Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgili Materyali

Meriç arkadaş,Onedio,takip edilen sayfalar,dövme ve piercing meselesinde kesinlikle haklısın ama bunlar var diye de bu kızın eti yenmez demek hatadır.AWALT denilen bir şey var sonuçta.Evet bu dediklerinin bir çoğu sadece eğlence için olabilirler ama sevgili adayları da olabilirler.Örneğin bence dansçılar da sevgili adayı gözle çok bakılmamalı ama takılmayı herkes sever.Sonuç olarak böyle sınıflandırmalarda bulunmak pek doğru gelmedi bana ama tabii tecrübelerini aktardığın için de teşekkür ederiz :)
Elbette konum, kültür, yaş aralığı ve buna benzer pek çok değişken etmen dolayısı ile yazdıklarıma eklentiler ya da çıkartmalar yapabiliriz. Başında da dediğim gibi ben genel tutmaya çalıştım sonuçta burada fikir beyan eden bütün herkesin yaşadıkları ve karşısına çıkan kadınlar aynı olmadığı için fakat senin dediklerin de yanlış değil :)

Bana çok mantıksiz geldi. Bazı örnekler iskender yemeyen kızdan uzak durdan farksız.

Bu kadar detayla kendinizi yormayın. O kızın burasında dövme var şurasında piercing var, bunlar gereksiz detaylar.

''Bu kız vaktime değer mi? Bu kız bana uyuyor mu? Bu kızla uzun ilişki mi yapılır yoksa vurgeç mi?'' gibi şeyler düşünmek sizi daha az yoracaktır. Nabza göre şerbet vermenin önemi burada da ortaya çıkıyor. İnsanların davranışları, yaptıkları, vücutlarına davranışları onlar hakkında bilgi verebilir, o yüzden nabza göre şerbet diyorum zaten. Amacınızı belirleyin, ona göre hareket edin.

Bu kadar detayla kendinizi yormayın. O kızın burasında dövme var şurasında piercing var, bunlar gereksiz detaylar.

''Bu kız vaktime değer mi? Bu kız bana uyuyor mu? Bu kızla uzun ilişki mi yapılır yoksa vurgeç mi?'' gibi şeyler düşünmek sizi daha az yoracaktır. Nabza göre şerbet vermenin önemi burada da ortaya çıkıyor. İnsanların davranışları, yaptıkları, vücutlarına davranışları onlar hakkında bilgi verebilir, o yüzden nabza göre şerbet diyorum zaten. Amacınızı belirleyin, ona göre hareket edin.

Nabza gore serbet vermek... bunun ile alakali detayli guzel bir yazi olsa ne guzel olur... en cok sorun yasadigim nokta

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8