Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dizi Spartacus

Öncelikle bu güne kadar neden bu diziyi burda önermemişim buna hayret ediyorum.Kısaca diziden bahsedeyim arkadaşlar.Dizi bir başyapıt.Benim kişisel olarak hayatımda izlediğim en iyi dizi diyebilirim.

Konusu:Trakyalı bir asker romalılarla bir anlaşmazlık sonucu komutan glaber tarafından karısını ve kendisini köle olarak sürgün etmesi.Karakterimiz gladyatör okuluna köle olarak giderek bir tanrıya dönüşüyor tabiri caizse .Dizinin asıl olayı köle ayaklanması diyebiliriz.Özgürlüğü için kimsenin alamayacağı riskleri alan bir adam.Sadece spartacus değil dizideki diğer karakterlerde acayip taşşaklı herifler.Müzikler 10 numara.O dönemde yaşadığınızı empati yapabiliyorsunuz.Hele sezon finalinde kendinizi kaybediyorsunuz.Dikkat diziyi bitirince acayip boşluğa düşeceksiniz.

Önyargılar:Arkadaşlar ilk sezon kan efektleri kötü ama sakın buna takılmayın mükemmel ilerleyen kalitesini bozmayan bir dizi.İzleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız.Birde 1.sezondaki başrol Andy Whitfield malesef gerçek hayatta kanser sonucu hayatını kaybettiği için 2.sezon başka bir başrol geliyor.İlk bölümler alışamayabilirsiniz ama en az ilk oyuncu kadar bu oyuncuda hakkını veriyor rolün.

Diziyi izleme sırası:Blood and sand-God of the arena-Vengaence-War of the damned

O testesteronu erkeklik hormonunu alfalığı liderliği herbirşeyi bu karakterler üstünde göreceksiniz arkadaşlar.Son bir uyarı aşırı s*x sahnesi var dizinin.Onun dışında bolca kan görmeye hazır olun.Spolier olmadan klasik bir sahne bırakmak istiyorum son olarak şuraya:

Son düzenleme:
Toplu s*x sahnelerinin nasıl çekildiğini merak ediyorum.Bence vikingslerden daha taşşaklı bir film.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8