Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Ortamlarda benimle konusulmadiginda modum Çin'den kötü haber gelmis bitcoin gibi sert bi sekilde çöküyor :) iki insan kendi arasinda konusurken hemen modum düşüyor. Gormezden gelinclmeye tahammül edemiyorum. Sürekli karsi tarafdan adim bekliyorum. Tek çocuk olarak büyüdüm sizce bunla alakasi varmıdır. Nasıl çözerim lutfen yardimci olun.
Bitcoin tehlikeli bi yatirim aracıdır, dikkatli islem yapin. Kaldiractan uzak durun. Gecen forumda bi yazi gördüm o sebepten yazıyorum.

Anahtar ol.
Diyaframdan derin nefes alıp verme üzerine çalış.
Sorunun çözüldü.

bunu aşman gerektiğini düşünüyorum.Cogu zaman sohbet senin etrafına dönmeyecek o zamanlar kendini guruptan soyutlama.İyi bir dinleyici ol.Dikkatini çeken bir noktada fikrini belirt , esprini yap , karşındakine satas.Orda olduğunu hissetiir.Bazen bazı guruplarin içine de girme !!!!.Ornek vereyim 2 erkek bir kizsiniz.Oteki çocuğun ağzı laf yapıyor o zaman o guruptan kaçacaksın.Domine edilmesi çok zor.Bir süre sonra onlar flortlesecek sende izleyeceksin.(eğer o gurubu domine edeceğini düşünmüyorsan girme arada kaynarsin).Onun dışında gündemi takip etmeye bak örnek vereyim ben günde 10 dk ayırıp eksi sözlüğe bakıyorum bu sayede ne olmuş bitmiş farkındayım bu sayede gündem hakkında söz hakkım oluyor.Spesifik olarak bir olaydan bahsediyorsan anlat detaylı bakalım neresi sıkıntılı.Kac kişisiniz ? yaşlar kaç nerden tan ıyorsun

bunu aşman gerektiğini düşünüyorum.Cogu zaman sohbet senin etrafına dönmeyecek o zamanlar kendini guruptan soyutlama.İyi bir dinleyici ol.Dikkatini çeken bir noktada fikrini belirt , esprini yap , karşındakine satas.Orda olduğunu hissetiir.Bazen bazı guruplarin içine de girme !!!!.Ornek vereyim 2 erkek bir kizsiniz.Oteki çocuğun ağzı laf yapıyor o zaman o guruptan kaçacaksın.Domine edilmesi çok zor.Bir süre sonra onlar flortlesecek sende izleyeceksin.(eğer o gurubu domine edeceğini düşünmüyorsan girme arada kaynarsin).Onun dışında gündemi takip etmeye bak örnek vereyim ben günde 10 dk ayırıp eksi sözlüğe bakıyorum bu sayede ne olmuş bitmiş farkındayım bu sayede gündem hakkında söz hakkım oluyor.Spesifik olarak bir olaydan bahsediyorsan anlat detaylı bakalım neresi sıkıntılı.Kac kişisiniz ? yaşlar kaç nerden tan ıyorsun
Spesifik bi durum yok her yerde böyle. Özgüven eksikliği galiba ortama direkt giremiyorum, konusmalari bolemiyorum. Cok özgüven eksigi olan biri degilim. Boks, doga yürüyüşü falan yapıyorum ama bu sorunu bir türlü çözemedim

Ortama direkt giremiyorum, konusmalari bolemiyorum.
Harekete geçmek yerine düşüncelerle meşgul olduğun için olabilir.

Anahtar ol derken üstat
İnsanlar muhabbet etmeyi sever.
Muhabbet etmeyi seven biri olduğunu gösterirsen muhabbete başlarlar.
Sen pasif kalırsan onlar da genelde aktif yaklaşmazlar.
Sen kilitli bir kutu olmuş olursun.

Anahtar olmak aktif olmak demek.
Ufak muhabbetler bile iş görür.
Çok fazla insanın olduğu yerlerde bulunuyorsan herkesle etkileşiminin olması işini kolaylaştırır.

Harekete geçmek yerine düşüncelerle meşgul olduğun için olabilir.

İnsanlar muhabbet etmeyi sever.
Muhabbet etmeyi seven biri olduğunu gösterirsen muhabbete başlarlar.
Sen pasif kalırsan onlar da genelde aktif yaklaşmazlar.
Sen kilitli bir kutu olmuş olursun.

Anahtar olmak aktif olmak demek.
Ufak muhabbetler bile iş görür.
Çok fazla insanın olduğu yerlerde bulunuyorsan herkesle etkileşiminin olması işini kolaylaştırır.
Teşekkürler deneyeceğim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8