Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgilime hazırlayacağım hediye kutusu

Herkese selam arkadaşlar kız arkadaşıma hediye olarak klasik kalpli kutu ve içine bişeyler koyup hediye etmeyi düşünüyorum. Sizden isteğim bu kutunun içine çikolata, tatlı, küçük notlar vs. dışında koyabilceğim ne olur fikirlerinizi söyleseniz çok mutlu olurum. Kutu dışında farklı bir hediye görüşü olanda söylese çok makbule geçer şimdiden teşekkürler.

Hazırla, frendzon 😀 kaç aylık sevgilin?

Son düzenleme:
14 günlük sevgiliye ne alınır beyler. bana da yardım

Bayadır girmiyorum ve girdikten sonra görüyorum ki forumdaki kişiler iyice mallaşmış, eski forum nerde şuanki nerde(kullanıcı olarak)

Kızın manevi olarak değer verdiği bir şey alabilirsin ya-da bütçene göre ikinizin ismi yazan bileklik, kolye falan olabilir.

İlla ki ilerleyecek bir şey görüyorsan bu hediyeyi hazırlıyorsundur fakat bence masraf yapma ona senden bir hediye ver ayrılsanız bile seni hatırlatacak anlamlı bir hediye. Masrafa girme eğer ayrılırsan boşa gitmiş olur. Parasal yatırım yapma anlamlı ve yerinde bir yatırım yap. Senden bir parça ver ona.

Bayadır girmiyorum ve girdikten sonra görüyorum ki forumdaki kişiler iyice mallaşmış, eski forum nerde şuanki nerde(kullanıcı olarak)
Dedi y*lmaz g*ney profilli şahıs, soruna gelecek olursak kutu yaptırmaktan çok, Brainman'ın dediği gibi manevi hediyeler daha iyi olur.

Ortak zevklerinize hitap eden bir hediye etkili olur. Bknz: ikiniz de kitap okumayı çok seven insanlarsınız, biribize bilgi aktarmayı çok seviyorsunuz "kitap" ideal hediyedir.

Diğer bir opsiyonumuz ise aranızda esprisi geçen bir şeyi almaktır bknz: eski kız arkadaşıma hindistan cevizi kafalı derdim ve buna çok gülerdi ayriyetten "susya sjejeshwwjrjjaja" tarzın da mesaj atardı... ben de doğum gününde hindistan cevizi almıştım.

Tüm sevgimle,iyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8