Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sıkıntı büyük

akerhus

Forumdan Uzaklaştırıldı
Sıkıntı şu çevremdeki çoğu kişi bana hep şöyle diyor sende yakışıklılık var hobilerin var parada kazanabiliyorsun(daha lise bu arada) eğlencelisin
özgüven falanda var

Buraya kadar her şey güzel ve geliştirmeye devam ediyorum kendimide ama 1 tane kız yok yanımda kızı bırak arkadaş yok artık bunalmaya başlıyorum müzik tek arkadaşım gibi neredeyse lütfen çözüm önerin

Bu arada yeni insanlarla tanışmak için dışarı çıkıyorum ama şansa amk hep yaşlılar ve sevgililer rastlıyorum şaka gibi

Sıkıntı şu çevremdeki çoğu kişi bana hep şöyle diyor sende yakışıklılık var hobilerin var parada kazanabiliyorsun(daha lise bu arada) eğlencelisin
özgüven falanda var

Buraya kadar her şey güzel ve geliştirmeye devam ediyorum kendimide ama 1 tane kız yok yanımda kızı bırak arkadaş yok artık bunalmaya başlıyorum müzik tek arkadaşım gibi neredeyse lütfen çözüm önerin

Bu arada yeni insanlarla tanışmak için dışarı çıkıyorum ama şansa amk hep yaşlılar ve sevgililer rastlıyorum şaka gibi

yaşlılarla veya diğerleriyle muhabbet aç illaki denk gelir insan nerde yaşıyorsun?

bi kağıt kalem al dediğim yöntemi uygula
arkadaşlıktan beklentinin ne olduğu yaz.
neden arkadaşım yok de ve aklına gelen sebepleri yaz.
sonra çözmeye çalış.

bu sorununu çözmeye yardımcı olacaktır.

ilk başta saçma ya da utanç verici gelebilir ancak dünden bi adım ileri gitmek istiyorsan denemekten zarar gelmez.

bi kağıt kalem al dediğim yöntemi uygula
arkadaşlıktan beklentinin ne olduğu yaz.
neden arkadaşım yok de ve aklına gelen sebepleri yaz.
sonra çözmeye çalış.

bu sorununu çözmeye yardımcı olacaktır.

ilk başta saçma ya da utanç verici gelebilir ancak dünden bi adım ileri gitmek istiyorsan denemekten zarar gelmez.
Çok mantıklı ama arkadaşlıktan ne bekliyorum onuda bilmiyorum ki kafam çok karışık iyi niyetli olmam hep kaybettiriyor bana cömertlik özellikle

bence insanların sana söyledikleri şeylerden beklentiye giriyorsun. Sakin olup akışına bıraksan olacak gibi.

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum , çok iyi davranırsam şımarıyorlar beni kölesi olarak görüyorlar , kötü davranırsam benden ayrılıyorlar veya hobilerimiz ortak olmuyor kendime göre arkadaş bulmakta zorlanıyorum yapıcak bir şey yok.

özgüven falanda var

Dostum bu herşey iyi skillerin güzel de sosyallik olmazsa, insanlarla vakit geçirmezsen nerden bilecekler tenekenin dolu olduğunu. Kızlar emin ol senden daha kalitesiz insanlarla takılıyorlar.Sen onlarla konuşmaya çekinirsen seni de boş bir teneke olduğunu düşünecekler ve 100×0=0 gibi bir durum olacak.

Bahaneler bahaneler. İzmirdesin. Yaşlı olayı bahane. Hep aynı dertler yazmaya üşendim. Aradığın cevap burada. https://erk*kadam.org/2018/07/14/red-man-group-episode-21-notlari-tip-mi-oyun-mu-yoksa-para-mi/

Tip, paran olmasına rağmen oyunun yoksa kadınları kendine çekmen zor. Şuan seni kadınlar sağlayıcı olarak görüyorlar ki lise çağında kimse sağlayıcı erkeğe yüz vermez. Daha çok evlilik arayan kadınlar seni tercih edecektir. Tabş kadınlsr 25 inden önce evlilik düşünmezler :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8