Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Soru cevap

Arkadaşlar sizden eski beta haliniz ile yeni haliniz arasındaki kıyaslamayı yaptığınız yazı bekliyorum.

Erkeklerden aldığınız tepkiler öncesi ve sonrası ...

Kızlardan aldığınız ' ' ' sonrası...

Kızların size attığı ydler öncedi sonrası

Özgüveniniz öncesi sonrası

Kızlara bakış açınız öncesi sonrası

Beden diliniz öncesi ve sonrası

Kendimle başlıyım ozaman bu işlere bulaşma sebebim bir kız benden hoşlanıyordu ben onun ilgisini biliyordum kolay elde edince erkeklerdeki g*t kalkması sonra bu bana bir soru sordu şu çoçuk bana teklif etti ne yapmalıyım bende evet de dedim kızla sınıfta kafa kafaya veriyoruz amk öyle oturuyoruz omzuma yaslanıyor filan.Bu elden gitti bende o kaygıyla atıldım bakıyorum buna felan buda bakıyor iyi hoş sonra kardeşim dedi bana bir gün hassiktir noluyoruz dedim o gün eve gittim araştırıyorum karşıma tcma çıktı.Okuyorum filan nasıl mantıklı geliyor aradan 1.5 sene geçmiş okuduktan sonra ertesi gün ne yaptım hatırlamıyorum.Özgüvenim vardı sonra bir kızla girdiğim tartışmada herkes onu destekleyince dibe vurdum olaylar üst üste geldi derken yükseliş kısmı bu günden sonra bir kızla aktif olarak öküz tren gibi kesişiyoruz.Ben tcma okumuşum yermiyim filan düşünüyorum ben gitmiyorum kız gelicek güya xd neyse işte ben hergün tabuları yıkıyorum sınıfta şarkı söylemiştim söylerken bacaklarım titriyor filan nasıl heyecan var amk belli etmiyorum eller belde sonra sunumdur odur budur derken sürekli üzerine gittim korkularımın okulda şarkı filan söyledim sonraları neyse öküz tren dediğim kız bana instadan istek attı foto atmışım ama 1 sene önce kabul edemiyorum amk xd neyse filan falan kızın yanına gittim konuşalım mı dedim hayır dedi tamam dedim grurlu boy gittim basket oynadım filan kız arkamda kankasıyla pişmanım filan konuşuyorlar neyse siktir etmişim filan ondan sonra zincirler koptu yolda gördüğüm kızı durduruyorum sohbet ediyorum başlarda utanıyorum filan artık utanma heyecan kalmadı
Erkeklerden aldığım tepkiler sürekli test yedim daha önce yemiyordum arada 1-2 oluyordu.Geçmişte utangaç olunca böyle oluyor.
Kızlarda yd almadığım yok heralde okulda, yeni tanıştıklarımla çok samimi oluyorum filan bazıları çok ilgili oluyor bazıları anormal ilgisiz oluyor.
Şu sözü şuraya bırakıyorum değerli bir erkek çevresinde olumlu yada olumsuz tepki yaratır.Yaratamıyorsa değerli değildir bazen tanımadığım insanların bile kollunu sallayarak yürüyor kendini manken sanıyor gibi sözlerini duyuyorum.
Özgüvenim 0 dan arşa çıktı hala çıkıyor arş dediysem ateistim yanlış anlaşılmasın xd.
İnsanlarda bir algı yaratıyor beden dilim kızlarda erkeklerde çapkın umursamaz istisnasız yavşayan öğretmenleri saymıyorum.
Sizde neler oldu ne yaptınız?
Ayda bir kız ,playboyun karanlık sırrı,şöyle sokuyoruz böyle oluyor,soktum çektim,deydirdim alfayım sikmedim,tarzı envai çeşit kitap blog okudum herlade 1.5 senede hiç bulaşmasamıydım diyorum ne olurmuş siktiri boktan bir hayat yaşarmışım.Ve geldik enter tuşuna ha şuda var alfa olan insan tcmanın dediği gibi erkeklerin sikini içeri kaçırmıyor hayata daha sıkı sarılıyor kendinden başkasından onay almıyor tutkuları zevkleri oluyor hayattan keyif alıyor.Yanlız başıma yürürken ağır ağır yürürüm etrafa bakarım insanları incelerim her adımda ömrümüz kısalıyor tadını çıkaralım değil mi basamadım tuşa yazcak çok şey var üşeniyorum bastım gitti

Kanka o zaman benden de gelsin :)

