Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgiliye hediye

Merhabalar,beyler kiz arkadasimla ciddi bi kavga ettik normal sartlarda asla aramam ve yazmamda
Ama sansizlik bi hafta sonra dogum gunu en son konusurken ( uzak mesafe iliskisi)dogum gunu hediyeni isyerine gondericem hbilgin olsun dedim gerek yok dedi
Bu benim agirima gitti sizde nasil bir tavir alinayim gondersemmi gondermesemmi ,yada gonderipte nasil bir not yazmaliyim tavsiyeleriniz

Aranizdaki duygusal bağa göre kendi ellerinle bir şey hazirla siir olur, metin olur. Oteki turlu beni hediyeyle satin almaya calisiyor gibi izlenim birakirsin kızda. Asıl sormak istedigim soru şu kavga ortak bir kavga değil mi ? Sen neden balıklama atliyorsun. Sevgilin sadrazamin sol tassagi mi ?

Hediyeyi siktiret. Önce şu kavga olayını çöz.

Hatalıysa hatasını, hatalıysan hatanı açıkca dile getir ve konuşun.

Diğer türlü hediye yollamanın bir anlamı yok. Aradaki duygusal çatışmayı çöz.

Aranizdaki duygusal bağa göre kendi ellerinle bir şey hazirla siir olur, metin olur. Oteki turlu beni hediyeyle satin almaya calisiyor gibi izlenim birakirsin kızda. Asıl sormak istedigim soru şu kavga ortak bir kavga değil mi ? Sen neden balıklama atliyorsun. Sevgilin sadrazamin sol tassagi mi ?
Doğum günü dostum yoksa boyle bişey yapmam zaten

Hediyeyi siktiret. Önce şu kavga olayını çöz.

Hatalıysa hatasını, hatalıysan hatanı açıkca dile getir ve konuşun.

Diğer türlü hediye yollamanın bir anlamı yok. Aradaki duygusal çatışmayı çöz.
Maalesef dogum günü yoksa sormaya bile gerek görmem

şu anda kızla kavgalısınız ve sen hediye alıyorsun :)
kızın isterse hayatındaki en önemli anı olsa bile kavgalıysan hibir şekilde ne maddi ne de manevi yatırım yapma derdim ama sen zaten uzun mesafe ilişkisi yaşayarak baştan hatayı yapıyorsun

kızın isterse hayatındaki en önemli anı olsa bile kavgalıysan hibir şekilde ne maddi ne de manevi yatırım yapma derdim ama sen zaten uzun mesafe ilişkisi yaşayarak baştan hatayı yapıyorsun
Teşekkür ediyorum saol

Uzun mesafe ilişki?Uzun mesafe dediğin şey ilişki değildir.

Kız sana ayrılmanın sinyallerini yavaştan vermiş.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8