Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyal olmak büyük avantaj

Evet beyler siz istediğiniz kadar muazzam bir erkek olun sosyal değilseniz bir hiçsiniz hayatta,istediğiniz kadar sosyal değeri yüksek bakımlı kaliteli bir erkek olun hiç anlamı yok..

Düşünsenize dünyada birtane iphone var ama satılmak için tanıtımı yapılmamış mükemmel bir telefon bile olsa kimse almaz çünkü kimsenin haberi bile yok belki insanların haberi olsa çığlık çıplığa kuyruğa giricek lâkin kimseni haberi bile yok tanıtımı yapılan dandik telefonlar bile daha çok satılır bu iphoneden ama bu iphone satılmaz...(buradaki iphone sizsiniz)

Yani diyorsunuzya kekoya bak betaya bak çok güzel kızlarla takılıyo benim yanımda bile yok böyle kız siz o adama on basarsınız her konuda belki ama olmuyor..

Çünkü ortamında bulunmuyorsunuz beyler insanlarla iletişim kurmuyorsunuz bu adamlar kuruyor istediği kadar beta olsun keko olsun her malın bir alıcısı vardır

Ben beta halimde bile güzel kızlarla çıkıyordum çok saçma konuşup yinede çıkıyordum yaptığım tek şey bakımlı olup gidip konuşmaktı bilgim yoktu sadece cesaretim vardı ve bu sosyallik ciddi önem taşıyor..

Siz evde oturan yada sadece erkek arkadaşlarıyla tüm gün takılan bir adamsanız istediğiniz kadar gelişin boş...

Sosyal olan adamlar alfa olmaya gerek bile duymaz diye düşünüyorum o yüzden biz çok şanslıyız hem alfa hemde sosyal olursanız bu muazzam sonuçlar doğurur dezavantaj bizim avantajımız olur sosyal olsaydık hep sevgilimiz olucaktı bir şekilde belkide hiç gelişemiycektik gerek duymuycaktık bu yüzden çok şanslıyız bunun farkında olduğumuz için...

Yapmanız gereken basit kız kankalarınız olsun flörtler olsun arkadaşlar olsun yapabildiğiniz kadar yapın ve kız arkadaşlarla çevre kurun kız kanka kız arkadaştan bile yararlıdır bazen çünkü sevgiliniz olduğunda bir vajina sağlarken kankanız olduğunda on vajina sağlayabilir size..

Biraz cesaret edin ve çevrenizi arttırın sosyallik sadece kız konusunda fayda sağlamaz yarın öbürgün iş kurarsınız müşteri sağlar kavganız olur erkek arkadaşlarınız çoktur canınız sıkılır gezmeye gitmek için ortam seçeneği boldur bi arkadaşınız size satış yaparsa canınız sıkılmaz anında birini bulursunuz kafanızı dağıtırsınız..

Bro doğru diyorsun da nasıl elde edicez bu sosyalliği nerelere gitmek gerekiyor?Nasıl ortamlara girmek gerekiyor?Önerilerin var mı?

Bro doğru diyorsun da nasıl elde edicez bu sosyalliği nerelere gitmek gerekiyor?Nasıl ortamlara girmek gerekiyor?Önerilerin var mı?

Kanka evde durmuycaksın atıcaksın kendini dışarı öylesine insanlarla selamlaşıp muhabbet ediceksin herhangi birşeyden muhabbet açıcaksın ilk başta zor gelir ama zamanla alışırsın bi kursa yazılabilirsin mesela yada etkinlikleri takip et internetten git oraya insanlara öylesine sorular sor gerisi gelir zaten denk geliriz buralardaysan falan dersin instagram numara alırsın çevren artar zamanla eğer bi arkadaşın falan varsa böyle git bi cafeye otur yan masadakilere bişey sorarsın falan bu şekilde yani yeterki gözünü karartıp adım at...bide sorucak soruk gelmiyorsa aklına kitap oku bol bol kelime haznen genişler sorun çekmezsin

Güzel bir konuya değindin dostum, ancak yanlış anlaşılma ihtimali yüksek. Şimdi dostlar, hani sürekli diyorsunuz ya hayatıma kız girsin,kendimi geliştireyim... Şöyle düşünün, kız-erkeklerin dolu olduğu bir kursa,aktiviteye katıldığınızı farz edin. Şimdi buralarda grup çalışmaları vs. çok olacağı için, saha için pek fazla emek harcamanıza gerek kalmayacak, çünkü zaten aynı hobiyi yapıyorsunuz, birbirinizi çok fazla tanımasanız da yoldaki insanlara göre birbirinize karşı kalkanlarınız çok daha aşağı vaziyette olacak. Örneğin: Dövüş antrenmanına katıldınız ve gidenler bilir orada genelde 2'li çalışmalar olur, orada siz isteseniz de istemeseniz de oradaki insanlarınızla muhabbetiniz olacak ya da gitar kursunuza yazıldınız ve sınıf 15-20 kişilik. İlk zamanlar birbirinize karşı fener görmüş tavşan gibi bir tavra bürünseniz de zamanla kanınız ısınacak. İşte böyle durumlarda çeşitli makaleler,kitaplardan kendinize kattığınız şeyleri burada çok daha rahat sergileyebilirsiniz. Yolda set açmak kadar çaba harcamanıza gerek kalmaz. Mesela bir gün İngilizce kursu çıkışı, muhabbetinden zevk aldığınız bir kızı herhangi bir yere davet edebilirsiniz, bilmem ne kursundaki insanlarla halı saha yapmak için teklif edebilirsiniz. Sonra o seni kafeye çağırdı, bu seni şuraya çağırdı derken gerisi çorap söküğü gibi gelir. Görüyorsunuz değil mi aslında ne kadar basit?