Yaklaşık 3-4 yıl önce okulun ilk haftası bi kıza tutuldum. Kız her tenefüs bizim sınıfa gelip kız arkadaşları ile oturur sohbet ederdi. Ben de kulağımda kulaklık öyle melül melül onu izlerdim bazen kapıda pusuya yatar kız sınıfa geldiğinde ona çarpmaya çalışırdım ki özür diler de bi konu açarım diye :D Neyse o zaman da okul yeni diye hiç arkadaşım yok ilk hafta daha dediğim gibi gittim instagramdan direk kıza sevgilin var mı dedim kız hayır dedi peki sevdiğin var mı dedim kız yine hayır da niye soruyorsun dedi ben de senden hoşlanıyorum dedim. Kız düşünmüyorum sevgililik işlerini filan dedi öyle geçti tabi herkes duydu bunu ama o kızla konuşmaya devam ettim arkasından koşuyordum resmen yaklaşık 6 ay arkasından koştum kızın ağlıyordum kız için. Tabi arkadaşlarım da bırak başka kız mı yok filan diyorlardı. Başka kızlar bana açılıyordu benden hoşlandıklarını söylüyorlardı ama benim gözüm ondan başkasını görmüyordu. Sonra 8 ay filan oldu konuşalı kızla bi anda bir olay oldu küstük. Ben de googleden nasıl barışırım gibi taktikler aratmaya başladımç O ara tcma ile tanıştım deliler gibi okuyorum ama bi görseniz derste kafayı masaya koyup tcma okuyordum okulun son günleriydi zaten. Yavaştan kıvama geliyordum tabi ama daha bir şeylerin farkında değildim. Kız tekrar geldi benle konuştu tekrar barışmıştık ama kız beni baya siklemiyordu. Arkadaşlarım bi yandan bana siktir et kızı boşver filan diyorlardı sonra tcma nın etkisi ile bıraktım kızı artık ona hiç mesaj atmıyordum. Yaz tatilinde ise bir sürü kız ile sosyal medyadan konuştum sohbet ettim utangaçlığım hemen hemen tamamen gitmişti. Okul tekrar başladı tabi utangaçlığım gitmiş üzerimden bi kız bana açıldı sevgili olduk onunla ama o ilk kız tekrar mesaj attı bana baktı ben siklemiyorum artık onu. Reddettim artık o kızı sevgilim ile devam ettik sonra başka başka bloglar keşfettim okudum okudum sevgilim ile ayrılmıştık ama bana bi özgüven patlaması gelmişti bir de o zamanlar ergenliğin vermiş olduğu hava ayrı bir şeydi :D Ondan sonra bu saha olayını filan öğrendim servis ile okula gelip gidiyordum ama ben para ile metrobüse biniyordum bilerek orda baya kızla tanıştım artık utangaçlık 0 özgüven ise 100 dü. Geçen yıla kadar da kendimi geliştirmek amacıyla herhangi bi girişimde bulunmamıştım ama o da oldu geçen yıl. Baktım baya iyi gidiyor hem hayatımın tadını çıkarıyorum hem kız konusunda bi sorunum kalmadı mardin gibi bir yerde hem de :D Hayatımın amacını keşfettim diyebilirim şuan yaşadıklarımdan zevk alır duruma geldim. Geçen ay da nofap a katıldım yaklaşık 1 ayım oldu çok güzel devam ediyorum. Umarım öyle devam eder :D

eskiden gevşeklik zamanlarımda kale pek alınmazdım her ota boka komik olmayan şakalara bile gülen çok saf bir çocuktum.okulun son günlerine doğru sınıfta herkes birbiri için tavsiyelerde bulunup notlar bırakıyorlardı.bana da herkes birdaha asla gülmememi tavsiye etmişti.ha bu tavsiyeyi değerlendirdim bende daha az gülmeye başlayıp yeri geldiğinde konuşmaya başlayınca insanlar tarafında kale alınmaya ortamda sözümün geçmesine neden oldu.Saf zamanlarımda her şeyin bokunu çıkarana kadar yapardım tadında bırakmazdım nerede susmak gerekli bilmeden boş boş konuşurdum.Hatta o kadar boş konuşuyormuşum ki mantıklı birşeyler duyunca insanlar şaşırıyordu.Hoş ciddiyetin de bokunu çıkarmamak lazım eskiden bulunduğum çevredeki insanlar böyle düşünüyor beni pek iplemiyorlardı eğitim ve kültür seviyesi bir toplulukta cidden çok önemli.Şuan içinde bulunduğum insanlar kültür bakımından çok yoksun nerede susmaları gerektiğinin farkında değiller her boka gülmeye bayılıyorlar tıpkı benim eski halim.ancak eski halim şuan içinde bulunduğum çevrede olsaydı HERKES tarafından çok daha sevilirim.Ancak ben herkese kendimi sevdirmeye meraklı değilim hele cahil cühelaya hiç değil.O kadar çok değişip geliştim ki insanlar beni tanıyamıyorlar tipim iyi değildi tombul götten bacaklı sürekli ota boka gülen kıpır kıpır boş konuşan iplenmeyen biri idim şimdi dış görünüş olarak ta beyin olarak ta bambaşka biriyim.Geçenlerde otobüsteyim ortaokul arkadaşım ile karşılaştık benim gevşeklik zamanlarımı bilen biri geldi yanıma oturdu baktım baya buna tanıyamadı beni daha sonra tanıttım kendimi şaşırdı muhabbet etmeye başladık şaşkınlığı iyice artmıştı hayran hayran dinliyordu...

