Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

silindi

Sen çok farklı bir kafa yaşıyorsun.👎

Son düzenleme:
yanlışlığı hakkında argümanın varsa tartışalım.

Dış görünüşün gerçektende etkili olduğunu düşünüyorum buna en güzel örnek erkeklerin boyu olacaktır arkadaşlar boy çoğunlukta genetik bir şeydir bildiğiniz üzere artık modern dünyada kısa erkeklere hele birde üstüne çirkinlerse neredeyse kimse bakmıyor maalesef ne kadar iyi karakterde olursa olsun. Sorun sadece birlikte olmamasında da değil eğer uzun doğuştan yakışıklı bir erkek ile çirkin kısa bir erkek tartışmaya girdiğinde mesela insanlar çoğunlukla daha uzun ve tip olarak düzgün olanı seçiyor direkt kötü ama bir gerçek. Ha ama her şey aynı kalacak diye bir şey de yok bence insanlar kendini geliştirebilirler ve arzulanan bir insan haline gelebilir diye düşünüyorum. Gerek bakımlı olup, spor yapıp, kendine yakışıyorsa eğer dövme yaptırarak vesaire bu durumu değiştirebileceklerini düşünüyorum. Artık modern tıpta gelişiyor boy uzatma ameliyatları var pek tercih etmesemde ufak bir estetik ameliyatla bile daha yakışıklı olmak mümkün (Abartılı estetikten bahsetmiyorum ufak bir burun kaldırma ameliyatı bile ilginç bir şekilde çok daha çekici yapabiliyor insanı)

Dış görünüşün gerçektende etkili olduğunu düşünüyorum buna en güzel örnek erkeklerin boyu olacaktır arkadaşlar boy çoğunlukta genetik bir şeydir bildiğiniz üzere artık modern dünyada kısa erkeklere hele birde üstüne çirkinlerse neredeyse kimse bakmıyor maalesef ne kadar iyi karakterde olursa olsun. Sorun sadece birlikte olmamasında da değil eğer uzun doğuştan yakışıklı bir erkek ile çirkin kısa bir erkek tartışmaya girdiğinde mesela insanlar çoğunlukla daha uzun ve tip olarak düzgün olanı seçiyor direkt kötü ama bir gerçek. Ha ama her şey aynı kalacak diye bir şey de yok bence insanlar kendini geliştirebilirler ve arzulanan bir insan haline gelebilir diye düşünüyorum. Gerek bakımlı olup, spor yapıp, kendine yakışıyorsa eğer dövme yaptırarak vesaire bu durumu değiştirebileceklerini düşünüyorum. Artık modern tıpta gelişiyor boy uzatma ameliyatları var pek tercih etmesemde ufak bir estetik ameliyatla bile daha yakışıklı olmak mümkün (Abartılı estetikten bahsetmiyorum ufak bir burun kaldırma ameliyatı bile ilginç bir şekilde çok daha çekici yapabiliyor insanı)
Tabi güzel yazmışsın çok sıkıntılı genetikler hariç ben düzeltilebilir olarak görüyorum. Hiç kadınla olmayan birinin spor motivasyonu aşırı yüksek olacaktır benim mesela spor motivasyonum yerine beslenme motivasyonum daha yüksek çünkü hayatta mental sağlığım > kadın-erkek ilişkileri. Boy konusunda bir sürü video gördüm uzun erkeğin kısa adamı dövdüğü, kıza bir insanın kızgın olması bile komik duruyor malesef çok fazla video var çok fazla kaynak var hepsini yazamam tabi ki. Genel olarak %5 içerisinde değilseniz seçilme şansınız var spor yaparsın, estetik ameliyatı olursun, giyim ve bakımla ilgilenirsin bunlarla seçilecek bir görüntü elde edersin onlar için para kazanacaksın tabi ama bu işte bahane mi istiyorsun çözüm mü? Bunu da genetiğin dışarıya yansıması bahanesi ile söylüyorum çünkü fenotip her zaman senin potansiyel genetiğini belirlemiyor potansiyel aralığından bir tanesini belirliyor yani her şey genetik değil. Belki 25 yaşına kadar bakir olacaksın ama 30 yaşında her ay farklı kızla yatacaksın gibi. En şanssız olanları da asyalı erkekler olarak görüyorum.

Son düzenleme:
Katılıyorum. Red pill tipin olmasa da olur, sen bunları okuyup uygularsan seçileceksin diyor; saadet zinciri gibi işliyor

Kadınla konuşmayan yakışıklı bir erkek o kız için ne kadar anlam ifade eder?

Tip ve boydan önce karakterin önemi büyük.

Atılgan değilsen, eğlenceli değilsen, erkeksi ve kafası çalışan bir insan değilsen bakışmaktan ötesine gitmen zor olur.

Kadınla konuşmayan yakışıklı bir erkek o kız için ne kadar anlam ifade eder?

Tip ve boydan önce karakterin önemi büyük.

Atılgan değilsen, eğlenceli değilsen, erkeksi ve kafası çalışan bir insan değilsen bakışmaktan ötesine gitmen zor olur.
İsminin bende oluşturduğu anlık öfkeyi hissetmekle birlikte, dediklerine katılıyorum. Yakışıklı olan birinin bazı kızların ilgisini çekmesi doğal, ama zamanla kişiliğin ve karakteristik özelliklerin önemi daha fazla ortaya çıktığından kişiliğin ve karakteristik özelliklerin sağlamlığı uzun vadede daha önemli.

Dış görünüş onlinede Max etkili
Ama reelde işler degisiyor
Evet tip önemli tamam haklısın avantajı var
Ama herşey tip değil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8