Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal Medya İlgi

Arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar öncelikle.
Instagramda güzel bir profilim var kızlara yazdığım zaman geri dönüş alabiliyorum fakat sorunum şu şekilde misal veriyorum kız hikaye atmış cevap veriyorum ve sohbet ilerliyor fakat o kızı tav etmek istiyorum diyelim ilgimi nasıl belli ederim kıza yürümem gerekir mi?
Kısacası sosyal medyada niyeti ufaktan belli etmek istiyorum nasıl bir ilgi gösterimi olmalı ne gibi cümleler kullanılmalı?

Bana göre,en güzel buluşma,tav yöntemi nedir biliyor musun?
tavlamıyormuş gibi yapıp tavlamak
mesela bir konu var ikinizin de ortak ilgi alanı,bu konu hakkında konuşuyorsunuz muhabbet aşırı sardı iki taraf için de çok güzel geçiyor bir anda de ki arayayım seni bu konuyu böyle mesajla konusmayalım muhabbet cok güzel de numarasını al

ya da

bu konu ikimizi de açtı bence bunu yarın,...kafede kahve içerken yüzyüze konuşmalayız(tarih ve mekan vermezsen kız olur der ama her zaman işi cıkar tüm ayrıntıları vererek bulusmaya çağırmayı öneririm)diyip yardırabilirsin.kız da kendini kötü hissetmez
alkol kullanıyorsa bara çağırırsan veya eve içmeye cok daha basit olur işler

Ilk once guveni kuracak kadar muhabbet edicen sanalda sonra bulusmaya cagirican. instada resimlerin oldugu icin daha guvenilir geliyorsun karsi tarafa. o yuzden muhabbet ilerliyor ve surec kisa surebiliyor.

Ilk once guveni kuracak kadar muhabbet edicen sanalda sonra bulusmaya cagirican. instada resimlerin oldugu icin daha guvenilir geliyorsun karsi tarafa. o yuzden muhabbet ilerliyor ve surec kisa surebiliyor.
İşte ettiğimiz muhabbette ilgi gösterimi ilgi kelimeleri olmalı mı yoksa sıradan muhabbet mi olmalı ?

Bana göre,en güzel buluşma,tav yöntemi nedir biliyor musun?
tavlamıyormuş gibi yapıp tavlamak
mesela bir konu var ikinizin de ortak ilgi alanı,bu konu hakkında konuşuyorsunuz muhabbet aşırı sardı iki taraf için de çok güzel geçiyor bir anda de ki arayayım seni bu konuyu böyle mesajla konusmayalım muhabbet cok güzel de numarasını al

ya da

bu konu ikimizi de açtı bence bunu yarın,...kafede kahve içerken yüzyüze konuşmalayız(tarih ve mekan vermezsen kız olur der ama her zaman işi cıkar tüm ayrıntıları vererek bulusmaya çağırmayı öneririm)diyip yardırabilirsin.kız da kendini kötü hissetmez
alkol kullanıyorsa bara çağırırsan veya eve içmeye cok daha basit olur işler
Anladım dostum Teşekkürler

İşte ettiğimiz muhabbette ilgi gösterimi ilgi kelimeleri olmalı mı yoksa sıradan muhabbet mi olmalı ?
Ilk tanisma surecinden sonra hafif ilgi goster karsilik vermiyorsa bi kere daha ilgi goster karsilik alamadiysan baska kiza gec kardesim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8