Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal Medya Oyunu

Selam beyler, uzun zamandır foruma girmiyordum. Bunun sebebi son aktif olma dönemlerimde ki çöküşüm ve forumda ki gönderilerin hep aynı olmasıydı. Burası nedense bazen aklıma geliyordu ve pişmanlık duyuyordum. Daha elimi yüzümü bile yıkamadım şu an.

Sosyal medya oyunu çoğu zaman tavsiye edilmese ve sahaya göre daha az şansın olsa bile, aslında durum pek öyle değil.
Çoğu kişi kıza ne yazmam lazım, nasıl devam ettereceğim diye düşünüyor.
Kıza HERHANGİ bir şey yazın.

Mesela,
"Zeki birisine benziyorsun"
"Kafa dengi birisine benziyorsun"
Gibisinden. Bunlar ortada bir şey olmadan yazabileceğiniz şeyler sizde düşünün bir şeyler ama çok değil ha.

Hikaye ve gönderilerden yazma imkanınız var, neler mesela;

Türk kahvesi içerken hikaye atmıştır
"Falında köpük görüyorum 😂"
Arka kasa görünen bir fotoğrafı vardır
"Aa tanıdım seni vakıfbanktan fatma"
Ayna karşısında fotoğraf atmıştır
"Telefonun ne güzel poz veriyor"

Gibisinden. Verebileceğim örnekler sınırlı en çok karşılaşılan vakalara hazır cevaplarımı sunuyorum.

Fakaaat
Bu durumda profiliniz çok önemli.
Fotoğraflarınız kaliteli değilse, kafede nargile masasında sokakta kısacası ilgi çekmeyen mekanlarda ise, yazdıklarımı denemeden önce GÜZEL ve KALİTELİ fotoğraflar çekin.

Sosyal medyada fotoğraflarınız her şeydir.
Kaliteli fotoğraf = KADIN demektir.
Çekersiniz mıknatıs gibi.

Ek olarak attığınız hikayelerde önemli.
Kendinizi aktif tutmanız gerekiyor.
Ama boş hikayelerle değil mesela bi arkadaşım instagramda like attığı her postu atıyor günde en az 6-7 hikaye atar ve bende en az 6-7 kere ona söverim.
Değerinizi arttıracak hikayeler atmalısınız.

Araba sürerken, kızlarla aynı masada otuturken, hayvanlarla ilgili hikayeler (kedileri çok seviyorlar) manzarası güzel veya tarihi yerler kısaca kaliteli paranızın olduğunu ve zevkli birisi olduğunuzu gösterecek şeyler.

"E iyide benim bunları yapabilecek param yok, zevkli bir yaşantım ve anlatılmaya değecek anılarım yok"

Bir çuval mayanız yoksa bi çuval yalanınız olacak beyler.
Bunu sakın unutmayın.

Çok detaylı olmamış olabilir, sorusu olana yazsın yorumlara.

buraya instagram ismimi koysam yorumlayabilirmisiniz ? @mervanizzm

Sosyal mecradan bir kaç izmirin fırlama çoçuklarından var arkadaş çevremde çokta düşürüyorlar ben bu oyunda eskiden iyiydim istagramın ilk zamanları eski sosyal medya zamanlarında şimdi pick up ta da iyi olduğum söylenemez ama tanıdığım bir çevreden bir kız ise gider yanına konuşurum bana biraz imkansız ve kızların götünü kaldırmak gibi geliyor birçok tabak çevirdiğim kız oldu şu dönemde 4,5 tane hepsinin instagramında kakılı arkadaşlık istekleri ve mesajlar vardı tanımadığında zor.

Sosyal mecradan bir kaç izmirin fırlama çoçuklarından var arkadaş çevremde çokta düşürüyorlar ben bu oyunda eskiden iyiydim istagramın ilk zamanları eski sosyal medya zamanlarında şimdi pick up ta da iyi olduğum söylenemez ama tanıdığım bir çevreden bir kız ise gider yanına konuşurum bana biraz imkansız ve kızların götünü kaldırmak gibi geliyor birçok tabak çevirdiğim kız oldu şu dönemde 4,5 tane hepsinin instagramında kakılı arkadaşlık istekleri ve mesajlar vardı tanımadığında zor.

Bi arkadaşım var 1.87 boyunda 50 kilo hergün 31 çeken asosyal bi arkadaşım. Sosyofobinin azaldığı ama hala etkisi olduğu bi dönemde bana hesabını verip kız düşürmemi istedi bende alıp kızlara yazdım ve hiç tanımadığız kızlarla konuştum. Avel konuşmalara girip saçmalamasaydı numara alırdım ama berbat etti her şeyi o ayrı. Ama kendi hesabımdan yazdığımda iş o kadar kolay olmuyordu, bazen yapamıyordum. Nedeni arkadışımın hesabında rahattım ve bir şey olsada benim hesabım değil kafasında olduğum için olması gerektiği gibi rahat yerinde neg vs. Yaparak konuşuyordum ama kendi hesabımda böyle değildi. Demek istediğim o izmirli fırlama çocukların kaybedecek bir şeyin olmadığını bilmesi be umursamaması nedeniyle düşürüyorlar. Sende böyle olmalısın

Deneyeceğiz şu koronanın bitmesini temenni ediyoruz bu arada bir kitap aldım the game diye onu okuyoruz ben bu konularda saha çalışması namında ileri konumdayı sayılırım özellikle yabancı hatunlarda yaşadığım yerden ve çalıştığım pozisyondan ötürü ama biraz Türkler konusunda eksikliklerim var özellikle sosyal medya konusunda tavsiyelerini dinleyeceğim dostum herkesin burada birbirlerine birşeyler katacağını umuyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8