Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgilin var mı sorusuna verilebilecek cevaplar (Sizce Nedir?)

ContraVolta

Yardımsever Üye
Sizce bir kız size sevgilin/kız arkadaşın var mı gibi bir soru sorduğunda ne gibi cevaplar verilmeli?

Olmaz kanka. Bunu bu şekilde söylemek doğru bi hamle değil, hissettirmeli hatta görmesini sağlayabilirsin ama sen söylersen olmaz..

Bu soru evet hayır şeklinde cevaplanmamalı.

Mesela:
+kız arkadaşın var mı?
-var ama vermem...

Sen dahil mi ? Diye sorarım ben kız random atar Güluşüruz felan sonra benim tabağım olur
Aslında kıza bağlı bir şekilde değişiyor muhafazakâr bir kızsa bu verdigin cevap ters tepebilir ama bu kıza yeni ayrıldımda diyemezsin "Yeni ayrıldı şimdide bana mı yürüyor bu dangalak şununla bir oyniyim" der içinden
Muhafazakâr kıza "Henüz yok" diyebilirsin.
Yollu kıza "saymadım ki ya ??" diyebilirsin
Sert kıza "yorucu bir ilişkiden çıktım" diyebilirsin
(Amına koyim Gta hileleri gibi yazı yazıyorum)
Ama asla ama ASLAA
Evet ya da hayır gibi bir cevap verip net olmayın bırak merak etsin
Erkekler netliği sever kızlar kedi gibidir merak ister sonucu bulduklarında hevesleri kaçar

Kadınları kategorize etmeden stabil ve sabit bir cevap arıyorsan; Evet, fakat bazen sahalardan uzak kaldığı oluyor. Onun yokluğunu aratmayacak birini arıyorum. diyebilirsin bu her iki ihtimalli sonuçlar içeren bir cevaptır. Hatun kişi senin onunla başbaş geçtiğini gördüğünde baya hoşlanacaktır.

Kadınları kategorize etmeden stabil ve sabit bir cevap arıyorsan; Evet, fakat bazen sahalardan uzak kaldığı oluyor. Onun yokluğunu aratmayacak birini arıyorum. diyebilirsin bu her iki ihtimalli sonuçlar içeren bir cevaptır. Hatun kişi senin onunla başbaş geçtiğini gördüğünde baya hoşlanacaktır.
bu seferde kızda acıma duygusu yaratırsın ve elde etmeye çalıştığın seni dertdaşı yapar bu dediğine katılmıyorum.

bu seferde kızda acıma duygusu yaratırsın ve elde etmeye çalıştığın seni dertdaşı yapar bu dediğine katılmıyorum.

Bu cevabı ciddiye alabilecek kadınla ilişki kurma hatasına düşmeyeceğinizi umuyorum. Neresinden bakarsanız bakın, espritüel bir cevap. Bunun hatun kişide acıma duygusu yaratacak nasıl bir tarafı var anlamadım? :) :)

Bu cevabı ciddiye alabilecek kadınla ilişki kurma hatasına düşmeyeceğinizi umuyorum. Neresinden bakarsanız bakın, espritüel bir cevap. Bunun hatun kişide acıma duygusu yaratacak nasıl bir tarafı var anlamadım? :):)
onun yokluğunu aratmayacak biri dediğiniz için öyle dedim. Sonra alınacak cevap "ayy kıyamam yazık anlatsana ne oldu" olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8