Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sıkıntı büyük

Bahaneler bahaneler. İzmirdesin. Yaşlı olayı bahane. Hep aynı dertler yazmaya üşendim. Aradığın cevap burada. https://erk*kadam.org/2018/07/14/red-man-group-episode-21-notlari-tip-mi-oyun-mu-yoksa-para-mi/

Tip, paran olmasına rağmen oyunun yoksa kadınları kendine çekmen zor. Şuan seni kadınlar sağlayıcı olarak görüyorlar ki lise çağında kimse sağlayıcı erkeğe yüz vermez. Daha çok evlilik arayan kadınlar seni tercih edecektir. Tabş kadınlsr 25 inden önce evlilik düşünmezler :)

Aynen sorunu tam bulmuşsun.Bu durumdan tek kurtuluş oyunu çok iyi şekilde öğrenmek doğru mu? Çünkü zaten güç kazanmak için uğraşıyorum ama oyun çok iyi olmadığından kaybediyorum

Doğru söylüyorsunda okulda zamanında herkes biliyordu ama nasıl desem hem oyun hemde çevrem olmadığından değerim düşüktü ve hiç bir kız çekici bulmadı

Şuanda büyük bir sosyal medya uygulaması üzerinde uğraşıyorum hatta

Red pillin mentalitesini almakla yetinip içine OYUNkatmadığın için böyle bır tıkanma olmuş.

Red pillin mentalitesini almakla yetinip içine OYUNkatmadığın için böyle bır tıkanma olmuş.
Aynenn öyle oyun üzernde uğraşcam ama olmayınca çok çabuk moralim bozuluyor çünkü bilinçaltım diyor ki gene olmayacak bunuda çözmem lazım

Ama işte inancımda pes etmemem gerektiğini uğraşmam gerektiğini söylüyor inancımı dinliyorum ama arada mutluyken bir an acayip mutsuz oluyorum negatif şeyler dolduruyor kafayı özellikle sevdiğim kızı başkasıyla görünce yada arkadaşlar güzel kızla takılınca

Ama işte inancımda pes etmemem gerektiğini uğraşmam gerektiğini söylüyor inancımı dinliyorum ama arada mutluyken bir an acayip mutsuz oluyorum negatif şeyler dolduruyor kafayı özellikle sevdiğim kızı başkasıyla görünce yada arkadaşlar güzel kızla takılınca
Üzgünüm ama mentalitende tam oturmamış ya da kendini yanlış ifade ediyorsun.İnan bu sevme olaylarından çok çektiğim icin seni cok iyi anlıyorum.Ortada su götürmez bir gerçek var ki senin psikolojini altüst edecek kadar yatırım yaptığın bir kızı asla elde edemeyecek oluşun.Söylemesi çok kolay hatta benim verdiğim bir anlık gazla bu kızı unuttum havalarına da girebilisin GİRME. Yapacağın şey bu kızı siklemeyip benche oturtmak.

Onun yerine çevreni genişlet.
Tabak çevir
Baya kız arkadaşın olsun
Çok kız arkadaşın olsun
kız,arkadaşın olsun
Kız arkadaşın olsun.

Üzgünüm ama mentalitende tam oturmamış ya da kendini yanlış ifade ediyorsun.İnan bu sevme olaylarından çok çektiğim icin seni cok iyi anlıyorum.Ortada su götürmez bir gerçek var ki senin psikolojini altüst edecek kadar yatırım yaptığın bir kızı asla elde edemeyecek oluşun.Söylemesi çok kolay hatta benim verdiğim bir anlık gazla bu kızı unuttum havalarına da girebilisin GİRME. Yapacağın şey bu kızı siklemeyip benche oturtmak.

Onun yerine çevreni genişlet.
Tabak çevir
Baya kız arkadaşın olsun
Çok kız arkadaşın olsun
kız,arkadaşın olsun
Kız arkadaşın olsun.
Tamamdır dostum sağol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7