Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Sohbet Tıkandığında Lavabo Açıcı Gibi Açan 192 Soru !

4u.

Aynen kanka kızla siyaset konuşun sonra ufak tartışmalar vs derken yumruğu gömüp kalkın. Bu kadar boş bi yazı görmedim ben aq.

Yararlı da olabilir , yararsız da ama adam bunu ard arda sorun demiyor ki yav :D ara ara sorarsınız arasından seçip & aklınızda kalanları.

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Aynen kanka kızla siyaset konuşun sonra ufak tartışmalar vs derken yumruğu gömüp kalkın. Bu kadar boş bi yazı görmedim ben aq.
@4u.

Umarım şakasına yazılan bir konudur.
@WarriorsII33

Yeni yetme, düşünme kabiliyeti sıfıra yakın faydasız alfa boy'lar için açıklama: Belki konunun sonuna gelene kadar başını unutmuş olabilirsiniz, başlıkta bile "sohbet tıkandığında" kullanılabilecek sorular olduğu belirtilmiş. Yani sorgu memuru gibi art arda hepsini soracaksınız diye bir kaide yok. Boş yorum yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz, sabah eğlencesi için teşekkürler

4u.

Dostum artarda değil hiçbir zaman bir kızla din, siyaset, maç konusuna girilmemeli. Bir erkekle dahi girilmemeli din ve siyaset muhabbetine.

Karşı taraftan gelebilecek muhtemel cevap ; ya sen kendini iyice deli yaptın.. bana kalırsa 53'ü kesin sorun ama.

Yeni yetme, düşünme kabiliyeti sıfıra yakın faydasız alfa boy'lar için açıklama: Belki konunun sonuna gelene kadar başını unutmuş olabilirsiniz, başlıkta bile "sohbet tıkandığında" kullanılabilecek sorular olduğu belirtilmiş. Yani sorgu memuru gibi art arda hepsini soracaksınız diye bir kaide yok. Boş yorum yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz, sabah eğlencesi için teşekkürler
[/QUOTE]

Öncelikle affınıza sığınırak söylüyorum düşünme kabiliyeti zirvelerde olan alfa abim.Forumda yüzlerce kez taktik ezberlememek içsel oyunu oturtmak kendini geliştirmek anlatılırken sorulacak soruları ezberlemeyi eleştirdim kusura bakmayınız.Üstelik her konuyu götünden anlayan yeni üyeler varken böyle bir konu açmak mantıklımı sence?

Bence konu sahibi ironi yapmış. Yani inşallah öyledir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8