Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Sohbet muhabbet

Valla ne diyeyim bilemedim, ama sanırsam şöyle dizginleyebilirim;
Mental olarak daha da güçlendim, ama fiziksel olarak biraz çöktüm. Başta her şey iyiyken son ayrılığımdan sonra bu sefer mental olarak da çökmüştüm.
Hırs edip bir kaç defa kendimi toparlayacağımı söyleyip harekete geçmeye çalıştım ama belli bir süre işe yaradı. Sonrasında yine çakıldık kayaya.
Bayadır forumdan da uzak kaldım, giresim gelmedi.
Şuanlık güncel olarak, az daha iyiyim diyelim.
Yakında güzel bir yurt dışı planım var, onun için çarşamba İzmir'e gideceğim.
İnşallah olursa ne mutlu bana :)

Bayadır konu açmıyordum. Gelişmek için nasıl yollar izlediniz hayatınızda neleri koydunuz buraya üye oldunuz olalı? Sohbet edelim biraz.
en başta kendimle barıştım duygusal gücümü arttırdım en büyük kazanımım sayabilirim bunu ve daha sonra hala istediğim yerde olmasamda eskiye göre disiplin kazandım bana göre en önemli 2 özellik.

Her şey iyi güzel ama bir insan da sosyal fobi varsa kötü oluyor Allahtan düşük ölçekli var tam potansiyelimi kullandırmıyor bu hastalık Bilgi sahibi olanlar anlar ne demek istediğimi

Kasrqaa

Fahri Üye
Her şey iyi güzel ama bir insan da sosyal fobi varsa kötü oluyor Allahtan düşük ölçekli var tam potansiyelimi kullandırmıyor bu hastalık Bilgi sahibi olanlar anlar ne demek istediğimi
Bende yemek yerken insanların beni izlediğini, birşey söylerken dayak yiyeceğimi düşünüyordum. Nice garip garip düşüncelerim vardı. Sosyalleştikçe düzeldi. Eskiden kabileler sosyal olmak zorundaydı o yüzden asosyallik çok yoktu çünkü sosyalleşmezse hayatta kalma oranı azalıcaktı ama günümüzde bir insan sosyal fobi yüzünden koca ömür geçirebiliyorlar. Tembel olduğumuz için depresyondan çıkamıyoruz, çocukluktan beri düşüncelerimizi söylediğimizde öğretmenlerde azar işittik iyice içe kapandık, önemli işlerimiz olmadığı için gereksiz konulara üzülüyoruz(kız arkadaşı olmadığı için ağlayan adamlar var amk hala etrafta). Zor ama yenersin.

Bende yemek yerken insanların beni izlediğini, birşey söylerken dayak yiyeceğimi düşünüyordum. Nice garip garip düşüncelerim vardı. Sosyalleştikçe düzeldi. Eskiden kabileler sosyal olmak zorundaydı o yüzden asosyallik çok yoktu çünkü sosyalleşmezse hayatta kalma oranı azalıcaktı ama günümüzde bir insan sosyal fobi yüzünden koca ömür geçirebiliyorlar. Tembel olduğumuz için depresyondan çıkamıyoruz, çocukluktan beri düşüncelerimizi söylediğimizde öğretmenlerde azar işittik iyice içe kapandık, önemli işlerimiz olmadığı için gereksiz konulara üzülüyoruz(kız arkadaşı olmadığı için ağlayan adamlar var amk hala etrafta). Zor ama yenersin.
Beni anlattın resmen Reis :) bende böyleyim sen bu evreden çıktın kurtulmuşsun tebrikler peki bir anda ani karar ile mi yaptın bu işi
yoksa belirli dallarla falanmı uğraştın cidden lanet bir şey bu ama Kendimi biliyorum karı kızdan daha önemli şeyler var bu hayatta rağbet isteyen

Kasrqaa

Fahri Üye
Beni anlattın resmen Reis :) bende böyleyim sen bu evreden çıktın kurtulmuşsun tebrikler peki bir anda ani karar ile mi yaptın bu işi
yoksa belirli dallarla falanmı uğraştın cidden lanet bir şey bu ama Kendimi biliyorum karı kızdan daha önemli şeyler var bu hayatta rağbet isteyen
Bro ben sokakta adres sorarak insan içine karışarak daygame ile aştım durumu.

geçen seneki kız son şansımdı bittim hocam ben bittim
yaşım da oldu 24
Güzel dostum bu nasıl bir yokluk.Normal bir kafa yapısı değil bu.Geçen paylaştığın gönderileride gördüm.Ya sen bizi trollüyorsun ya da sende bir sıkıntı var.

Son düzenleme:
Bitik erkekler(nofap hakkında)

Ekonomi bölümü
Düşün zengin ol
Zengin baba yoksul baba
Babilin kervan taciri
Nakit akışı

------------------------------------

Kafaya takmama sanatı
Erkeğin kutsal kitabı
Oyun
Oyunun kuralları
30 days to a better man
bitik erkekler kitabının pdfsini bulamadım sende var mı?

bitik erkeklerin pdfsini buldum mesaj atın linki atayım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8