Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Sosyal kanıt nedir ?

Shanker

I love women. I have all their albums.
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
89
Tepkime puanı
205
Şehir
Adana
Kabaca anlamı sosyal ortamlardaki değerinizdir.

Sosyal kanıt bir PUA'in olmazsa olmazıdır. Sosyal olarak güçlü olan erkekler doğal olarak kadınlara daha çekici gelecektir.

Peki sizin sosyal değeriniz nedir nasıl ölçülür ?

A ve B iki kısım olacak bu kısımlarda ki hangi özelliklere sahipseniz(dürüstçe söyleyin ben bir dişi değilim aşık olmam size)belirtin ardından en baskın olan şık hangisi ise sosyal değeriniz ortaya çıkacaktır.

A) Kötü giyim , asosyellik , yalnızlık , iletişim sıkıntıları.

B) İyi giyimli , sosyal , eğlenceli , iletişimi mükemmel.

Eğer A şıkkı size daha yakın geldiyse geçmiş olsun sosyal değeriniz yok fakat B şıkkı baskın geldiyse sosyal değeriniz gerçekten iyi durumda.

Nasıl sosyal değerimizi arttıracağımza değinmeden önce şunu anlatmak istiyorum ;

Sosyal hayatınızı karşı cins bilmelidir eğer sosyal bir hayatınız yoksa oluşturmaya başlayın. Instagram , Twitter vs. aktif olmanıza gerek yok arada 2-3 fotoğraf tweet falan atarsınız bir şekilde takipçi çoğaltırsınız. Peki elimize ne geçti ?

Instagram'da bol takipçili şık fotoğrafları olan bir erkeğe , Twitter'da bol takipçili eğlenceli tweetler atan bir erkeğe dönüştünüz. Peki ne oldu sonuç olarak ?

Sosyal değerimiz arttı :).

Şimdi konumuza geçelim. Sosyal değerimi nasıl arttıracağım ?

İlk olarak hobi edinin beyler , hobileriniz ne kadar çeşitli olursa hayatınız o kadar eğlenceli olur. Hobileriniz dans , müzik ve eğlenceye dayalıysa zaten kadın mıknatısı olma yoluna girmişsinizdir dostlarım :).

Etrafında seni beğenen ve çekici dişilerin olduğuna dikkat et. Etrafında güzel , çekici dişiler var ve senden hoşlanıyor.

Neyden bahsettik kadın başkasına çekici gelen erkeği ister!

Çekici dişileri etrafında tutmak zordur bu yüzden statümüzü daha da yükseltmek zorundayız.

Sosyal ortamlarda bulunmak kendinizi kanıtlamak demektir. Kısaca ne kadar dezavantajınız varsa o kadar sosyal ortamlara girin ki o dezavantajlar insanların gözüne batmasın.

Müzik ile uğraşın , dans edin , hayatınızı daha da eğlenceli bir hayata sokun , şık ve kaliteli giyinin , beden dilinizi geliştirin , hitabınızı geliştirin ve bir grubun lideri olun.

Başta da dediğim gibi bir PUA için sosyal değer çok önemli bir etkendir. Oyununuzu daha da kolaylaştırır , karşı cinsin size daha kolay güven ve çekim duymasını sağlar.

Sosyal değer öyle 1-2 ayda olacak bir şey değil maalesef ki dostlarım. Kökten değişmek neredeyse 3-4 senenizi alabilir fakat ufak değişimler 1 ila 2 sene içerisinde yerine oturacaktır.

Sosyal kanıt çok güçlü bir çekicilik etkenidir dostlarım aklınızda bulunsun :).
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst