Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Spor salonunda kucuk bir girisim

Gogus calisirken kosu bandinda birden 10/8 lik asiri tatli ve fizigi de o kadar iyi olan bir kiz gordum. Yas tahmini yapamiyorum 20-25 arasi muhtemelen. Setim bitsin yaninda kosucam dedim ve gittim . Gidince "Bu sari tuslar ne ise yariyor "diye sordum cevapladi 3 4 cumle gecti aramizda bitti sohbet. Hizi artirip kosmaya basladim 3 4 dk kosup yuruyuse gectikten sonra
-Normalde kosmam ama sabah 2 pogaca yedim 2 tlyi yutsam daha saglikli olurdu
+ Dinlerken disleri gozukerek gulumsedi .
Yorum yapmayinca orda saldim antrenmana devam ettim.

1 kizla da 4 5 gun once tanistim grup tisortu muhabbetinden ancak ilgi alanimda degil yasca da kucuk biraz sanirim utangac. Arkadas olsun diye sadece arada yanindan gecerken grup falan oneriyorum .

1 tane 10/7.5 kizla 2 gun kesistim ancak tanisma olayini kafamda buyuttugumde kaldi oyle 3. ye tanisicam diyorum ,dogrudan giris yapmayi dusunuyorum . -Selam hep karsilasiyoruz tanismak istedim gibi. Onerilere acigim.

Salon baya elit zenginler geliyor 5 yildizli otelin salonu. Kaydolali 2 hafta oldu genc erkek sayisi az. Kadinlar genel olarak 6.5 un ustu.

Fazla takma bu durumları kendi gelişimine odaklan zaten yardım isteyerek olayı geliştirirsin

En azından gitmişsin kardo s.et.
İyi bir giriş yapsaydın belki ilgilenirdi.
Fakat çok yavşayanı vardır muhtemelen.
O yüzden yüz vermemiştir.

Spor salonunda açılışı pek tavsiye etmem. Vücudun çok çekicidir yakışıklısındır belki bir şansın olur ama kız oraya spor yapmaya geliyor. Bir amaç için geliyor. Ben sporda yanıma kız geldiğinde bile rahatsız olup yer değiştiririm mesela. Çünkü bağırsam ah uh diye ses çıkarsam bana kendini göstermek için yapıyor falan dicek diye rahat edemem. Spordan çıkışta denk gelmiş gibi yapıp aa sen şu salondaydın dimi? Diyip belki squatına belki başka bir hareketine laf atabilirsin. Çok güzel squat yapıyosun babaannem de öyle çömeliyor vs. Diyebilirsin. Biraz saçma oldu da bu geldi aklıma şuan. Yani salonda değil de salon dışında açılış yaparsan daha iyi olur çünkü kızlar da eğer or*spu değillerse erkeklerin hayvan gibi bakmasından rahatsız olurlar. Bakmıyorum ki gidip konuşuyorum diceksin de kız ondan da rahatsız olabilir ki zaten çok takmamış cevap bile vermemiş.

