bir kadını anlamak isterseniz onun gözünden bakın. Bir erkek karşında ve sana mal mal bakıp dilenci gibi"benimle çıkar mısın" diyor peki siz ne derdiniz? Bakın statünüzü düşürmeyin ve en iyisi onu adım adım baştan çıkarın.(Bu konuya değinilecek sevilirse yazım)

Dertlerini Anlatma!

Ya abi anlamıyorum bu olayı. Ne sanıyorsunuz siz bu oyunu. Türk dizisi mi? Kız içinden şey mi diyecek:Yaa Barney ne kadar üzgün onunla sevişeyim de düzelsin... "Hayır" Bunu sakın yapma. Çünkü literatürde kadın her yönden güçlü erkek ister.

Shit Testleri Geç!

Şimdi sana bu tanımı yarım saat anlatamam git ve araştır! Sitemizde bu durumu çok iyi yazanlar var sağolsunlar.
Sakın alıngan olma sadece bu.

Dostlar şimdilik yazım bu kadar. Bu yazının tamamı farklı kaynaklardan(video,makale,forum) gibi yerlerden faydalanarak aklımda olan fikirler ile beyin fırtınası oluşturdum umarım işinize yarar. Saygılar.

Son düzenleme:
Yazın için teşekkürler Barney! HIMYM bitireli çok oldu :). Tekliflerinizin mümkünse şöyle bir anlamı olsun: Ya ben şöyle bir şey yapacağım istersen katıl sen katılmasan da bişey değişmiyor. Mesela ben kitapçıya gideceğim istersen eşlik edebilirsin demiştim bu sadece bir örnek. İyi geceler.

Yazın için teşekkürler Barney! HIMYM bitireli çok oldu :). Tekliflerinizin mümkünse şöyle bir anlamı olsun: Ya ben şöyle bir şey yapacağım istersen katıl sen katılmasan da bişey değişmiyor. Mesela ben kitapçıya gideceğim istersen eşlik edebilirsin demiştim bu sadece bir örnek. İyi geceler.

"istersen" kısmı fazlalık olmuş.

"Ben bir kitap bakacağım sende gel daha sonra birer kahve içeriz"

kontrol tamamen sende olsun. hatun "yok ben gelmem" derse, ki bu bir shit testtir. Sen bu aşamada ya hatuna ısrar edip testten çakarsın ya da dik durup "tamam kendine iyi bak" diyerek testi başarıyla geçersin.

Çok değil bir kaç saat içinde "kahve teklifin hala geçerli mi?" şeklinde bir mesaj düşer telefonuna. Bu aşamada çoğu zaman shit testtir ve "kusura bakma bir arkadaşımla kahve içiyoruz şu an daha sonra sana zaman ayırabilirim" diyerek hatunun shit testlerini 100 alarak tamamlarsın.

"kahve teklifin hala geçerli mi?" mesajına olumlu cevap vermekte aslında çok şey kaybettirmez ama mutlaka "geçerli ama 1-2 saat sonra olabilir ben sana haber veririm" diyebilirsiniz. Kahve içerken gelecek shit testlere de hazırlıklı olun. Özellikle "neden 1-2 saat" kısmı kesin sorulacaktır hiç şaşmaz. Güzel bir cevap düşünün :)

"istersen" kısmı fazlalık olmuş.

"Ben bir kitap bakacağım sende gel daha sonra birer kahve içeriz"

kontrol tamamen sende olsun. hatun "yok ben gelmem" derse, ki bu bir shit testtir. Sen bu aşamada ya hatuna ısrar edip testten çakarsın ya da dik durup "tamam kendine iyi bak" diyerek testi başarıyla geçersin.

Çok değil bir kaç saat içinde "kahve teklifin hala geçerli mi?" şeklinde bir mesaj düşer telefonuna. Bu aşamada çoğu zaman shit testtir ve "kusura bakma bir arkadaşımla kahve içiyoruz şu an daha sonra sana zaman ayırabilirim" diyerek hatunun shit testlerini 100 alarak tamamlarsın.

"kahve teklifin hala geçerli mi?" mesajına olumlu cevap vermekte aslında çok şey kaybettirmez ama mutlaka "geçerli ama 1-2 saat sonra olabilir ben sana haber veririm" diyebilirsiniz. Kahve içerken gelecek shit testlere de hazırlıklı olun. Özellikle "neden 1-2 saat" kısmı kesin sorulacaktır hiç şaşmaz. Güzel bir cevap düşünün :)
Gerçekten haklısın dostum. Bu konuya oyun kitabında da değiniliyor zaten.Mystrey'nin bir kızı yatağa atmaya çalışıyor fakat o kızı soyarken kız buna izin vermiyor, sonra Mystery kızı cezalandırmak babına geriye çekilip birşeyler okuyor ses çıkarmadan sonra kız onun üzerine atlıyordu yavaşça "Kitapta yazan" bu aslında bir yalvarma değil bir öneri. Şey gibi.
Seni öpebilir miyim? dersen olmaz amaa, beni öpmek ister misin ?dersen olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8