Sosyallik derken zamanında bir hataya düşmüştüm, bana göre sosyallik: Ne kadar çok insan tanırsan, ne kadar çok insanla samimi olursan o kadar sosyal olursun gözüyle bakardım. Ve bu yüzden insanları bol bol yalardım, her dediklerine evet derdim, kırıcı sözlerine boyun bükerdim... Şimdiyse daha doğru bir bakış açısına sahip olduğunu düşünürüm. Bugün ise bana göre sosyallik: Bol bol aktivite,hobilere el atmak, insanlarla muhabbetin yanında karakterini koruyabilmek ve taviz vermemek...

Kızları etkilemek için bunlar kesinlikle şart mı? Elbette değil dostlar, kızları etkilemek için ille de 50 tane aktivite,20 tane halı saha maçı yapmanıza gerek yok ama şu da bir gerçek yolda set açıp devamını getirmekten çok daha kolaydır. Düşünsenize, aktiviteler esnasında setler resmen ayağınıza geliyor, sizin tek yapmanız gereken şey, dudağınızı oynatmak oluyor. Başka da bir şey değil. Aynı zamanda karşı cins konuları kafanıza da takmanıza engel oluyor. Çünkü hayatınız sadece kadınlardan ibaret değil. Ve böylece çok daha rahat olabiliyorsunuz.

Tam anlamıyla beni anlatmışsın sanki değerli bir müchevherim ama kimse beni keşfetmemiş gibi neredeyse hiç sosyal değilim diyebilirim çünkü eğlenceli değilim olamıyorumda birileriyle oturduğum zaman muhabbetimin sarmadığını hissediyorum bunu çözmek için çok şey denedim ama olmuyor

Kanka evde durmuycaksın atıcaksın kendini dışarı öylesine insanlarla selamlaşıp muhabbet ediceksin herhangi birşeyden muhabbet açıcaksın ilk başta zor gelir ama zamanla alışırsın bi kursa yazılabilirsin mesela yada etkinlikleri takip et internetten git oraya insanlara öylesine sorular sor gerisi gelir zaten denk geliriz buralardaysan falan dersin instagram numara alırsın çevren artar zamanla eğer bi arkadaşın falan varsa böyle git bi cafeye otur yan masadakilere bişey sorarsın falan bu şekilde yani yeterki gözünü karartıp adım at...bide sorucak soruk gelmiyorsa aklına kitap oku bol bol kelime haznen genişler sorun çekmezsin
Boş iş bu yalnız senin zamanın bunlardan değerli

Boş iş bu yalnız senin zamanın bunlardan değerli
İnsan sosyal bi canlı boş dediğin şey insanın doğası boş sandığın şey kafa yapın olabilir çok uzaklarda arama istersen atomu parçala ama bu dediklerimi sağlıklı bir insanın alışkanlık haline getirmesi gerekiyor sosyal olmak için çabalamaya boş diyende ne bileyim.. umarım mantıklı bir açıklaman vardır ve boş deyip çekilmezsin

İnsan sosyal bi canlı boş dediğin şey insanın doğası boş sandığın şey kafa yapın olabilir çok uzaklarda arama istersen atomu parçala ama bu dediklerimi sağlıklı bir insanın alışkanlık haline getirmesi gerekiyor sosyal olmak için çabalamaya boş diyende ne bileyim.. umarım mantıklı bir açıklaman vardır ve boş deyip çekilmezsin
İnsan sosyal bir canlıdır fakat dışarı çıkıp bin bir türlü insanla tanışmaya çalışmak zaman kaybından başka bir şey değildir sosyalleşme bulunduğun ortamda ortak hobilerle veya benzer kafa yapısında bulunduğun insnalarla olur senin yaptığın sosyalleşme sağlıklı bile değildir.Bir süre sonra psikolojik sorunlara bile yol açabilir.Senin yapacak hiçbir işin olmayıp bunlara yönelmen ve benim kafa yapıma hakaret etmen sadece komik geliyor.Yolda gördüğün bir kıza set açabilirsin veya ortak bir ortamda istediğin erkeklerle konuşabilirsin.Ama yolda gördüğün her insanla tanışır ve bir şeyler yapmaya kalkarsan sonu senin için hiç iyi olmaz hatta sosyal ortamdan dışlanma ihtimalin bile olabilir.Merak etme,umarım şimdi sen hakaret etmeden düzgün bir şekilde düşünceni savunabilirsin

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8