Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sindirebilmek

Çen alfa mı oldun? Bırakalım artık şu boş muhabbetleri.

Saçmalık ve fiyasko tek kalende sikip atarım redpill pualığı şu olmalı doğal ve kendini geliştirmiş bir erkek burdan kendini geliştirmiş erkek dediğim hobileri olan kitap okuyon birşeyleri sevdiği için yapan mesela ben basketi çok severim veya kitap okumayı

Saçmalık ve fiyasko tek kalende sikip atarım redpill pualığı şu olmalı doğal ve kendini geliştirmiş bir erkek burdan kendini geliştirmiş erkek dediğim hobileri olan kitap okuyon birşeyleri sevdiği için yapan mesela ben basketi çok severim veya kitap okumayı
Aynen öyle biz Red pill i küçükken sadece kız tavlamak için öğrenmeye çalıştık, doğru olan kendin olmakmış.

Kendin ol ama yanlışlarını da düzelt. Eskiden kızlardan çekiniyorsun diye şimdi de çekinecek değilsin. İnsan değişir gelişir bence yanlış düşünüyorsun.

Kendin ol ama yanlışlarını da düzelt. Eskiden kızlardan çekiniyorsun diye şimdi de çekinecek değilsin. İnsan değişir gelişir bence yanlış düşünüyorsun.
Red Pill i boş verin demiyorum, iyi sindirin diyorum

Son düzenleme:
Aynen öyle biz Red pill i küçükken sadece kız tavlamak için öğrenmeye çalıştık, doğru olan kendin olmakmış.
Kendin olmak değil mesele OLABİLDİGİNİN EN İYİSİ OLMAK.Bazi insanlarin yaptığı en büyük hata aksiyonu kaçırmak.Ornegin karşındaki biriyle muhabbet ediyorsan onu dinlersin gerekli yerlerde cevap verir arada takilirsin.Ama bazı arkadaşlar 2 makale okuyup Neg Atmalıyım diye düşünüp duruyorlar.Ben bu kıza nerden neg atabilirim ? Kıyafetiye nasıl dalga geçebilirim derken.Ortada ne KENDİN kalıyor ne de KARŞINDAKİ.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8