Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sktir et

Fikrimi belirtmek istiyorum. Bu biçimde hayatının anlamı kalmaz. Kimse annesinin karnından üst tabaka, kaliteli ve güçlü bir insan olarak çıkmıyor, herkesin kendince sorunları var. Zorluklar ve sıkıntılar bizi güçlü yapan ve geliştiren şeyler. Aksini kabul eden ve kaçan kişi her daim yerinde sayar. Ayrıca dostum nasıl anlatım bozukluğu dolu bir metin o gözüm kanadı :)
Olayların kişiyi fazla etkilememesinden ve zihninde fazla yer kaplamamasından "umursamazlıktan" bahsettim aq
Sevgilin seni terk ettiğinde depresyona girip kendini daha da kötü bir yola sokmak yerine terk edilmeyi kabul edip siktir edip kendi yolunda devam etmelisin

Olayların kişiyi fazla etkilememesinden ve zihninde fazla yer kaplamamasından "umursamazlıktan" bahsettim aq
Sevgilin seni terk ettiğinde depresyona girip kendini daha da kötü bir yola sokmak yerine terk edilmeyi kabul edip siktir edip kendi yolunda devam etmelisin
Dostum adam genel olarak diyor ki "Siktir Etme" olayını genelleyemezsin. Her şeyde yaparsan dumur olursun. Ki ben de böyle düşünüyorum.

Siktir edilecek yerler var edilmeyecek yerler var. Bunun ayrımını yapabilir mantıklı bir insan :)
Disiplin ile siktir etmek kıyaslanmamalı.
katılıyorum bro. ayrıca bu felsefenin kitabı da vardı ( s*ktir et) yazarı unuttum ama tavsiye ederim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8