Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sizin ideal kadınınız nasıl ?

Beyler selamlar herkese öncelikle günününüz umarım güzel geçiyordur . Şimdi bu konu genel bir fikir alış verişi , paylaşım tarzında olacak şimdi her erkeğin bir aradığı istediği kız profili ilişki tercihleri vardır neyse uzatmayayım Benim ideal kadınım şöyle !!!( sıralama en önemliden en önemsize değil , sıralama yok aklıma geleni ekledim ) !!!

1-) Güzellik

Güzellik önemlidir dış görünüşe bakmıyorum diyen var mı ? şimdi şöyle ki güzellik önemli beyler ... Ama bir kadını güzel yapan sadece görüntüsü değildir , bakımdır şimdi ben sarışın kadınları çekici buluyorum bide renkli gözü tamam mı ? şimdi karşıma sarışın mavi gözlü bir kız çıktı tipi falan güzel diyelim ama bel simidi var , ter kokuyor , saçları özensiz bu benim tercihim olmaz o kız yerine orta güzellikte ama kendisine daha iyi bakan bir esmer kızı tercih ederim kesinlikle bakım güzelliği en çok etkileyen şeydir şimdi tipi çok güzel ama vücudu kötü kız mı ? vücudu efsane tipi eh bi kız mı ? burada şunu demeyin ya moruk tipi güzelse kilo verir efsane olur hayır mentalite bu değil bu kızın hayatı senin değil buradaki menatlite şu kendisine bakmayan kızdan hayır gelmez kızın kendisine hayrı yok lan sana ne hayrı dokunsun isterse güzeller güzeli olsun , kendisine bakan kız ise bir adım öndedir . Yani evet güzellik önemlidir kesinlikle ama bakım ,stil olmadan işe yaramaz benim için

2-) Zeka

sapyoseksüel değilim beyler sonuçta kızın beyni ile sevişmiyorum ama zeka çok önemli be abi zeka dan kastımda akademik kariyeri değil malum ülkede zeka ile akademik başarı çokta doğru orantılı değil sınav sistemlerimizden dolayı pek çok zeki insan harcanıyor neyse konuya dönelim. az çok zeki biriysen zekayı anlıyorsun karşındakinin konuşmasından seçtiği kelimelerden , hobilerinden uğraşlarından . Zeki insandan her zaman öğrenilecek bir şey vardır ayrıca zeki insanların görüşlerini dinlemek hoşuma gider . Partnerim zeki ise çekici kılar fakat zeka zorunlu bir şey mi değil kesinlikle kendisini geliştirmiş insanlarda en az zeki insanlar kadar çekici

3-) Kişisel Gelişimine önem vermiş Genel kültür sahibi

Kusura bakmayın beyler ama 250 gr bişey için hiç bir kızın aptal aptal sohbetlerini çekemem karşımdaki kızın az genel kültürü az kendisini geliştirebilmiş olması lazım ki oturup bir şeyler paylaşabileyim ben kendimi geliştiriyorsam okuyup araştırıyorsam karşımdaki insanında boş olmasını istemem açıkcası günü birlik ilişkici arkadaşlardan linç yiyeceğiz haha

4-) Hayatta amacı olması

buda önemli benim için çalışma hayatına girmiş kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlar çok hoşuma gider , hayatta bir amacı uğruna ilerleyen herkese saygım sonsuzdur . Kadınlar nasıl boş beleş yaşayan erkekleri sevmezse bende ki de aynı mantık bende hayatı lay lay lom yaşayan tek gayesi eğlenmek olan kızlardan hoşlanmam

5-) İlgiye muhtaç olmaması

buda önemlidir insanoğluyuz hepimiz ilgiyi severiz ama bunun fazlası kadında çok itici geliyor ilgiye muhtaç olmayan kendisini kanıtlamaya çalışmayan kızlar hoşuma gider

6-) Sosyal medya Kullanımı

Tiktok, Tinder , C2 , Makromusic , Hoop vs kullanan kızdan hayır gelmez beyler tabiki 1 günlük iş görür mü evet görür ama bu tarz mecralarda takılan kız zaten saydığım özelliklere sahip olamaz güzellik dışında belki

7-) Hayat Görüşü

bu özelliklere sahip biri ile cinsel ilişkiye girmek isterim tabiki fakat hayat görüşü açısından muhafazakar bir insan ise ne yazıkki bu olmaz evlenmeden evlilikte şu an bana uzak o yüzden hayat görüşününün muhafazakar olmaması daha iyi olur . Muhafazakarlık sadece müslümana özel değil genel dinler için diyorum bu arada her dine mensup insana saygım vardır arkadaşta olurum kardeşte ama diğer türlüsü olmaz ne yazıkki

SON OLARAK BU SAYDIĞIM ÖZELLİKLERİN HEPSİ OLMALI MI ? HAYIR TABİKİ BAZEN 7 DE 4 OLUYOR BAZEN 7 DE 5 BAZENDE 7 DE 3 TAMAMEN MODUMA GÖRE O ANKİ İHİTYAÇLARIMA GÖRE DEĞİŞİYOR AYRICA HER ZAMAN EN İYİSİNİ DAİMA ARARSAN İYİLERİ DE KAÇIRIRSIN BU BİRAZ BEYAZ ATLI PRENSİ BEKLEYEN KIZLARIN HAREKETLERİ GİBİ OLUR O YÜZDEN TABİKİ GELEN FIRSATLARI DEĞERLENDİRİRİZ AMA GENEL OLARAK DİKKAT ETTİĞİM HUSUSLAR BUNLARDIR SİZDE KENDİ DİKKAT ETTİĞİNİZ ŞEYLERİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8