Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film SİNEMANIN BABASI VE DÜNYANIN EN MASKÜLEN BAŞROLÜ(SCARFACE)

Abİ bETadaN aLFa eRkEğiNe DöNÜŞen fİLm BilEN vArMI yHaaAa cılar için kutsal kitap değerinde bir film önerisi al pacino tüm filmlerini 2 den fazla izledim herif mükemmel oyunculuğu ve kült yapımlarda boy göstermesiyle sinema tarihine geçmiştir zaten herifin dış görünüşünden kendine dikkat etmesinden vs alfa olduğu anlaşılıyor alfa çok basit bir kavram fakat siz anlayın olay bu gerizekalı kardeşlerim size asla güzel hitap etmiyorum ki bu yazıyı okuyan yakışıklı dostum potansiyelli lider kardeşim vs aman yanlışlıkla telkin beyninize nlp olarak kodlanır milli falan olursunuz am üstünde kolbastı oynarsınız aman yani sakın kendinizi övmeyin sakınn bakın beyler filmde adam kıza şöyle bir cümle kuruyor çok güzel bacakların var çok güzel bir yüzün var bu dans pistinde ki herkes seni becermek istiyor fakat 10 yıldır düzüşmemiş gibisin bunu eşşek gibi bir mimikle değilde mükemmel mikro ifadelerle kullanıyor bu nedemek biliyor musunuz güzelsin ama benim için bu yeterli değil prensipleri olan bir herifim şımardığının farkına var kızın terslemelerinden asla etkilenmemesi(Bunu maskülen ve duygusal olarak güçlü erkeklerde çok görürsünüz örnek olarak cem yılmaz kendisi gerçek bir alfa serenay olayında nasıl yha baban yaşında diyen aptallar annesinden başka kızla diyaloğa girmemiş insanlardan farksız gözümde tabi toplumsal örf vs onlara girmiyorum pek)
onu ciddiye almaması yalakalara ağzının payını vermesi ciddiye bile almaması vs vs beyler film gerçekten tamamen toplumun genlerini sikemediği maskülenliğin allahında bir erkeği konu alıyor tony montana gözümde dünyanın en iyi oyuncusu al pacino tarafından oynanıyor lan annesiyle tartışması (annesiyle sarmaş dolaş olan gerizekalılar ah depresyona girdim bu konu çok tartışmaya açık çıkamayız az ve öz bir öneri bu ) kızları yeteri kadar değerli hatta değersiz bir varlık gibi göstermesi dürüst ve merhametli yeri gelince gaddar olunması evlendikten sonra hayatın yavaş yavaş boka sarmaya başlaması ve terkedilmesi izleyin örnek almaya çalışmayın zaten karakter sizi içine çekicek istemeseniz bile etkileniceksiniz sağlıcakla kalın yada kalmayın muah Film:::::::SCARFACE SCARFACE SCARFACE SCARFACE SCARFACE SCARFACE

Bakışın açının farklı olmasını hoşnutluk ile karşıladım,scarface darktraid özellerikleri ortlamanın üstün bir alfa tiplemesi.Diyelimki sen bir gurubun içine girdin,otariter birisi var eğer sen o durumda otirite kurmaya çalışırsan ve bu otirite gurubun baskınını tehdit edecek durumdaysa gurubu elegeçirebilmen bu çağda pek mümkün olmadığını düşünüyorum.Ayıya dayı demek sonra dayı düşümeye başlayınca ayı diyerek ezmek makvayelist düşünce tarzıyla mümkün olabilir.Kız tavlamak için alfa olabilirsin,GEAR kovma işinde alfa olmak yetersiz yeri geldiği zaman beta olmak zekaya takdir edilebilcek bir özellik.

Scarface harbi adam filmidir ama gerekeni ve işinize yarayabilecek ''GERÇEKÇİ'' şeyleri alın. Filminde bir insan yapımı olduğunu, kusurları olduğunu unutmayın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8