Ortaokul zamanlarımı anlatmaya gerek yok sosyal çevresi 0 olan sınıftan başka sınıflarla arkadaşı az olan biriydim. 8. Sınıfta yaptığım kaliteli- kalitesiz (kalitesiz olunca baya ezikçe) olan espirilerimle komikliğimle milletin bana gülmesiyle, eğlenmesiyle hatırı sayılır bir çevre yapmıştım dershane zamanımda özgüvenimi %30 seviyelerinden %55 lere çıkarmıştı bu durum. Lise 1 de iken bir kıza kapılmıştım oyun hakkında hiç bir şey bilmiyordum bilseydim ayarlardım o sürtüğü. Eve bir saat uzaklıkta olan liseme sadece kızı görmek için giderdim kar tatilinden bile nefret ederdim bir kız için. Dersle İlgim zaten sıfır [BEYNİMİ SİKEYİM]

Neyse 9. Sınıf böyle geçmişti.
Yaz tatilinde o kızı unuttum görmeye görmeye. Aslında açılış konusunda rahattım 10. Sınıfta 9 a giden bir kız buldum kendime tam benlik ya, neyse birkaç gün bakıştık arkadaşlara söylüyorum felan git söyle sen açılamazsın laflarıyla gaza getirdiler. Başta o gazla bir arkadaşımı yollamıştım kız arkadaşıma ışık yakmıştı tabi o zaman çocuk benden daha iyiydi. Ha bu arada o arkadaş da 9 da sevdiğim kızı seviyordu halen seviyor. Nasıl bir boka girmişim ben. Neyse amk konuyu dağıtmayalım. Kıza Instagram da ekledim kıza bişey demiştim fotosuna benim dediğim cümleye dalga geçerek yorum yazmıştı. Kızla dm den irtibata geçmiştim sinirlenip. Dm konuşmamız şuanki bilgimle konuşuyorum iyi geçmişti fakat bu kıza başta mallık yaptığım için sahip olamadım.

Bu bana çok koymuştu. Artık internette araştırma yapmaya başlamıştım, biliyordum kızla nasıl konuşulur ne edilir bunun bir yöntemi olduğunu o yüzden içimdeki ses araştır demişti sizin gibi tcma ile tanışmadım fakat gökhanx i bulmuştum. Kitabı ücretliydi, öyle bir hırs yapmıştım ki, kitabı elimdeki uzun zamandır biriktirdiğim parayla satın almıştım [bidaha olsa bidaha yapardım, aklımı öpeyim beni buralara getirdi kitap] aldım bir solukta gece gündüz okuyorum oldukça bilgileniyordum hepsi kafama yatıyor ve pratiğe döküyordum, yazınca o zamanki duygularım geldi şimdi içime müthiş bişeydi. Daha sonra Gökhan abimizin tavsiyelerini bir bir uyguluyordum ve ikinci dönem başlamıştı artık eskiye göre, sınıfa göre o mal Arkadaşlarıma göre çok daha başarılı metodlar biliyordum ve kimseye söylemiyordum kitabı. İkinci dönem sınıfın en güzel kızıyla neredeyse sevgili oluyordum hatta bana karşı önceden çok önyargıları vardı. Sadece o zamanki eksiğim açılamamaydı. Kıza değerimi baya yüksekte göstermiştim fakat ilerletmemiştim, kino filan bilmiyordum tabi o zamanlar bu konuda eksiklerim vardı ne yalan söyleyeyim. Birkaç kız bana aşık olmuştu. Derken yaz oldu ve tavuskuşu metodunu kullanmaya başladığım zamanlar gelmişti. Kuzenimin beni büyük ölçüde özgüven açısından geliştirmesine 11. sınıfa başlamıştım. Başaken 10. Sınıftaki kız göz hapsine almıştı artık onu ben siklemiyordum. 9. Sınıftaki heves ettiğim kız beni istiyordu. Onu da geçtim ve bir sevgili yapmıştım. Daha sonra oyun kitabıyla tanıştım artık buralardayım dostlarım şuan 3 sene önceki halimin 20 kat daha iyisindeyim. Eskiden çok sağlam dostum yoktu, severlerdi fakat takmazlardı, insanları anlayamazdım şimdi müneccim gibi neyin nolcanı önceden tahmin edebiliyorum, kız erkek ilişkilerinde. Şuan da eksiğim yok diyemem oyunla Aralık ayında tanıştım ve tanımadığım insanlarla konuşurken %100 ümü veremiyorum. Bunu da geliştirirsem tadımdan yenmez :) yazın olacak sanırım. Çok uzun bir yazı oldu, halbuki baya kısaltarak yazmaya çalıştım. İlk defa böyle yazdım ama böyle şeyleri yazmak iyi oluyor motivasyonum yükseldi ne iken ne olmuşum diyebildim. Umarım anlatabilmişimdir. Sevgilerle..

@Mythicalmanmıdediniz kanka senin isim nasıl okunuyor yolda yürürken filan tekrar ediyorum içimden nasıl acaba diye :D
Kanka ismi bu yüzden kullanıyorum zaten, 10 15 farklı telaffuz duydum insanlardan ör. Maytikalman, maytikolata, meyetehicalman, Miki vs. He bu arada normal okunuşu "mitıkılmen" daha bilen olmadı bu zamana kadar .d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8