Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal medyada ve reelde av olmak

Dostlar merhaba..Gerek adminimiz gerekse sizlerin değerli fikirleri sonucu şuan itibariyle hayatımda yapamadığım bir işi başardım 4 ayrı kız ile iletişim içerisindeyim..5 gündür..Ne dediyseniz yaptım ve hepsiyle de konuşuyoruz..Ama sorun şurda..Bunlar reelde buluşma kabul etmiyorlar..Ayrıca mesajlara cevap vermemeye başladılar..Gerekirse şutlanacaklar..
Bir kıza internette ilk mesaj atarken etkileme ve çekim sağlamak için ne yazmak ne yapmak gerek?
4 kızın 2 si sosyal medyada 2 si dışarda..ben ilgi alanları ve yaptıkları makyaj üzerinden kıyafet ve davranışları üzerinden gittim iletişim kuruldu ama sanırım bunlar yetmiyor denk geldi..Çakal kız çok başka ne yapmak nasıl yaklaşmak elzemdir
(NOT..: İNSTAGRAMDA KIZLAR HAKKINDA NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ A.DAN Z YE ÖĞRETEN SET SATIYORLAR NE DERSİNİZ)

Dostlar merhaba..Gerek adminimiz gerekse sizlerin değerli fikirleri sonucu şuan itibariyle hayatımda yapamadığım bir işi başardım 4 ayrı kız ile iletişim içerisindeyim..5 gündür..Ne dediyseniz yaptım ve hepsiyle de konuşuyoruz..Ama sorun şurda..Bunlar reelde buluşma kabul etmiyorlar..Ayrıca mesajlara cevap vermemeye başladılar..Gerekirse şutlanacaklar..
Bir kıza internette ilk mesaj atarken etkileme ve çekim sağlamak için ne yazmak ne yapmak gerek?
4 kızın 2 si sosyal medyada 2 si dışarda..ben ilgi alanları ve yaptıkları makyaj üzerinden kıyafet ve davranışları üzerinden gittim iletişim kuruldu ama sanırım bunlar yetmiyor denk geldi..Çakal kız çok başka ne yapmak nasıl yaklaşmak elzemdir
(NOT..: İNSTAGRAMDA KIZLAR HAKKINDA NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ A.DAN Z YE ÖĞRETEN SET SATIYORLAR NE DERSİNİZ)
Abicim etkileyememişsen belli bir süre zarfında kızlar soğur doğal olarak tatlı tatlı taktikler ve kendine olan güvenini sembolize eden eylemlerde bulunman kızları etkileme konusunda sana yardımcı olur sosyal medyadan yürüyeceksen hobisi üzerinseb gir derim zaten yeteri kadar donanımlıysan çekiciliğin ile kızda merak uyandırırsın reelde buluşmak istememelerinide aynı şekilde etkileyememene bağlıyorum

Birisi daha erken dedi birisi ramazan olduğundan çıkamam dedi diğerleri cevap dahi vermiyor..Daha bu teravihten çıkarken bi kızla göz göze geldik bayağı bir baktı gülerek Allah kabul etsin dedim kızda bana senin demenle mi edecek dedi..bende kimin duası kabul olur belli olmaz iyi seninkini etmesin dedim sırıtarak çektim geldim..dur baalım ne olur..Dedğin gibi etkilemesini bilmiyor olabilirimm..Ama öğreneceğim

Birisi daha erken dedi birisi ramazan olduğundan çıkamam dedi diğerleri cevap dahi vermiyor..Daha bu teravihten çıkarken bi kızla göz göze geldik bayağı bir baktı gülerek Allah kabul etsin dedim kızda bana senin demenle mi edecek dedi..bende kimin duası kabul olur belli olmaz iyi seninkini etmesin dedim sırıtarak çektim geldim..dur baalım ne olur..Dedğin gibi etkilemesini bilmiyor olabilirimm..Ama öğreneceğim
Gelişim bitmez , kızı etkilemek bir iki basit taktik işi olsa inan yazardım ama kızları etkilemek için onları çözmek gerekiyor bloga göz atmanı öneririm

Kızın üzerine gitmenden çok kızın senin üzerine gelmesini sağlaman gerekir. Bu da merak duygusu hissettirmek ve güçlü görünmekle olur.

Tamam..benim sorduğum olay ilk mesajlaşmada neler lazım..İlk bağlantı ilk temas..Soruları tam okuyup cevaplamanızı rica edeceğim dostlar..

İnstagram kızlarla konuşma başlangıcını ss at, yardımcı olayım.

alman gereken iki kitap var başlangıç olarak
OYUN
Oyunun kuralları
daha sonra baştan çıkarma sanatını okuyabilirsin ayrı yeten tam olarak nasıl mesaj atman konusunda şöyle bir uygulama var
https://play.google.com/store/apps/...appcheat&hl=en&rdid=com.dating.datingappcheat
bu uygulama da 2 tl gibi ufak bir ücret ile bütün metinleri açıyorsun içinde çok yaratıcı girişler var ayrı yeten tam ihtiyaç duyacağımız cümleler de mevcut ben aldım ancak hepsi ingilizce olduğu için bilen biri ile beraber bakmaktan fayda var

teraviden çıkarken kıza yazılmak nedir amk aaadsfgwhwhsha

Teravihten sonra yürümek ayrı,Kızın verdiği cevap ayrı değişik ejsuiajz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8