Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sosyallik

Bu yazıda saçmalayabilirim neyse giriş yapalım.

Bu bir problem mi bilmiyorum ama hayatımda arkadaş istemiyorum çünkü genelde arkadaşım olsa çabuk ayrılıyoruz beni bir yerlere çağırıyor bende meşgul oluyorum ve bu sürekli tekrarlandığı zaman da artık görüşmemeye başlıyoruz meşgulden kastım da kendimi geliştirmem benim kendi bir düzenim var ve bu düzene arkadaş dahil ettiğim zaman dağılıyorum diyebilirim.Ama bir arkadaşım beni dışarı çağıracağına bana işte dese ki işte şöyle bir iş fikrim var yapalım mı gibi kesin kabul ederim. Bu arada sebebini bilmiyorum ama kızlara falan da hiç ilgim yok.Hatta bu kadar okumama rağmen işte trp olsun falan bir ortama girdiğimde bilerek friendzone'a düşüyorum Bunlar problem midir? Problem olacağını düşünmüyorum ama yine de danışayım dedim.
Bende aynı dertten muzdaribim. Ama yanlış düşündüğümün farkındayım artık. Çünkü dünya senin kafanın içindekinden daha büyük. Bu dünya kendini pazarlamayı bilenlerin dünyası ve bu dünyaya uymak zorundayız. Bir futbol maçının ortasına bırakılmışsın ve sen basketbol oynamak için direniyorsun, kırmızı kart görmene az kaldı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8