Spor salonunda açılışı pek tavsiye etmem. Vücudun çok çekicidir yakışıklısındır belki bir şansın olur ama kız oraya spor yapmaya geliyor. Bir amaç için geliyor. Ben sporda yanıma kız geldiğinde bile rahatsız olup yer değiştiririm mesela. Çünkü bağırsam ah uh diye ses çıkarsam bana kendini göstermek için yapıyor falan dicek diye rahat edemem. Spordan çıkışta denk gelmiş gibi yapıp aa sen şu salondaydın dimi? Diyip belki squatına belki başka bir hareketine laf atabilirsin. Çok güzel squat yapıyosun babaannem de öyle çömeliyor vs. Diyebilirsin. Biraz saçma oldu da bu geldi aklıma şuan. Yani salonda değil de salon dışında açılış yaparsan daha iyi olur çünkü kızlar da eğer or*spu değillerse erkeklerin hayvan gibi bakmasından rahatsız olurlar. Bakmıyorum ki gidip konuşuyorum diceksin de kız ondan da rahatsız olabilir ki zaten çok takmamış cevap bile vermemiş.
Salonda set acmaktan ben de hep cekiniyordum aynilarini dusunuyorum . Olumlu sinyal almadikca denemem muhtemelen artik ancakortada herhangi bir yurume yok.Cevap vermemesi durumunu direkt buna yoramazsin bir suru farkli sebebi olabilir ki spor salonunda tanisip da takilan cok insan var. Bak bana da ters dedigin gibi ama gercekten ters mi bilmiyorum . 10/9 bir kiza starbucks sirasinda muhabbet acmistim pek umursamamisti 5 dk sonra baktim sevgilisiyle oturuyormus. Bu olaylari cok yorumlamamak lazim.

Dostum altın bir tavsiye(bana göre): Sürekli takıldığın ortam senin sosyal çevren oluyor.Okul gibi mesela.Bu tarz sürekli bulunacağın ortamda aktif set açmak çok yanlış bana sorarsan.Dışarıda(sahada) kendini geliştir.Sosyal çevrende bu gelişim sonrası okulun veya salonun en güzel hatununa set aç.Bunu bile yapma aslında.Gerçekten hoşuna gidiyorsa yap.Zaten sahada geliştikçe öz güvenin artıyor.Salonda hiçbir şey bile yapmasan beden dilin öz güvenini yansıtacaktır.Bir de 3 haftadır sahada set açmıyorum finalleri bahane ederek.Öz güvenimin azaldığını net olarak söyleyebilirim.Haftanın belirli günleri sahaya çıkma alışkanlığı elde ederek sürekli yüksek öz güven sahibi olabilirsin.Spor yapıyorsun zaten o da ekstrası :).

Gogus calisirken kosu bandinda birden 10/8 lik asiri tatli ve fizigi de o kadar iyi olan bir kiz gordum. Yas tahmini yapamiyorum 20-25 arasi muhtemelen. Setim bitsin yaninda kosucam dedim ve gittim . Gidince "Bu sari tuslar ne ise yariyor "diye sordum cevapladi 3 4 cumle gecti aramizda bitti sohbet. Hizi artirip kosmaya basladim 3 4 dk kosup yuruyuse gectikten sonra
-Normalde kosmam ama sabah 2 pogaca yedim 2 tlyi yutsam daha saglikli olurdu
+ Dinlerken disleri gozukerek gulumsedi .
Yorum yapmayinca orda saldim antrenmana devam ettim.

1 kizla da 4 5 gun once tanistim grup tisortu muhabbetinden ancak ilgi alanimda degil yasca da kucuk biraz sanirim utangac. Arkadas olsun diye sadece arada yanindan gecerken grup falan oneriyorum .

1 tane 10/7.5 kizla 2 gun kesistim ancak tanisma olayini kafamda buyuttugumde kaldi oyle 3. ye tanisicam diyorum ,dogrudan giris yapmayi dusunuyorum . -Selam hep karsilasiyoruz tanismak istedim gibi. Onerilere acigim.

Salon baya elit zenginler geliyor 5 yildizli otelin salonu. Kaydolali 2 hafta oldu genc erkek sayisi az. Kadinlar genel olarak 6.5 un ustu.
Denedikten sonra ne kaybediceksin ki iyi bir açılış yaptıktan sonra hele kızlarla göz göze gelirsen seni kimse tutamaz merhaba ya da selam gibi girersen oyun gibi olmaz farklı ol kendini megastar gibi hisset (öyle oluyosun) ceg gibi rapçiler sana bu konuda yardım edebilir (gaza gelmek için)He tabi iyi bir açılış istersen neil strauss in yaptığı açılışlar her zaman ilgimi çekmiştir ordan gir bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8