Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Shit test nedir ? Nasıl geçilir ?

Öncelikle iyi günler ben Naughty Alpha. Bu gün ki konum kızların güvenlik durumları hakkında olacak. Her canlının olduğu gibi kızlarında güvenlik duvarları vardır desem hiçte yanlış bir cümle kullanmış olmam. Güvenlik duvarından kastım kızların klasik testleri. Peki neden bu testlere ihtiyaç duyarlar ? Cevap basit aslında sizin onunla çiftleşecek düzeyde olup olmadığınızı, statünüzü, zor durumlardan nasıl çıktığınızı bilmek için ihtiyaç duyarlar bu testlere. Zaten örneklerle anlatacağım.

Not: Hem kendi bilgilerim hemde bir çok kaynaktan araştırma yaptım. Gördüğüm ve işin mantığını anlamanızın en kolay olduğu testleri buraya yazdım.
Eğer zaten bu konu hakkında araştırma yapan biriyseniz örnekler size tanıdık gelebilir.

1-)
- sokakta gördügün bütün kızlara gelip böyle asılıyor musun?

+ yalnızca ilgi çekici bulduklarıma.

+ fırsat buldukca.

2-)
- sen az once yan masadaki kızları mı kestin? (büyük ihtimal kesmediğiniz halde sorulmustur bu soru )

+ göz alıskanlıgı, su ana kadar ilgimi korumayı basardın yerinde olsam cok dert etmezdi

yani saçma sapan bir şekilde aniden gelen sorulardır.

Örneklere devam !

Senin boyun çok kısa ya :DD ? -10 santim topuklumla bile kahrolası bir cüceyim ben.

Bu testi boyunuz kısa ise her zaman duyabilirsiniz. bu teste verilen cevapta "boyum sikimde değil" diyorsunuz.

İlk görüşte aşka inanır mısın – Türkçesi, “beta mısın?”. Uyumluluk testi. Feminen dünya görüşüne teslim misin kontrolü. Bu sorunun cevabı her zaman “hayır”
eğer ilişkinizde birbirine seksüel şakalar yapıyorsanız "inanmıyordum ama gögüslerini gördüğümden beridir bu konudaki inancımı gözden geçiriyorum” diyebilirsiniz.
NOT: İlişkinizde gerçekten seksüel şakalar olması lazım yoksa ben anlatmayım :)

Önünde yemeği varken senin önündeki tabaktan alması - bu da bir testtir. Sizin tabağınızdan birşey alıyorsa en iyi cevap sizin de ondan birşey almanız (eğer izin istememiş ise siz de istemeyin, eğer izin istemiş ise tamam ben de şunu tadayım diyerek).

sevgilin var mı ? - bunun türkçesi diğer kızlarla aran nasıl ? verebileceğiniz en iyi cevaplar kulağına eğilerek "şşşt, gizli kalmasını istiyor", konuşmalarınızda s*x geçtiyse "seviştikten sonra sarılmıyoruz o zaman sayılmaz"

şimdiye kadar kaç kadınla yattın ? - buna verilecek cevaplar "aa, bugün mü 1.. 2 .. 3 sanırım 6", "40tan sonra saymayı bıraktım"

Az çok testlere nasıl cevap vermeniz gerektiğinizi anladınız.

- Naughty Alpha

Teknoloji biraz daha gelişse de şu aynı konuları görmekten sıkılmamamız için bir filtreleme paneli falan çıksa. Yazdıkların iyi güzel fakat bu blog da yaklaşık 1 milyon kere paylaşıldı. Yeni geldiğini gördüğüm için pekala diyorum fakat bence biraz daha sıra dışı düşünüp tecrübeli olduğun konuları paylaşsan herkes için daha faydalı olur.
Unutma; başkalarının kelimelerini paylaşırsan taklitçi, kendi düşüncelerini paylaşırsan taklit edilen olursun.

Önceden böyle testler sinir krizi geçirmeme sebep olurdu ama çok nadir bu testlere maruz kalıyordum geçen farkettim artık bir sürü teste maruz kalıyorum kız erkek farketmez sürekli test ediyorlar beni ama umursayamıyorum sadece gülüyorum ben gülünce onlarda gülüyor garip

Teknoloji biraz daha gelişse de şu aynı konuları görmekten sıkılmamamız için bir filtreleme paneli falan çıksa. Yazdıkların iyi güzel fakat bu blog da yaklaşık 1 milyon kere paylaşıldı. Yeni geldiğini gördüğüm için pekala diyorum fakat bence biraz daha sıra dışı düşünüp tecrübeli olduğun konuları paylaşsan herkes için daha faydalı olur.
Unutma; başkalarının kelimelerini paylaşırsan taklitçi, kendi düşüncelerini paylaşırsan taklit edilen olursun.
Öncelikle anladığın gibi foruma yeni geldim hangi konunun kaç kez paylaşıldığı hakkında bir bilgim yok. Gelecek yazılarımda tecrübeli olduğum konuları anlatacağım zaten.

Öncelikle anladığın gibi foruma yeni geldim hangi konunun kaç kez paylaşıldığı hakkında bir bilgim yok. Gelecek yazılarımda tecrübeli olduğum konuları anlatacağım zaten.
Bilgilenmiş oldun. Bir de böyle düşün.

Dostum güzel konu, fakat daha farklı konulara yönelebilirsin, bu konular çokça açıldı çünkü, eline sağlık.

Mario gibi test geçmeyin. Test edilen değil test eden olun.

Çok doğru söyledin. Sadece test geçmek bizi bir adım ileri götürürse, hem test geçip hem test etmek 10 adım ileri götürür.
Ben genelde karşımdaki kadını test ederim. O yüzden çekicilik testi yemem. Ama güven testi fazlasıyla yerim ve ağır şekilde güvenmek istiyorlar. Bana aşiretim diyen kız vardı sonra babam mafya diyen kızlar vardı o zamanlar kalmıştım güven testinden :) güven testlerinde azıcık yalakalık yapmak gerekiyor kadına ama hiç adetim değil :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8