• Forum kurallarına uymayan, paylaşımlara saldırır nitelikte yorum yapan, hakaret ederek konuşan üyeler forumdan uzaklaştırılmaktadır. Uygunsuz davranışlar sergileyen üyeleri Rapor butonuna tıklayarak bizlere bildirebilirsiniz.

Sizce kızlar maçoları ya da maçolar kızları hak ediyor mu?

Red Floyd

Üye
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
124
Yaş
21
Şehir
Ankara
Kendimi tanıtırken demiştim zaten oyunları seviyorum takılıyorum diye. Town of Salem girdim bilen bilir yeni başlayıp rehber okumazsanız zorlanıyorsunuz biraz. Bi' kız geldi öldük aynı gün, dedim beraber pre girelim mi bilmiyorum falan yardımcı olur musun diye, hemen instagram istedi grup açalım falan sevgilimle beraber oynarız dedi. bana uyar dedim zaten amaç oynayacak birilerini bulmaktı. Kızın sevgilisi geldi sövmeye başladı bana instagramını niye veriyorsun diye ben de altta kalır mıyım ben de sövdüm erkekliğinden girdim beyin hücresinden çıktım küfüre karşıyımdır ama sanaldan sevgili yapıp ya da ayda yılda bir sevgilisi olan insanların böyle gereksiz korumacı olması beni deli ediyor. Bir de kızın yanında bana senin gibi abazalar demez mi beyler :D Çok umrumda değil yanlış anlaşılmasın aksine gece gece aksiyon oldu güldüm eğlendim. Bu bir örnek olsun diye 2-3 saat önce yaşanan olaydı, siz ne düşünüyorsunuz? Böyle insanlar birer yıkık olduğu için mi sevgilisine güvenmeyip her konuşana atar gider yapıyor? Kızların sahiplenilme duygusundan haberim var fakat bu tipler aşırıya kaçmıyor mu? Yorumları alalım tartışalım beyler
 

holyQb

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
319
Şehir
İstanbul
orda olması gereken çocuğun sana sövmesi değil ama daha ince yollarla seni ezip sevgilisine "senin amına korum, bir daha yapma." mesajı vermeliydi. ayrıca town of salem'i türkçe serverda girme. geçen sene baya berbat haldeydi. şuan nasıldır bilemiyorum.
 

Red Floyd

Üye
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
124
Yaş
21
Şehir
Ankara
Bi kız arkadaşım vardı sanırım maço seviyordu. Ben ne çok kıskanıyordum ne de çok salıyordum. 5 liralık kahvenin parasını zorla ödediği için ve bazı konulardan dolayı ayrıldık. Neyse olaya geleyim kız hep şey diyordu senin bir erkek olarak beni koruyup kollaman lazım hep senin yazman lazım aşırı kıskanman lazım... Kavga ettiğimiz günlerde böyle diyaloglar geçerdi. Sonra sıkıldım zaten ayrılmak için bi bahane buldum. Benim karakterime ters. Bu kadar ilgi delisi olmak da saçma. Bu kadar sert olmak da saçma. Bu arada ToS iyi gibi şu an ama infosuz asanlar oluyor yine.
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
799
Yaş
22
Şehir
Eskişehir
Cevap basit kız sevgilisini seninle kıskandırmaya kalkmış böyle oyunları yeme yedirtme. Seni piyon olarak kullanmasın izin verme ayrıca direk instagramdan ekleme steamda ekli dursun oyun oynamak isterse discorla konuşursun.
 

Red Floyd

Üye
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
124
Yaş
21
Şehir
Ankara
İlk defa oynadım dün ama dediğin gibiyse var o tipler. Bu arada kızın sevgilisi olduğunu bilmiyordum bi anda geldi öyle sövmeye başladı. Vıcık vıcık bi sanal aşka benziyor zaten. Çok da kafama takmadım yani. Ama sevgilisi olduğunu bilsem yine insta verirdim çünkü ilgimi çekmedi sadece oynayacak birilerini arıyordum.
 
Üst